Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się do niedawna cieszę V :)

Ku mojej uciesze chodzi lepiej niż GTA IV.

 

Problem był tylko z misją u jubilera. Przy wyciągnięciu broni w samochodzie gra się zawieszała. Szczęśliwie da się bez strzelania tą misję ogarnąć.

Czytałem, że w misji związanej z przejazdem Trevora do LS też jest jakiś błąd powiązany ze strzelaniem z pojazdu i bombami samoprzylepnymi. Dużo mi chyba do tej misji nie zostało.

Kojarzycie czy ten błąd to norma i czy da się go przeskoczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie jakby ktoś szukał informacji jak gra działa na wiekowym kompie typu Phenom II x4 3.0@3.6, 12 GB RAM, HD5850 1 GB stery najnowsze to informuję że da się spokojnie grać! Ustawienia 1920x1200, najniższe(w grze oznaczone jako średnie) i część wysokich, gęstość i zróżnicowanie ludności na średnie, Vsync ustawiony na "pół" czyli 30 fps. Gra w większości przypadków trzyma to 30 fps, są miejsca na mapie gdzie są spadki do 18-20 i większe dropy np. w okolicach domu Michaela. Nie byłem jeszcze dłużej poza miastem, ale latałem sterowcem i fps oscylował w granicach 25-30. Schodząc z ustawieniami do super minimum i rozdzielczością 1680x1050 gra działa jeszcze płynniej i przy wyłączonym całkowicie Vsync można osiągnąć 40-50 fps jednak są dropy i na prawdę warto ustawić "pół" Vsync, wtedy są troszkę mniej odczuwalne.

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie jakby ktoś szukał informacji jak gra działa na wiekowym kompie typu Phenom II x4 3.0@3.6, 12 GB RAM, HD5850 1 GB

Nie wiem, czy to miała być ironia, ale się cholera nabrałem i już myślałem, że sobie pogram na 520MX... dopóki nie zobaczyłem, ile kosztuje Twoja karta. Weź tak nie wkręcaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to miała być ironia, ale się cholera nabrałem i już myślałem, że sobie pogram na 520MX... dopóki nie zobaczyłem, ile kosztuje Twoja karta. Weź tak nie wkręcaj.

Karta ma ponad 5 lat, więc można ją uznać ja wiekową. Przy obecnym postępie i nowych generacjach co rok można wręcz powiedzieć, że to staruszka. Co nie zmienia faktu, że w GTA5 sobie jeszcze radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomych zaznacza jako białe kropki z obwódkami (chyba stan zdrowia i pancerza). Nie wiem jak to jest z członkami ekipy którzy nie są znajomymi bo u mnie każdy z ekipy jest w znajomych.

 

Czy dobrze mi się wydaje, że jak się ukończy napad u znajomego (od początku do końca) to Lester nie ogarnia i u mnie gra z napadami nie pójdzie dalej dopóki sam nie zafunduję napadu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tyle to głupie, że ze znajomym mieliśmy ten sam poziom napadów, zrobiliśmy następny i u niego poszło dalej, a u mnie stoi w miejscu. Co innego gdybym ja miał 1, a z nim zrobił 3 napad, ale jak mamy to samo to powinno się zsynchronizować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. dodałem zaproszenia, jestem po 15 h.

 

Jeszcze pytanko, zajechałem furą do kupionego garażu, potem skorzystałem z samochodu, ale nie odstawiałem go na kocyk. Bryka nie jest już dostępną z poziomu garażu, jest pusty, to normalne dla SP?

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest mega, ALE... Jestem jednym z grupy ludzi, którym się wysypuje. Próbowałem chyba każdej z metod w interwebach, R* zlewa tickety wsparcia technicznego, także poczekam jeszcze na update :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest mega, ALE... Jestem jednym z grupy ludzi, którym się wysypuje. Próbowałem chyba każdej z metod w interwebach, R* zlewa tickety wsparcia technicznego, także poczekam jeszcze na update :/

 

Włącz plik stronnicowy na partycji z grą i na partycji gdzie masz Windowsa 8192 MB.

 

Wyłączaj wszystko co jest w tle przed odpaleniem gry. Wgraj nowe stery lub jak masz nowe do wróć do starszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pewnie zabrzmi głupio ale to może wina syfu w systemie? Nie raz miałem sytuacje, że coś się nawet nie odpalało przez zrypane pliki runtime czegoś tam, sam kiedyś potrafiłem robić format raz na miesiąc teraz nie wyobrażam sobie robić tego w ogóle bo nie mam na to czasu, ale być może czysty system by sprawę rozwiązał. U mnie ani razu gra się nie wysypała. Plik wymiany mam ustawiony przez system.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz plik stronnicowy na partycji z grą i na partycji gdzie masz Windowsa 8192 MB.

 

Wyłączaj wszystko co jest w tle przed odpaleniem gry. Wgraj nowe stery lub jak masz nowe do wróć do starszych.

Próbowałem tego. Tak samo, jak odpalania z Safe Mode, jako administrator, downclocking sprzętu, ustawiania priorytetów w menadżerze zadań, stawiania systemu na nowo, bawienia się w panelu sterowania Nvidia, itd.

Nie obserwuję tez memory leak'u. Jedyne, czego nie próbowałem to usunięcie gry i pobranie jej od nowa, ze względu na czas też przyjemności przez Social Club.

Jak już czekam, to w sumie mogę spróbować, ale nie jestem pewien czy to coś zmieni.

 

Początkowo chwilę naprawiło wyczyszczenie sterowników w trybie awaryjnym i instalacja tylko i wyłącznie sterownika graficznego, lecz jak tylko wysypało się za pierwszym razem, powtarza się po 5 minutach gry.

 

Zaobserwowałem zależność, że w nocy nawet uda się pograć po 30 minut, w dzień już 5 :P

Edytowane przez eloprezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowo uruchomiłem wersję torrent na początku, w ramach demo. Problem następował już wtedy, zdecydowałem się na kupno. Między instalacjami był format, także wykluczam winowajcę z pierwotnej instalacji.

Próbowałem, wraz z nadaniem uprawnień administracyjnych i bez używania polskich znaków i spacji.

Edytowane przez eloprezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to  jest z tą ekipą, nie widać jej członków na mapie? Wczoraj zaproszono mnie na akcję, ale sesja się zawiesiła, potem już do naszych nie mogłem się dołączyć. Czy trzeba dodać całą epikę do znajomych?

 

Ekipa na minimapie ma kolor obwódki taki jak główny kolor ekipy (u nas czerwony).

Ta gra jest po prostu epicka, wczorajszy napad na tupolewa mnie rozbroił a moi współlokatorzy jak to słyszeli to leżeli... dzisiaj następny etap ? :D

Chętnie zrobię następny etap dziś około 21-22, wcześniej raczej nie dam rady. Zostały się 3 zadania do wczorajszego napadu, jak się robi wszystkie po kolei to wpadają jakieś bonusy.

Sam dokładnie nie wiem jak to jest z napadami. Wcześniej dołączałem do losowych i powinienem mieć zaliczony etap z samolotem, tyle że nie robiłem tych wcześniejszy. Myślę, że powinno wam pozaliczać "storyline"  gdy ktoś inny organizuje pod warunkiem, że będziecie robić po kolei.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na mój ticket dostałem info:
 

 

 

Czy korzystasz z programu do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL?
Tego typu aplikacje mogą powodować niestabilne działanie gry. Przed rozpoczęciem rozgrywki prosimy o wyłączenie takich aplikacji.

Próbowałem profilaktycznie pozabijać wszelkie zbędne procesy, a następnie przy uruchomionej grze odpaliłem Miscrosoftowy Procees Explorer w poszukiwaniu programu korzystającego z wymienionych bibliotek.

Nic mi się nie rzuciło w oczy, jacyś podejrzani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no trzeba, tak samo od zniszczeń. Dobra opcja.

 

Ta aplikacja iFruit pozwala na tuning pojazdu z poziomu telefonu/tableta, potem w grze przychodzi wiadomość od Los Santos Customs, że zmiany zostały uwzględnione. Pierwsza zmiana rejestracji jest za ramo, druga już chcą 100 000 GTA$ ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...