Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

@jurek911 ja się piszę ale po 22.10 jakoś tak będę już u siebie po pracy, 1,5 godzinki można pocisnąć :)

 

@ath rozdałbyś jakieś rangi :P bo narazie Kingpin z Ciebie a my tylko szare myszki ;S

 

@Buziak a kluczyki ze stacyjki wyjąłeś ?:) może masz w ustawieniach auta że dostępne dla wszystkich?:)

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja odzyskania autosave'a?
Po crashu gry, wcięło mi dobre 4 godziny rozgrywki. :mur:


Wystarczy przenieść niepotrzebne savey do innego folderu i zostawić tylko ostatni.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasza, Makduf i Jurek dostaliście rangę "komisarzy", ja póki co aż tak dużo nie grałem online, żeby jakoś sensownie innych rozdzielić także zostawiam Wam tę ewentualną kwestię póki co. :D

 

BTW jak ktoś ma chwilę wolnego czasu i chęci to może zrobić logo PurePC dla naszej ekipy. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba nie wspominał, ale po łatce działa już normalnie V-Sync płynnie przechodząc między 30 a 59 klatek. Można już spokojnie w sterach wszystko powyłączać (adaptive v-sync, triple buffering jak ktoś próbował wymuszać). Zero tearingu.

Problem tylko w tym, że nie działa za pierwszym razem, czasem pomaga włączenie i wyłączenie v-sync w opcjach gry, czasem restart gry.

 

Nie wiem czy u was też, na pustkowiach gdy zaczynamy grać Trevorem FPS drastycznie spada. Z 45-59 klatek zrobiło się nagle 28-35. Aż zrestartowałem system żeby sprawdzić czy się coś nie skopało ale widać tak ma być.

 

Tak BTW zastanawiam się co tam może tak cisnąć kartę, wydaje się że jest mniej szczegółów niż w mieście. Piaszczyste bezdroża są pociągnięte jakąś teselacją, czy te góry na dalekim planie tak dają w dupe ?

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwiają wymagania przy odpicowaniu bryki, np wygraj 20 wyścigów ta klasą by odblokować coś tam... Wczoraj się pościgałem i bez pada czy full wypas bryki cienko to widzę jak przeciwnik w ciebie wjedzie zaraz po starcie i po wyścigu.

 

Pierwszy "heist" zaliczony. Fajne te misje fabularne. Podoba mi się też, że host przydziela zadania na koniec swojej ekipie. Daje to możliwość przejścia napadu po kilka razy, ale te kilka etapów przygotowań mogło by być za jednym zamachem utworzone, a nie za każdym razem nowa sesja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa i przyznać się kto wyznaczył 3k za moją głowę ???

 

pzd

To napewno NPC ja nic nie wiem :P

 

Co do wyścigów testowaliśmy wczoraj z kolega z ekipy i wystarczy 2 osoby z ekipy ogarnąć i można ustawiać wyścigi. Tylko trzeba się szybko ogarniać bo ludzie mogą dołączyć do sesji i jest lipa :P Można nawet obstawiać wyścigi ale to wymaga 3+ osoby ogólnie warto to zrobić puki jeszcze nic nie wymyślili na to. Jest ogólnie mówiąc brak balansu jeśli są włączone własne auta a zazwyczaj tak jest, widzisz kolesia jak odjeżdża po starcie i nic nie możesz z tym zrobić... :(

 

Jeśli ktoś chętny na ustawkę z wyścigami to pisać w grze Beryl343.

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak byśmy się czasem umówili np. na 22 w czwartek i zagrali jakieś fajne wyścigi czy dm większą liczbą osób :D

RSC: c3rb3r_

Ja tam będę dzisiaj czynny od 18 i mogę pograć we wszystko ;)

Edytowane przez ThePatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu u mnie giera troche dziwnie chwilami sie zachowuje, za to juz totalnie zdziwilo mnie co sie dzieje z karta graf. Dziala sobie na taktowaniu rdzenia od 849MHz czesto nie przekraczajac nawet 1GHz. Temp grafy ok 45-65^C wiec nic sie nie przegrzewa.

 

Zaczely sporadycznie pojawiac sie jakies artefakty, cos w stylu jakby gra nie ladowala tekstur (zmiaast nich jest szare tlo), to samo z niebem i minimapka. Wczoraj jak wjechalem z autostrady na pustynie nagle spadl FPS do 20 - trzymalo stale 20 fps. Pomoglo wejscie do menu i zmiana ustawien grafiki (obojetne ktorych), zapisanie i powrot do poprzednich ustawien.

 

Musze zlapac screena z tymi artami.

 

EDIT:

O, arty cos w tym stylu mam:

http://www.reddit.com/r/GTA/comments/331ydo/gta5_artifacting_on_pc/

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się gra zacina, bez spadków fps, gdy jestem w budynkach. Czy to w domu czy w jakimś sklepie z ciuchami. Nie mam pojęcia jak to naprawić.

 

 

Uruchom sobie monitoring w czasie rzeczywistym i obserwuj użycie CPU, GPU, MEM i RAM.

 

MEM to pamięć karty.

CPU to procesor

GPU to procesor graficzny

RAM to pamięć komputera

 

Karta z 2GB pamięci z ustawieniami jak na fotkach jest całkowicie zatkana, ale nie klatkuje, jedynie FPS spada do 30, szczególnie na bezdrożach.

 

Obciążenie procesora kosmiczne.

 

 

2178400900_1429609125_thumb.jpg 3109655800_1429609127_thumb.jpg 6334800200_1429609128_thumb.jpg 8864300700_1429609129_thumb.jpg

 

 

 

6847315400_1429609084_thumb.jpg 2495211000_1429609085_thumb.jpg 5134294400_1429609087_thumb.jpg 4569810200_1429609088_thumb.jpg 1556532400_1429609090_thumb.jpg 8625282700_1429609095_thumb.jpg 9172152200_1429609096_thumb.jpg

 

 

Fotki zapożyczone z neta.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom sobie monitoring w czasie rzeczywistym i obserwuj użycie CPU, GPU, MEM i RAM.

 

MEM to pamięć karty.

CPU to procesor

GPU to procesor graficzny

RAM to pamięć komputera

 

Karta z 2GB pamięci z ustawieniami jak na fotkach jest całkowicie zatkana, ale nie klatkuje, jedynie FPS spada do 30, szczególnie na bezdrożach.

 

Obciążenie procesora kosmiczne.

 

ale to by zacinalo w innych lokalizacjach, fps by spadał a tutaj nic. Czasem zdarzy się nagły drop z 100 do 70fps ale jest do rzadkie zdarzenie. Procek do 4.2 pokręcony, gtx również. Co ciekawe musiałem od razu na biosie kręcić, bo przez MSI afterburner wywalalo sterownik graficzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...