Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dołączę do online za 2 tygodnie dla przykładu, to jest szansa z Wami grać czy różnica poziomów nie pozwoli na wspólną rozgrywkę (napady etc.)?

Zalezy czy umiesz czytac ze zrozumieniem ;]

Miałem nie kupować dopóki nie stanieje bo uznałem że 180 zł to zdzierstwo, ale już zwyczajnie nie mogę czytać tego tematu i zamówiłem...

Nienawidzę was.

My Ciebie tez lofamy :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Havoc, jeżeli umiesz czytać chat bądź słuchać co mówimy w czasie akcji to nie ma żadnego problemu. Dla przykladu 10 lvl robi się w parę godzin (wystarczy pare deathmatch-y), ekwipunek który wchodził do gry z dodatkami masz odrazu na start(tzn. w ammo-nation, jest on wystarczający na początek). Wszystko zależy od Twojego ogarnięcia. Ograniczenia co do poziomów na konkretne akcje chyba nie ma, chociaż ręki nie dam sobie uciąć :)

 

@Gemtin1 będziesz miał okazję nienawidzić nas w świecie GTA O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Havoc, jeżeli umiesz czytać chat bądź słuchać co mówimy w czasie akcji to nie ma żadnego problemu. Dla przykladu 10 lvl robi się w parę godzin (wystarczy pare deathmatch-y), ekwipunek który wchodził do gry z dodatkami masz odrazu na start(tzn. w ammo-nation, jest on wystarczający na początek). Wszystko zależy od Twojego ogarnięcia. Ograniczenia co do poziomów na konkretne akcje chyba nie ma, chociaż ręki nie dam sobie uciąć :)

 

@Gemtin1 będziesz miał okazję nienawidzić nas w świecie GTA O :D

 

W sobotę jak siądę to nie wstanę.

Jeszcze czeka mnie miła niespodzianka w domu:

 

"that moment when you realize you dont have dvd drive.."

:banana:

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cos dzis chetnie. Jak cos mozna zaprosic na SC SGhosts, bo zazwyczaj siedze w ekipie 10KT, ale ppc tez mnie znajdziecie :>

Chetny bym byl na jakies "ztuningowane wyscigi" ale nie tylko, jakies misje, czy cos. Na czas kiedy jestem, moge postawic serwer ts3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś wyłączyć to dziwne zabezpieczenie w ustawieniach grafiki nie pozwalające ustawić wyższych detali przy zapełnieniu pamięci GPU ? Wygląda na to, że ten wskaźnik nie pokazuje poprawnie zajętej pamięci gpu. Według MSI Afterburner mam jeszcze około 350mb wolnej pamięci i mógł bym coś delikatnie podciągnąć. Da radę to jakoś wyłączyć aby nie blokowało ? Bo krzyczy przy zapisie ustawień, że pamięć przekroczona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś wyłączyć to dziwne zabezpieczenie w ustawieniach grafiki nie pozwalające ustawić wyższych detali przy zapełnieniu pamięci GPU ? Wygląda na to, że ten wskaźnik nie pokazuje poprawnie zajętej pamięci gpu. Według MSI Afterburner mam jeszcze około 350mb wolnej pamięci i mógł bym coś delikatnie podciągnąć. Da radę to jakoś wyłączyć aby nie blokowało ? Bo krzyczy przy zapisie ustawień, że pamięć przekroczona :)

 

W ustawieniach graficznych daj na Wł.  przy ignorowaniu limitu pamięci graficznej, jak na fotkach.

 

I3 3220 + 750Ti + 8GB RAM + WIN10 10061:

 

 

4174340300_1429950301_thumb.jpg 4427185700_1429950303_thumb.jpg 4681918800_1429950304_thumb.jpg 7717596700_1429950306_thumb.jpg

 

 

Gościu napruty jak stado imadeł :biggrin:

 

 

7934694400_1429950382_thumb.jpg 5627515500_1429950384_thumb.jpg 1855813500_1429950385_thumb.jpg 5395662300_1429950386_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.4 :P

Tyle samo co u mnie, tzn w monitorze msi takie jest całkowite wykorzystanie/rezerwacja pamięci. Nie wiem czy wlicza w to też vram.

Pytanie tylko czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Też mam niestety mikro przycięcia. Czytałem, że zwiększenie ram z 8 do 16GB pomogło kilku graczom ale też znalazłem wpisy gdzie ludzie po zmniejszeniu z 16 do 8GB pozbyli się tych przycinek. Potrzeba łatki albo uświadomienia sobie, że ten typ tak ma.

 

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem tydzień, zapomniałem hasło, a system przypominania nie działa - nie przychodzi mi e-mail :/ Muszę się skontaktować z supportem...

Sproboj na stronie www sociala się za logowac i dac resest hasla mi tak za działało inny w sposób była lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo co u mnie, tzn w monitorze msi takie jest całkowite wykorzystanie/rezerwacja pamięci. Nie wiem czy wlicza w to też vram.

Pytanie tylko czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Też mam niestety mikro przycięcia. Czytałem, że zwiększenie ram z 8 do 16GB pomogło kilku graczom ale też znalazłem wpisy gdzie ludzie po zmniejszeniu z 16 do 8GB pozbyli się tych przycinek. Potrzeba łatki albo uświadomienia sobie, że ten typ tak ma.

 

 

pzd

 

Ja mam 8GB dual 1866 mhz cl9 i bardzo rzadko przytnie gra podczas jazdy.

 

Nie zauważyłem w monitoringu więcej niż 5.5 GB RAM przy ustawieniach graficznych, jak w poście nr. 1163.

 

Zaraz wyjmę jeden moduł 4GB i odpalę grę.

 

Prawdopodobnie gra się zawiesi, ale to już napiszę jak sprawdzę  :)

 

 

EDIT: nie ma szans na 4 GB RAM przy karcie z 2GB + bardzo wysokie textury.

 

Po dosłownie 5-6 sekundach następuje zawieszenie gry i tylko twardy restart komputera.

 

Próbowałem dwa razy i to samo.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam 8GB dual 1866 mhz cl9 i bardzo rzadko przytnie gra podczas jazdy.

Co tylko potwierdza, że RAM nie jest powodem mikro przycięć (nie chodzi mi o spadek fps, ale o przycinki przy +70fps )

 

Ja za chwilkę potestuję to (narazie opcja 1, nigdy nie używałem ddu) :

 

1)Delete your nvidia drivers using DDU software from 3dguru and try re installing the nvidia game ready drivers.(Try using a clean installation)

 

2)Increase the amount of virtual ram of your system (Only the recommended amount)

 

NOTE- Do not use virtual ram from the OS installed partition ©

 

3)Try installing a software called cache booster

 

4)Open a txt file and write this code- timeout 60

 

wmic process where name="GTA5.exe" CALL setpriority "high priority" timeout 30

 

save this as a .bat file and before you start the game open this.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę, że nie mogę się równać z Twoim sprzętem i nie robię tego,  ale chciałem abyś odniósł się do tego filmika:

 

 

Czy według Ciebie występują przycięcia, o których piszesz ?

 

Nie bierz pod uwagę wyłączonego V-sync, który w YT wygląda, jak by cały czas szarpało obrazem.

 

Mnie chodzi o mocne przycinki, jak by ładowała się pamięć lub brakowało procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...