Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was też po ostatniej aktualizacji zacina się kursor myszy w menu pauzy? Dodam, że zacina się tylko z wyłączoną synchronizacją, a wcześniej było ok. Inna sprawa to, że Rockstar podaje numer ostatniej aktualizacji jako 350.1, a u mnie gra wyświetla 350. Jak i was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tutaj ma te problemy:

 

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203458477-ERR-GFX-D3D-INIT-Crash-BSOD

http://steamcommunity.com/app/271590/discussions/0/611703709830303956/

When GTA came out I bought a Zotac GTX 980 Amp Omega GPU and had this error message as well as one BSOD

 

**FINALLY FIXED**VERY HAPPY COSTUMER**
 
I have SLI 980 GTX and got the error. Here is the fix: Switch Dx 10 and 720p resolution. Make all graphic settings as low as possible. Reinstall Windows and re-download the game. Install the Nvidia graphic driver version 1.0 alpha. Find dxgsdn6342677ndfgd.dll file in sys32 folder and move to fu_rckstr folder. After that, game hasnt crash for 27 seconds so it works. Great work Rockstar it had worth money, love you. Please close thread.

 

Ręce opadają po prostu... najlepsze wydane moje 160zł na grę.

Edytowane przez ojejku
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No offence, dzięki za radę, ale czy Ty chociaż przejrzałeś te dwa tematy i post który zacytowałem, który jest parodią na temat rzekomych fixów pojawiających się w sieci, zainstaluj stare stery, włącz dx10, wszystko na low, uruchom w okienku, wyłącz vsync, przeinstaluj dx itd... Instalowałem stery starsze i nic nie pomogło tak żeby nie było niedomówień.

Edytowane przez ojejku
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No offence, dzięki za radę, ale czy Ty chociaż przejrzałeś te dwa tematy i post który zacytowałem, który jest parodią na temat rzekomych fixów pojawiających się w sieci, zainstaluj stare stery, włącz dx10, wszystko na low, uruchom w okienku, wyłącz vsync, przeinstaluj dx itd... Instalowałem stery starsze i nic nie pomogło tak żeby nie było niedomówień.

 

Ja się nie bawiłem w żadne fixy z doopy tylko wgrałem na nowo sterowniki z czystą instalacją i pomogło od razu. Wgrałem tylko sterownik graficzny i physix. Reszty nie. Nie zdziwiłbym się gdyby ten błąd częściej się pojawiał gdy używa się Geforce experience.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Core i5 i GTX 660 na defaultowych ustawieniach gierka chodziło ~45fps i średnio płynnie - po uruchomieniu GeForce Experience i zoptymalizowaniu gry i przesunięciu paska o 2 ustawienia w lewo w strone wydajności - giera wygląda o wiele lepiej i mam 70-80 fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też... Trevora jeszcze nie odblokowałem :D

 

Ale za to w online cisnę po gimbazie :lol:

 

I znajdujesz zrozumienie bo jesteście na podobnym poziomie?

heh.

 

Na razie odkrywam uroki MP. Respawn po wyścigu na zadupiu i 5 razy koleś ściąga mnie ze snajperki wg, pseudo mechanizmu pvp. Niech mu jajniki lekkie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znajdujesz zrozumienie bo jesteście na podobnym poziomie?

heh.

 

Na razie odkrywam uroki MP. Respawn po wyścigu na zadupiu i 5 razy koleś ściąga mnie ze snajperki wg, pseudo mechanizmu pvp. Niech mu jajniki lekkie będą.

 

To się włącza tryb pasywny gimbusie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb pasywny? Na [ciach!] czekolada?

 

Jak ktoś Cię zabiję wciskasz TAB i przechodzisz w tryb pasywny. Tryb pasywny czyli jesteś na serwerze ale nikt nie może Cię dotknąć.

 

W tryb pasywny można też wejść jak wciśniesz M i zjedziesz na dół gdzieś tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem eksperymenty z Win 10 i uruchomiłem sobie na nim GTA. Ciekawe jak długo pogram bez crashy.

 

Cały czas. Mi się nigdy gra nie zawiesiła a mam ją od początku na Windows 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie u mnie to wygląda tak. Wyłączamy AF i Synchronizację pionową w grze. Oraz ustawiamy odświeżanie 50 Hz w grze.

 

W sterownikach dajemy takie ustawienia.

 Z4AHB.jpg

 

I jest na moje oko idealnie płynnie. Ważne by wyłączyć synchronizację pionową w grze i AF w grze. Bo jak włączymy w sterach i w grze to zastaniemy mocny tearing obrazu, który może być odczuwany jako stuttering.

DZIĘKI za POMOC to naprawdę działa . Wcześnie spadki z 60 na 58 fps były odczuwalne lagiem i występował treatring czy ten shytering - delikatne scinki tzw micro przycięcia teraz chyba tego nie ma . W opcjach nie mogę wybrać 50 fps ale trzyma 60 a jak spadnie o 2 to nie szarpie . 

Gdzie w opcjach znajdę MFAA ? pozdr

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...