Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy też się liczy, ale robi się go na końcu przez osoby którym nie wpadło po ostatnim napadzie. W moim przypadku było tak, że ja ze znajomym PL i dwoma ENG robiłem po kolei napady i Ci dwaj ENG dostali na koniec 2 MLN (ta sama ekipa i poziom trudny), a ja ze znajomym PL zrobiłem jeszcze raz pierwszy i dopiero zaliczyło tą samą ekipę. (jeden z ENG hostował ciągle napady i możliwe, że dlatego nie wpadło mi i znajomemu z PL za tą samą ekipę po ostatnim napadzie).

No i nie trzeba robić tego na raz (ktoś zasugerował całą noc) :D

 

Co do lvlu, to przecież on nie jest wyznacznikiem ogarniania :D Jak widzę niektóre 100 lvle albo 200 i co oni wyprawiają to za głowę się łapię. Jak masz cela i nie lecisz na rambo to i 20 lvl wystarczy (a wyższy lvl w ekipie podzieli się co najwyżej lepszą giwerą :D )

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje co R* kombinuje z kontami?

Dziś sobie odpalam GTA V, loguję się poprzez RSSC i wywala mi komunikat "Naruszono warunki korzystania z usługi Rockstar Games - funkcje konta zostały ograniczone". Więcej info brak. 

Gra używana tylko w singlu, stricte testowo, żądnych modów itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie normalnie się odpaliło, przynajmniej z rana (fakt faktem raz mnie wywalilo przez użycie konta gdzie indziej).

 

Jak coś będę koło 19 - 20 dzisiaj będzie można coś podziałać o ile będą zainteresowani, pmki na MakduFX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś może mi powiedzieć, jak pobrać grę na innym PC i przenieść je na inny? Problemem jest limit transferu który miesięcznie wynosi 60 GB (nic na to nie poradzę, ot takie uroki akademika). Z tego powodu chciałbym pobrać grę u znajomego i przenieść ją do siebie, istnieje taka możliwość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś może mi powiedzieć, jak pobrać grę na innym PC i przenieść je na inny? Problemem jest limit transferu który miesięcznie wynosi 60 GB (nic na to nie poradzę, ot takie uroki akademika). Z tego powodu chciałbym pobrać grę u znajomego i przenieść ją do siebie, istnieje taka możliwość ?

- zacząć instalację, jak zacznie się ściągać to zatrzymać (żeby się utworzył plik appmanifest)
- zamknąć steam
- nadpisać folder z grą który się utworzył w katalogu steam tym folderem ze wszystkimi plikami z innego kompa
- odpalić steam i powinien sobie poradzić (i nie ściągać już istniejących plików). Jakby nie chciało chodzić to zrobić jeszcze weryfikację.
 
powinno się udać
 
 
Chyba że masz wersję nie na Steam, to w takim przypadku nie wiem.
Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub idziesz do znajome

 

Panowie, czy ktoś może mi powiedzieć, jak pobrać grę na innym PC i przenieść je na inny? Problemem jest limit transferu który miesięcznie wynosi 60 GB (nic na to nie poradzę, ot takie uroki akademika). Z tego powodu chciałbym pobrać grę u znajomego i przenieść ją do siebie, istnieje taka możliwość ?

Nie możesz wziąć kompa do znajomego?

Jak ma dobre łącze pobierzesz w 2 godziny:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się czasem zdarzało, ale ja to robię okolicznościowo jak nie mam nic innego do roboty.

Chociaż @Scratix miał taki sam problem z zadaniami, pisz do niego albo do RSG bezpośrednio bo to wina z ich strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się czasem zdarzało, ale ja to robię okolicznościowo jak nie mam nic innego do roboty.

Chociaż @Scratix miał taki sam problem z zadaniami, pisz do niego albo do RSG bezpośrednio bo to wina z ich strony ;)

 

Więc napisze bezpośrednio do RSG, tak będzie chyba najszybciej. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym Rockstar planuje wrzucić nowy update

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.998490003509192.1073741848.473819899309541&type=1

 

info z FB RSG

 

"Due to a surge in high-end crime across southern San Andreas, demand for luxury goods and services is at an all-time high. Upscale merchants of all kinds are scrambling to fill their inventories to serve the newly wealthy. The first of two major deliveries this summer will be hitting the showrooms of luxury car dealerships, the shelves of top arms suppliers and other prestigious retailers in June. Here are a few new screenshots featuring some of the new rides and accessories coming to GTA Online next week – and be on the lookout for another big shipment coming this summer."

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar wogóle banuje tych cheaterów? Wczoraj pograłem trochę DM/TDM w 95% przypadków był cheater na rundzie. Poza tym w zwykłej eksploracji mapy strzały przez ściany, powielanie agresywnych npców. Tragedia normalnie co tam się w online dzieje ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP skończony, bardzo mi się podobał. Pomysł na trzech bohaterów sprawdził się, ale przełączanie się miedzy nimi w najważniejszych misjach, tak sobie rozwiązane. Raz trzeba było grać sugerowaną postacią, a raz był opcja, ale nie trzeba było jej wybrać. Wolał bym by było to wymuszone i koniec, gramy tym kim trzeba w danej sytuacji.

 

Ekonomia niestety leży i kwiczy moim zdaniem, kasy było dużo na arsenał i ciuchy, ale już za mało by kupić jakiś porządny interes i trzepać kasę dodatkową. Rynek akcji działa za wolno i też mało kasy z niego było.

 

Świat duży i bardzo dobrze zaprojektowany, łatwo zapamiętać lokacje, ale to taka galeria do zwiedzania. Za mało interakcji z otoczeniem czy "ncpami". Dużo bezużytecznych kontaktów w telefonie, nie żebym tęsknił za rozwiązaniem z czwartej części, ale tu przycięli za dużo. Mocno świata nie eksplorowałem, np darowałem sobie szukane listów czy części UFO, ale brakowało czegoś w wydawało by się ciekawych miejscówkach. Świat fajny ale pusty. Mało było śmieciowy misji, a niektóre poboczne ciekawe i zwariowane. Humor raczej na jedno kopyto i już nie na moje lata.

 

Trochę błędów technicznych, dobra optymalizacja, czasami frustrujące i niezgrabne sterowanie postacią, nierówna grafika.

 

Teraz czas na powtórkę z rozrywki, inne wybory i 100% ukończenia gry.

 

Ps. jak wypada polska wersja językowa ? Jak sprawnie został przełożony gryps Lamara i Franka?

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co poradzić na takie lagi jak w poniższym filmiku

 

 

Mam gtx 970 i procek intel wykręcony na 4.2GHz plus 8GB ramu. Nieważne czy detale na średnie lub wysokie to i tak cały czas to samo.

Próbowałem z vsync ale nic nie daje.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co poradzić na takie lagi jak w poniższym filmiku

 

 

Mam gtx 970 i procek intel wykręcony na 4.2GHz plus 8GB ramu. Nieważne czy detale na średnie lub wysokie to i tak cały czas to samo.

Próbowałem z vsync ale nic nie daje.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Mam podobnie po ostatniej aktualizacji. Dodatkowo zacina mi się menu/mapa. Pomocne okazało się przełączenie na pulpit i powrót przez alt+ tab. Po tym gra działa płynnie. Wiem, że dziwne, ale w moim przypadku skuteczne.

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekonomia niestety leży i kwiczy moim zdaniem, kasy było dużo na arsenał i ciuchy, ale już za mało by kupić jakiś porządny interes i trzepać kasę dodatkową. Rynek akcji działa za wolno i też mało kasy z niego było.

Wygoogluj sobie kiedy są największe fluktuacje na giełdzie. Np. https://youtu.be/pK0PN3MfJqM

Ps. jak wypada polska wersja językowa ? Jak sprawnie został przełożony gryps Lamara i Franka?

Dobrze. To nie pierwsze GTA z oficjalnym tłumaczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie pierwsze? GTA V jest jako pierwsze oficjalnie po naszemu na PC, jeśli się nie mylę to jedyna poprzednia gra Rockstar w języku polskim na PC to Max Payne 3

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, szkoda że te spolszczenia nie są dostępne w żadnej z cyfrowych dystrybucji, w GTA V jest o tyle fajnie, że to po prostu tłumaczyło Rockstar i nieważne gdzie grę kupisz to masz możliwość gry z polskimi napisami.

 

Mam nadzieję, że takie rzeczy jak tłumaczenia tylko wersji retail box już nie istnieją ;) Wiem nawet, że jeszcze jak Skyrim wyszło długo nie pojawiało się nic na Steamie, dopiero jak Skyrim pojawił się na "polskim Steamie" to działało tłumaczenie gry.

 

Dziś niby wychodzi nowy update ale ja od rana mam taki status:

 

YUjaBth.png

 

Oczywiście instalacja Social Club nic nie daje, czasami zamiast tego jest info, że nie udało się połączyć z serwerami aktualizacji i tyle.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, mam dość, mnie Rockstar nie chce refundować wydanych pieniędzy na to scierwo. Chciałem sprawdzić czy ten patch naprawia rzeczywiście to co jest napisane (https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/205705358-GTAV-Title-Update-1-27-Notes-PS4-Xbox-One-PS3-Xbox-360-PC-), czyli "Fixed a display driver crash on PC". Z tego co czytałem to dalej nie naprawia tego. Oczywiście mam ten sam problem bo patcha nie mogę sciągnąć bo pisze, że RGSC albo nieaktualny albo usługa padła. Nigdy już żadnego produktu Rockstara nie kupie, nigdy, będę piracił i namawiał do piracenia każdej ich gry.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...