Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby jeszcze te smg można było używać w samochodzie a tak to szkoda zachodu, ciężki karabin/zaawansowany ma o wiele lepszą skuteczność. Ciekawe jaką rewolucję przyniesie PART II, mogli by wkońcu dorzucić np. 5 nowych napadów a nie jakieś bzdety. Ownujemy coś w sobotę po 21 ?:) (akurat wtedy powinienem już być online)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sterowanie przecież ja mam standardowe. Kasza ja będę w sobotę koło 20-21 może nawet wcześniej w zależności od miśków na trasie. Ten kto chce do nas dołączyć do napadów w sobotę musi zrobić pierwszy etap (czyli Flecca) ja wystartuję grę od ucieczki z więzienia (pełny napad od 1 etapu). Poza tym myślę że jeżeli przysiedzimy trochę to uda się zrobić przynajniej 2 - 3 pełne napady (wcale to nie jest wymagające na najtrudniejszym poziomie np pierwszy 4os napad robi się w max 1,5 godziny). 

 

Jeżeli nie znajdziemy 4 osób, to pozostanie nam robienie wyścigów (podwójne RP w weekend) albo trybu od martina (podwójne GTA$) 

 

Trzeba wkońcu wbić ten 100 poziom(ostateczna wersja pancerza w samochodach, DUBSTA (yea!) oraz RPG) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak to jest z kupowaniem samochodów w trybie fabularnym. Czy jest jakaś wymierna korzyść z zakupu pojazdu (np. nie znikanie) czy gra traktuje je tak samo jak te ukradzione? Podprowadziłem ostatnio spod sklepu Addera, zmodyfikowałem go i trzymam w garażu żeby nie zniknął. Nie wyjeżdżam nim nawet na misje. Czy jak kupię auto to mogę swobodnie nim wyjeżdżać na misje i ono wróci pod dom czy może będzie odholowane na policyjny parking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś chętny na zrobienie wszystkich napadów na trudnym bez zginięcia? Chodzi o nagrodę 10mln$ za zrobienie tego.

 

EDIT. Dzisiaj dołączyłem do kogoś robiącego finał ostatniego napadu. Cała drużyna dostała 25% bez proszenia hosta i ruszyliśmy do akcji. Wszystko poszło jak z płatka, nikt nie zginął, nie było powtórki, nawet udało się wziąć furę z mieszkania koło banku i bez strat dotrzeć do łódki (i podczas spadania zgubić gliny). Jednak przy napisach końcowych okazało się, że miałem 15% zamiast 25% z łupu (nie wiem jak inni bo to ruskie były)... Więc albo jakiś wielki przypadek albo znaleźli sposób jak wyujać innych graczy w nagrodzie :S R* zamiast coś z tym zrobić opierdala się. Codziennie widzę ufo, albo gości srających kasą, dzisiaj niewidzialne czołgi. Ciekawe co jutro wymyślą... Od początku gram tylko online, prawie 200 godzin od premiery i jest coraz gorzej zamiast lepiej... Zaczynam żałować, że kupiłem tą grę zaraz po premierze...

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo dzisiaj partyjka od 22.30, mam nadzieje że wkońcu będzie ekipa by zrobić parę napadów. Sobotę wolna tak więc czekam na propozycje (jeżeli nie będzie ludzi to zostaje mi DAI albo wiedźmin3). Mały problem jest tylko bo muszę od nowa zacząć napady (Flecca jakieś 30 - 60 minut na trudnym). Jeżeli mnie nie macie w znajomych pisać @MakduFX

 

@NewNickPL ja się piszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne DLC dla cziterów:

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52458/ill-gotten-gains-update-part-two-coming-to-gta-online-next-week?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_content=gtao-illgotten2&utm_campaign=gtao-illgotten2-06302015

 

W końcu tylko oni mają na to wszystko kasę odkąd R* ma <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ne na wszelkiego rodzaju czitujące ścierwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjeżdżam na ten weekend :/ Dziś coś gramy?

Ja mam tylko pada, laptopa i słaby internet hotelowy więc mogę zagrać jakieś misje, żeby nie narazić napadów na fail ;-)

 

Wysłane za pomocą N910"F"uck yeah!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam rybka, update pobrany (jeszcze nie miałem czasu sprawdzić). Dzisiaj się ustawiłem na partyjkę w F15 ale jeżeli będą dostępni ludzie około 23 na heista to mogę wbić. Poniedziałek - dzień/noc jak wam pasuje, wtorek do 22 max. Poza tym przyszły weekend mam wolny. Jak będę mógł grać to będę na TSie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam rybka, update pobrany (jeszcze nie miałem czasu sprawdzić). Dzisiaj się ustawiłem na partyjkę w F15 ale jeżeli będą dostępni ludzie około 23 na heista to mogę wbić. Poniedziałek - dzień/noc jak wam pasuje, wtorek do 22 max. Poza tym przyszły weekend mam wolny. Jak będę mógł grać to będę na TSie

 

Ja dziś może będę grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...