Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze zmniejsz zagęszczenie ruchu :D Tak jak mówiłem wam, trzeba mieć to mieszkanie, bo jest najbliżej i zyskuje się dzięki temu nawet 20s. A ja kiedyś ten napad zrobiłem o 20s za wolno właśnie startując z mieszkania które jest po drugiej stronie miasta... BTW 421 lvl :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż podczas misji skoku na merryweather, po wysadzeniu statku, gdy jego połowa jest w wodzie, dzieje się coś dziwnego. Scena zatrzymuje się na pokazaniu całego statku i dalej nic się nie dzieje. Woda cały czas faluje, ogień się pali, do menu można wejść. Ale nic nie da się zrobić. Nie mogę ukończyć tej misji. Co robić? Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony Buszmen ja nie grałem w singla więc nie pomogę Ci niestety, może cofka save'a (o ile masz backup) albo zabawa z konsolą i teleport dalej ?

 

@Nicku w cheatera się bawisz?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony Buszmen ja nie grałem w singla więc nie pomogę Ci niestety, może cofka save'a (o ile masz backup) albo zabawa z konsolą i teleport dalej ?

Nic nie pomaga. Będę musiał kombinować, niestety. Gdy grałem zaraz po premierze, wszystko było ok. Nic w kompie nie zmieniałem, gry nie usuwałem, a jest teraz źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy jeszcze dochodzili do tego human labs... :P

Właściwie można by jutro pocisnąć HL (z randomami, bo pewno naszej 4 nie będzie w komplecie) żeby kasa dodatkowa wpadła.

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro będę po 22.30. Nie chce nic mówić ale brakuje mi tylko 3 misji do wyzwania "tą samą ekipą", jeżeli nie napalacie się na te 10kk to jutro można zacząć od HL (bo ostatnio skończyliśmy na PB). Chyba że chcecie wszystko od nowa robić by spróbować jeszcze raz bez zginięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę od nowa, bo już wystarczająco dużo czasu zmarnowaliśmy na powtarzanie napadów, ale skoro Tobie przerwało to osiągnięcie właśnie w trzecim, a dodatkowo jest 2x xp i $ to jestem w stanie zagrać ten napad. Tylko bądźcie o tej 22:30, a nie o 0:00 jak ostatnim razem. I sto, żadnych imprez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi niestety w 3 napadzie (finale) zresetowało mi to wyzwanie, chociaż do tej pory nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. 2 napady mamy ukończone (niestety ze zginięciem) czyli szereg zachowany, najwyżej dobijemy do 5tego i wtedy się zresetuje. W sobotę do 17 max będę, w niedziele do 22 myślę że dam radę. 

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaczniemy 3ci etap, zobaczymy czy mi zaliczy czy nie, jeżeli nie zaliczy wyzwania to start od nowa i wszystkie 5 etapów (nie ważne czy zginiemy czy nie) bo muszę wkońcu odbić się trochę od dna;P A nie mnie od biedaków będą wyzywać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni akcja jaką miałem. Napad: The Pacific standard job

 

Gram z kumplem + 2 randomy. Najpierw 10 razy misja przerywana bo jakiś random ginie starając się zabić wszystkich policjantów. W końcu wychodzi w ogóle z gry. Później dołącza jakiś inny random i po 15 restartach w końcu docieramy do motocykli. Tutaj też z 3 razy po drodze zginął. No ale w końcu udało się po 40 minutach dojechać do miejsca gdzie jest wyskok. A przynajmniej ja z kumplem a randomy też już dojeżdżały. No i wyskakujemy z motocykli i lecimy na spadochronie do łódki. Ja się zagapiłem i zahaczyłem stopą o czubek drzewa... odczepił mi się spadochron i poleciałem na ryj oczywiście ginąc. Kumpel wyszedł z gry. Do dziś się do mnie nie odzywa :lol:

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działają te napady? Znaczy długo w to będziecie jeszcze grali? Da się dopiąć do Was zaczynając od zera czy nie ten level? :) (zdaje się że już o to pytałem, jakiś m-c temu, więc "tak, spoko" może być już nieaktualne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fan-made 'GTA V' interactive map app puts Rockstar's to shame

http://www.engadget.com/2015/07/25/fan-made-gta-v-interactive-map-app-puts-rockstars-to-shame/

 

http://gta-5-map.com/index.php

Stronka

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tspoon.gta5.gta5map

Apka android

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...