Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Natrzepałem trochę sałaty przez weekend na podwójnej stawce za tryb adwersarza. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś sprzętu latającego. Pytanie do posiadaczy samolotów/śmigłowców, czy posiadanie ww. sprzętów wiąże się z zakupem lotniska/lądowiska, tak aby miały one swoje miejsce do stacjonowania? Co się stanie gdy kupię samolocik, a nie będę miał lotniska? Gdzie będzie przechowywany? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego zaczęło się dziać z moją grafiką (970) po ostatnim update do GTA. Po uruchomieniu gry zegar karty graficznej spada do 500MHz i taki pozostaje aż nie wyłączę gry i nie wrócę do pulpitu, wtedy zegar wraca do 1100MHz. Co ciekawe gry włączę i wyłączę GTA i przejdę do innej gry jak W3 czy ArmA 3 to zegar też świruje i zostaje w okolicach 500MHz. Jedynie ponowne włączenie komputera i nie włączanie GTA pomaga i gry działają normalnie.

 

Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego zaczęło się dziać z moją grafiką (970) po ostatnim update do GTA. Po uruchomieniu gry zegar karty graficznej spada do 500MHz i taki pozostaje aż nie wyłączę gry i nie wrócę do pulpitu, wtedy zegar wraca do 1100MHz. Co ciekawe gry włączę i wyłączę GTA i przejdę do innej gry jak W3 czy ArmA 3 to zegar też świruje i zostaje w okolicach 500MHz. Jedynie ponowne włączenie komputera i nie włączanie GTA pomaga i gry działają normalnie.

 

Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

 

Ja lecę na starych sterach i nie ma problemu.  Odinstaluj stery DDU i wgraj jakieś starsze stery. Pamiętaj tylko o bugu w GTA V. Po wejściu do gry użyj alt+tab lub włącz i zapisz następnie wyłącz i włącz coś w ustawieniach grafiki np. synchronizację. Ja jak tego nie zrobię to z włączonym Vsync jak FPS mi spadnie o 10 klatek poniżej wartości odświeżania monitora gra ucina klatki o połowę odświeżania i mam 25 FPSów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę na starych sterach i nie ma problemu.  Odinstaluj stery DDU i wgraj jakieś starsze stery. Pamiętaj tylko o bugu w GTA V. Po wejściu do gry użyj alt+tab lub włącz i zapisz następnie wyłącz i włącz coś w ustawieniach grafiki np. synchronizację. Ja jak tego nie zrobię to z włączonym Vsync jak FPS mi spadnie o 10 klatek poniżej wartości odświeżania monitora gra ucina klatki o połowę odświeżania i mam 25 FPSów.

No spróbuję, ale nie aktualizowałem sterowników (ani nic w nich nie zmieniałem od updateu), a gram sobie w singla od jakiegoś czasu i gra działała świetnie, a wczoraj po aktualizacji gry coś się zrypało...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spróbuję, ale nie aktualizowałem sterowników (ani nic w nich nie zmieniałem od updateu), a gram sobie w singla od jakiegoś czasu i gra działała świetnie, a wczoraj po aktualizacji gry coś się zrypało...

 

U mnie po aktualizacji WIndowsa 10 musiałem odinstalować stery DDU bo miałem podobny problem co u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDU to program do usuwania sterowników :D Kilokush powinien napisać, że musiał odinstalować stery ZA POMOCĄ DDU ;) Po pracy biorę się za usuwanie i modlitwę by zaczęło działać :D

Edytowane przez NewNickPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDU to program do usuwania sterowników :D Kilokush powinien napisać, że musiał odinstalować stery ZA POMOCĄ DDU ;) Po pracy biorę się za usuwanie i modlitwę by zaczęło działać :D

 

Tak, dokładnie o to mi chodziło.

 

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicku mówię Ci karą za korzystanie z błędów gry, programów trzecich oraz samo namawianie do złego jest obniżenie taktowania karty graficznej! Rockstar wie o wszystkim! 

Edytowane przez Makduf
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogło, jaki dokładnie masz numer sterownika?

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

Obecnie mam 356.04, ale chyba wgram 359.12 bo nie było różnicy w FPSach.

 

Edit: Sprawdziłem. FPSów tyle samo z tym, że na  356.04 mi wywala error "sterownik został zatrzymany ale odzyskał sprawność" Więc śmiało najnowsze możesz instalowac

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze najnowsze sterowniki to 359.06, po drugie piszesz, że na nich masz jakiś komunikat poczym piszesz, żebym śmiało je instalował? ;> Wgrałem 356.04 i zegary w GTA w normie. Na najnowszych sterownikach było to samo, czyli ucinało kartę do 500 MHz.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze najnowsze sterowniki to 359.06, po drugie piszesz, że na nich masz jakiś komunikat poczym piszesz, żebym śmiało je instalował? ;> Wgrałem 356.04 i zegary w GTA w normie. Na najnowszych sterownikach było to samo, czyli ucinało kartę do 500 MHz.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

Tu są 359.12

http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=5200998

 

Bo dopiero testowałem te 356.04. Myślałem, że to przez OC mi wywala błąd sterownika ale na 359.12 nawet z OC nie ma problemu.

 

A kliknij prawym na start i wejdź w opcję zasilania. Ja mam ustawiony tryb Razer Cortex Power Plan. Może spróbuj go albo trybu "wysoka wydajność" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was, że tak chętnie i często potraficie grać w GTA.. Z początku bardzo mnie fascynowała ta gra, ale kiedy podsumowałam, ile czasu na nią przeznaczałam, stwierdziłam, że jednak muszę się ogarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar zaśpiewało mi tak: 

Singleplayer: 28:36:24

Multiplayer: 204:15:05  (i 10 tyś na koncie -.-)

 

Ahh te epickie heisty na pograniczu trzeźwości umysłu i umiejętności płynnego mówienia :d Szkoda że nikt tego nie nagrywał :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...