Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Był wyciek po premierze i pewnie te dane dalej gdzieś krążą.

http://www.conowego.pl/aktualnosci/rockstar-social-club-zhackowany-gracze-zmiencie-swoje-hasla-13031/

 

Też o tym pomyślałem. Napisałem do supportu i jeszcze tego samego dnia przywrócili mi nick, mail i jezyk na koncie jaki był poprzednio. Wysłali też specjalny link do resetu hasła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konta nie straci co najwyżej grę, raz tak miałem, dostałem komunikat, że dany tytuł znika z mojej biblioteki, bo została wycofana wpłata z karty kredytowej czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekrety z chargeback to calkiem inna para kaloszy, za zabawy z VPN i kupowanie po nizszych cenach omijajac podatki i ograniczenia regionalne mozesz dostac bana na konto.

 

http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/

 

You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, Valve may terminate your access to your Account.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj manualnie:

http://patches.rockstargames.com/prod/socialclub/Social-Club-v1.1.9.5-Setup.exe

http://patches.rockstargames.com/prod/gtav/Launcher_EFIGS/GTA_V_Launcher_1_0_757_3.exe

 

Pierwsze Social Club, pozniej launcher.

Śmiga.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś podesłać eksportowany klucz rejestru z GTA V ? Miałem przesiadkę na Win 10 i nie chcę mi się instalować jej od nowa, a teraz się nie odpala :|EDI

 

EDIT:

Juz sobie poradzilem.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną niskich FPS ~35 przy dużej szybkości w mieście chwilowy spadek do ok. 14 i zamrożenia obrazu. Przy dużej prędkości czasem nie nadąża z wczytywaniem tekstur. Problem występuje nawet na najniższych ustawieniach graficznych :/

 

i5-6600K, Palit SJS 1060, 16GB RAM, Windows 10 Home 1607, najnowsze sterowniki grafiki, gra zainstalowana na SSD

 

Czy problemem może być to, że gra i Windows są zainstalowane na tym samym dysku?

Edytowane przez MrDamian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną niskich FPS ~35 przy dużej szybkości w mieście chwilowy spadek do ok. 14 i zamrożenia obrazu. Przy dużej prędkości czasem nie nadąża z wczytywaniem tekstur. Problem występuje nawet na najniższych ustawieniach graficznych :/

 

i5-6600K, Palit SJS 1060, 16GB RAM, Windows 10 Home 1607, najnowsze sterowniki grafiki, gra zainstalowana na SSD

 

Czy problemem może być to, że gra i Windows są zainstalowane na tym samym dysku?

Nie, to nie ma nic do rzeczy. Czas dostępu to domena SSD, może wykonywać wiele operacji naraz. Sprawdź, czy działa na pełnych obrotach SSD (jakiś benchmark) jak i czy grafika chodzi w trybie 16x (CPU-z). Czy podczas przycinek pali się lampka odczytu dysku. Jak nie to może inne sterowniki do grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie u mnie to wygląda tak. Wyłączamy AF i Synchronizację pionową w grze. Oraz ustawiamy odświeżanie 50 Hz w grze.

 

W sterownikach dajemy takie ustawienia.

 Z4AHB.jpg

 

I jest na moje oko idealnie płynnie. Ważne by wyłączyć synchronizację pionową w grze i AF w grze. Bo jak włączymy w sterach i w grze to zastaniemy mocny tearing obrazu, który może być odczuwany jako stuttering.

Tego szukałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...