Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Gość z R* napisał, że premiera gry jest nieprzełożona. Po czym parę dni później okazuję się, że jest. A nie jest żadną tajemnicą, że o takich sprawach wie się już dużo wcześniej i nie ogłasza na 2 tyg. przed wydaniem . Dlatego zacząłbym od traktowania swoich klientów poważnie.

Ostatnio tak samo myślał zarząd AMD i się jednego dnia mocno zdziwili, a przecież według ciebie "o takich sprawach wie się już dużo wcześniej" , najpierw ty się dowiedz jak działają korporacje a później pisz takie bzdury. Bardzo możliwe, że mieli/mają grę gotową, więc jakiś franek się tym pochwalił a jednak dział sprzedaży postawił wielką kropkę i tyle w temacie. Uważasz, że franek powinien nakopać działowi sprzedaży, bo on przecież napisał na tweeterku a oni śmieli zrobić inaczej, czy raczej dział sprzedaży powinien "a dobra, franek napisał, to wydajemy". Im wcześniej się obudzisz, tym lepiej dla ciebie. 

 

 

A o mój staż tutaj się nie martw. Po inwektywach jakie sam napisałeś  będąc modem, to jestem spokojny,.

Absolutnie nie miałem na myśli postów z tego tematu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu przesunięta? Heh... no w zasadzie trzeba się było tego spodziewać.

 

I tak i nie. Wolę przesuniętą premierę aby nie [ciach!] się to jak AC:U/ W_D/ CoD:AW ale z drugiej strony jak przesuwać to od razu na poważny termin a nie wodzić za nos. Chyba że na zapleczu dev bierze dobry hajs za to żę poczeka z premierą póki nowe Omegi nie podniosą z kolan Catalistyów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nie śpieszy. Byle żeby gra chodziła poprawnie. Bo GTA IV to była kompletna porażka. W ostatniej misji w GTA IV musiałem włączać Frapsa bo bez tego Niko nie chciał wejść do helikoptera. W BOGT też trzeba było parę razy włączyć Fraps bo bez tego gra zawieszała się po scenkach przed misjami. Pomijam już memory leaki powodujące pop upy i problemy z teksturami. No i GTA IV nie robi dużej różnicy rozdzielczość 1080 vs 4K. 

 

*Tak mam GTA IV oryginalne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Myślałem że PC będzie czarne albo z napisem coming soon.

 

Bardziej prawdopodobne byłoby tylko "coming" z tym soon to nieprzesadzałbym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

When it's done to pewnie domena Nintendo?

 

3D Realms ;]

 

Mnie grafika wali, do tej pory z przyjemnością gram w Vice City i San Andreas, a jak komp przy piątce nie da rady, to będzie w końcu powód do kupna PS4.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Śmieszą mnie komentarze  niektórych użytkowników konsol teraz. Jeszcze niedawno było stabilne 30 FPS w GTA 5 bez żadnych spadków. Teraz piszą, że dzięki obniżeniu jakości grafiki gra będzie miała w pełni stabilne 30 FPS.

Edytowane przez andrew777
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jedna aukcja za 180zł i gościu z 0 komentarzy a druga za 210zł, gdzie na steam jest za 55€ czyli 230zł i 100% pewności, że nie będzie bana. ;>

Myślałem bardziej o sklepach internetowych pokroju ga czy kinguin, może ktoś zna inne źródło.


Jak dobrze wyczytałem to gta V na pc nie jest steamworksowe i każda kopia (np. box) nie będzie zawierała klucza na steam tylko do social club?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jedna aukcja za 180zł i gościu z 0 komentarzy a druga za 210zł, gdzie na steam jest za 55€ czyli 230zł i 100% pewności, że nie będzie bana. ;>

Myślałem bardziej o sklepach internetowych pokroju ga czy kinguin, może ktoś zna inne źródło.

 

Na allegro zawsze się pojawiają na chwilę przed premierą i zaraz po.

 

Ja tam kupuję w sklepie. Ceny w steamie są do niczego bez promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jedna aukcja za 180zł i gościu z 0 komentarzy a druga za 210zł, gdzie na steam jest za 55€ czyli 230zł i 100% pewności, że nie będzie bana. ;>

Myślałem bardziej o sklepach internetowych pokroju ga czy kinguin, może ktoś zna inne źródło.

 

Jak ty szukałeś, jak jest wiele aukcji po 170zł, gdzie mają >5k komentarzy. W dodatku wiele oferuje odbiór osobisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliza sie koniec miesiaca, niecale 3tyg do premiery. Tylko czekac, az Rockstar wypusci newsa, ze przesuwaja premiere o kolejny miesiac :D 

A tak serio to moze sobie wyjsc i za rok, mam co robic w wolnym czasie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty szukałeś, jak jest wiele aukcji po 170zł, gdzie mają >5k komentarzy. W dodatku wiele oferuje odbiór osobisty.

 

Ale pamiętasz, że ja cały czas piszę o wersji steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej?

 

Gift z Chin. Przelałem kolesiowi kasę przez PP a on wysłał mi gifta, gra już podpięta, tylko czekać na premiere. Valve dosyć szybko się pokapowało i zablokowali gifty z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...