Jump to content
ath

Grand Theft Auto V

Recommended Posts

Gość z R* napisał, że premiera gry jest nieprzełożona. Po czym parę dni później okazuję się, że jest. A nie jest żadną tajemnicą, że o takich sprawach wie się już dużo wcześniej i nie ogłasza na 2 tyg. przed wydaniem . Dlatego zacząłbym od traktowania swoich klientów poważnie.

Ostatnio tak samo myślał zarząd AMD i się jednego dnia mocno zdziwili, a przecież według ciebie "o takich sprawach wie się już dużo wcześniej" , najpierw ty się dowiedz jak działają korporacje a później pisz takie bzdury. Bardzo możliwe, że mieli/mają grę gotową, więc jakiś franek się tym pochwalił a jednak dział sprzedaży postawił wielką kropkę i tyle w temacie. Uważasz, że franek powinien nakopać działowi sprzedaży, bo on przecież napisał na tweeterku a oni śmieli zrobić inaczej, czy raczej dział sprzedaży powinien "a dobra, franek napisał, to wydajemy". Im wcześniej się obudzisz, tym lepiej dla ciebie. 

A o mój staż tutaj się nie martw. Po inwektywach jakie sam napisałeś  będąc modem, to jestem spokojny,.

Absolutnie nie miałem na myśli postów z tego tematu. 

Znowu przesunięta? Heh... no w zasadzie trzeba się było tego spodziewać.

I tak i nie. Wolę przesuniętą premierę aby nie [ciach!] się to jak AC:U/ W_D/ CoD:AW ale z drugiej strony jak przesuwać to od razu na poważny termin a nie wodzić za nos. Chyba że na zapleczu dev bierze dobry hajs za to żę poczeka z premierą póki nowe Omegi nie podniosą z kolan Catalistyów.

• Upvote 1

Mi tam się nie śpieszy. Byle żeby gra chodziła poprawnie. Bo GTA IV to była kompletna porażka. W ostatniej misji w GTA IV musiałem włączać Frapsa bo bez tego Niko nie chciał wejść do helikoptera. W BOGT też trzeba było parę razy włączyć Fraps bo bez tego gra zawieszała się po scenkach przed misjami. Pomijam już memory leaki powodujące pop upy i problemy z teksturami. No i GTA IV nie robi dużej różnicy rozdzielczość 1080 vs 4K. 

*Tak mam GTA IV oryginalne.

• Upvote 1
  • Downvote 1

When it's done to pewnie domena Nintendo?

3D Realms ;]

Mnie grafika wali, do tej pory z przyjemnością gram w Vice City i San Andreas, a jak komp przy piątce nie da rady, to będzie w końcu powód do kupna PS4.

Edited by Bartolomius

Śmieszą mnie komentarze  niektórych użytkowników konsol teraz. Jeszcze niedawno było stabilne 30 FPS w GTA 5 bez żadnych spadków. Teraz piszą, że dzięki obniżeniu jakości grafiki gra będzie miała w pełni stabilne 30 FPS.

Edited by andrew777
  • Upvote 3

Na allegro jedna aukcja za 180zł i gościu z 0 komentarzy a druga za 210zł, gdzie na steam jest za 55€ czyli 230zł i 100% pewności, że nie będzie bana. ;>

Myślałem bardziej o sklepach internetowych pokroju ga czy kinguin, może ktoś zna inne źródło.

Jak dobrze wyczytałem to gta V na pc nie jest steamworksowe i każda kopia (np. box) nie będzie zawierała klucza na steam tylko do social club?

Na allegro jedna aukcja za 180zł i gościu z 0 komentarzy a druga za 210zł, gdzie na steam jest za 55€ czyli 230zł i 100% pewności, że nie będzie bana. ;>

Myślałem bardziej o sklepach internetowych pokroju ga czy kinguin, może ktoś zna inne źródło.

Na allegro zawsze się pojawiają na chwilę przed premierą i zaraz po.

Ja tam kupuję w sklepie. Ceny w steamie są do niczego bez promocji.

Jak ty szukałeś, jak jest wiele aukcji po 170zł, gdzie mają >5k komentarzy. W dodatku wiele oferuje odbiór osobisty.

Zbliza sie koniec miesiaca, niecale 3tyg do premiery. Tylko czekac, az Rockstar wypusci newsa, ze przesuwaja premiere o kolejny miesiac :D 

A tak serio to moze sobie wyjsc i za rok, mam co robic w wolnym czasie.

• Upvote 1

Jak ty szukałeś, jak jest wiele aukcji po 170zł, gdzie mają >5k komentarzy. W dodatku wiele oferuje odbiór osobisty.

Ale pamiętasz, że ja cały czas piszę o wersji steam?

A coś więcej?

Gift z Chin. Przelałem kolesiowi kasę przez PP a on wysłał mi gifta, gra już podpięta, tylko czekać na premiere. Valve dosyć szybko się pokapowało i zablokowali gifty z Chin.