Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się, wszystko wydaje się takie żywsze. GTA na nowym silniku zobaczymy dopiero na konsole nowej generacji, można się było spodziewać, że pod względem graficznym będzie to tylko lekko podrasowana czwórka. Zakładam, że optymalizacja nie powinna być gorsza niż w IV, więc dla większości obejdzie się bez zmiany sprzętu. Pytanie kiedy premiera, a później kiedy wersja na PC :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To ja dorzuce takie info

 

Rockstar has confirmed that Grand Theft Auto V will be set in its fictional world of San Andreas.

 

San Andreas is a fictional U.S Southwestern state which includes three cites based on real U.S cities - Los Santos, (Los Angeles), San Fierro (San Francisco) and Las Venturas (Las Vegas). Rockstar has a habit of tweaking its cities, and GTA V is set in modern day, so it's possible that area names and the city's layout will change.

 

http://uk.ps3.ign.co.../1211341p1.html

 

A gdzie to potwierdzenie że San Andreas? Bo w trailerze jest tylko Los Santos i okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA to jest to! :) Trailer ok, nie można nie wiadomo czego wymagać po pierwszym materiale więc jest spoko. Grafika wg mnie zauważalnie ulepszona względem IV części, tekstury przede wszystkim wyglądają bardzo dobrze no i pierwsze co mi przyszło na myśl porównując do czwórki to brak bloooooma. Nie wiem w IV było to trochę cukierkowate co nie zmieniało faktu że prezentowało się wybornie. Tutaj jest naprawdę smakowicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Widać że dopracowali antyalaising, już nie ma takich kantów w grze.

 

A mi z kolei kanty rzucają się w oczy.

 

 

Postacie wyglądają ładniej, ale trochę sztucznie. Samochody w Driverze: San Francisco się lepiej prezentują. Textury też nie powalają, Saint's Row już nie długo wychodzi i z trailerów wygląda lepiej.

 

Trailer GTA IV wbił mnie w ziemię, temu się to nie udało. Aczkolwiek lokacja i czasy jak najbardziej na + bałem się o powrót do 70',80',90'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created.

 

To mówi wszystko. Miodzio.

 

Grafika jest świetna, przez aliasing widać że current-geny, ale poza zębami nie mam nic do zarzucenia. Wygląda 100 razy lepiej niż kompletnie nienaturalny iCEnhancer. Oświetlenie i kolory jeszcze lepsze niż w RDR/MCLA, nie ma pełnoekranowych filtrów jak w IV. Ilość detali powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mówi wszystko. Miodzio.Grafika jest świetna, przez aliasing widać że current-geny, ale poza zębami nie mam nic do zarzucenia. Wygląda 100 razy lepiej niż kompletnie nienaturalny iCEnhancer. Oświetlenie i kolory jeszcze lepsze niż w RDR/MCLA, nie ma pełnoekranowych filtrów jak w IV. Ilość detali powala.

 

Ty tak na powaznie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś ;]. Chodzi o więcej wyreżyserowanych dobrze akcji (w przypadku kompa oskryptowanych). Czyli więcej, nieprzypadkowej dobrej akcji razem z tym co jest już znakiem serii GTA czyli otwartym światem. Imo z otawrtośćią nie będzie problemu jak zawsze - ja po prostu chciałbym bardziej ciekawe (oskrtypowane) misje gdzie się dzieje wiele coś jak w Mafii 1. Duża część misji w GTA była bardzo przeciętna a często też trywialnie prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A mnie oskryptowane misje w GTA IV czy epizodach denerwowały, głównie chodziło o misje z pościgami, gdzie zawsze w tym samym miejscu coś zajeżdżało droge, przewracało, rozsypywało sie itd. Losowe eventy byly by fajne, ale nie w kółko te same, plus to przyspieszanie uciekinierów gdy ich doganialiśmy. Takich skryptów to ja bardzo nie lubie. Lepiej żeby po prostu było sporo nierealistycznych/filmowych misji jak w starych GTA czy też TBoGT, oczywiście przeplatane czymś spokojniejszym, bo TBoGT był już troche zbyt szalony. Oczywiście to mówimy w celu zbliżenia gry do ideału, bo ogólnie wiadomo że będzie rewelacja co by nie zrobili. GTA to GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskryptowane misje? tylko nie to. Ta gra ma być wieczna a nie jak Mafia 2 która była na raz. Od nowej częsci oczekuję:

 

- koniec ze skryptami typu - jadę za gościem strzelam do niego ale temu nic się nie dzieje bo najpierw trzeba dojechać do odpowiedniego momentu.

- klimat jak w Mafi I (dość bzdur które były w TBOGT).

- Wojny gangów, zdobywanie terenu a co za tym idzie reputacji.

- Rozwoj postaci coś jak bylo w San Andreas (siłka, plywanie, nauka jazdy, latania)

- Misje typu kradzież aut, misje typu handel narkotykami (coś jak w Scarface), wyścigi po mapie uwzględniając klasy samochodow (takie TDU)

- Zdobywane pieniądze mają nam się w końcu przydać - czyli kupowanie posiadłości, wypaśnych fur z mozliwością wybierania ich w garażu.

- Usprawnione strzelanie i chowanie się za zasłonami.

 

Do tego wszystkiego Duża zróżnicowana mapa i (wiem że to niemożliwe) licencjonowane samochody. Wszystko to uwieńczone wspaniałą i wciągającą fabułą.

 

Więcej grzechów nie pamiętam...

Czekam na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Ja mam tylko nadzieję, że ci co uciągnęli GTA IV to nie będą mieli większych problemów z V :) bo inne wymagania mogą zabić mojego kompjutera ;p

 

Na pc i tak będzie bieda z optymalizacją, nikt już na pc nie optymalizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, o ile w momencie premiery GTA 4 zabijał najszybsze komputery, to teraz jest już ok - na moim GeForce GTX 480 działa pięknie, a przecież są już dostępne sporo szybsze karty. Skoro gra będzie portowana z tej samej konsoli co poprzednia część to myślę, że o ile wymagania wzrosną, to minimalnie - PS3 nakłada pewne ograniczenia których się nie przeskoczy.

 

Nie zapominajmy też, że premiera GTA V jest dość odległa i w momencie debiutu RADEON-y serii 7000 i GeForce serii 600 powinny już być dostępne. Więc co by nie robili, gra wyciągnięta z PS3 komputerów nam nie zarżnie.

 

PS: Dlatego czekam na PS4 - dopiero nowa konsola zapewni solidnego kopa branży gier i zniesie ograniczenia obecnej generacji sprzętu.

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...