Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie zapowiedź kolejnej gry z serii Grand Theft Auto owiana jest płaszczem tajemnicy. Gazeta Official Xbox Magazine twierdzi jednak, że możemy oczekiwać bardzo rychłej zapowiedzi owego tytułu. Kiedy?

 

Dołączona grafika

 

Wszystko za sprawą działu "Szklana Kula" z tego magazynu, gdzie zamieszczane są przypuszczenia i plotki dotyczące zapowiedzi różnych gier. W kąciku tym pojawił się ostatnio bardzo ciekawy wpis:

 

 

 

"Czas minął, powiedziała kula. Spodziewajcie się zatem zapowiedzi GTA V jeszcze latem tego roku."

 

 

 

Najbardziej prawdopodobną okazją na oficjalne ogłoszenie wyżej wspomnianej produkcji wydają się być sierpniowe targi Gamescom. Niestety, do powyższej informacji musimy podejść ze sporą rezerwą, ponieważ są to tylko i wyłącznie domysły redaktorów tego pisma.

 

GTA V: zapowiedź już niedługo? | Gambler.pl

 

Jestem ciekawy na jakim silniku powstanie piątka, czy będzie to poprawiony engine z IV (który swoją drogą jest bardzo dobry), czy pokuszą się o zrobienie zupełnie nowego od podstaw.

No i gdzie tym razem przyjdzie nam kraść, bić się, strzelać. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Rockstar chyba nigdy nie lubili różnego rodzaju targów. Znajdywali sobie najlepszy moment na zapowiedź i tyle. Wszystko zależy od tego na jakim etapie jest gra, a powinna już być na bardzo zaawansowanym.

 

Silnik na 100% będzie ten sam, robili go długo specjalnie pod current-geny, a dopiero teraz go poznali idealnie po zrobieniu trzech ogromnych gier, każda coraz lepsza technicznie (z RDR na topie). O ile konsolowa wersja na pewno dostanie troche cięć graficznych, to pecetowa (po zapewne paru miesiącach) będzie rządzić. Po RDR jednak nie mam obaw co do żadnej wersji.

 

Nie było czasem zamkniętego tematu o piątce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja mam też nadzieję że gra nie będzie mieć piątki w tytule, tylko nazwe miasta jak VC i SA, przynajmniej jeśli będzie dziać się w tym samym świecie co czwórka, czyli będą jakieś nawiązania czy crossovery. Piątka powinna sie pojawić dopiero gdy znowu będzie wszystko zupełnie nowe, rozpoczynając kolejną serię. No i dobrze też żeby numerki się nie zwiększały za szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Tylko, że w RDR nie ma samochodów. Ciekaw jestem czy ulepszą coś jeszcze jeśli chodzi o zamienianie samochodów we wraki jak i sam wygląd samochodów, modele, tekstury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przyznam że Las Vegas jest chyba blisko dołu listy lokacji które bym chciał zobaczyć w tej grze. Las Venturas w San Andreas nie oferowało prawie nic ciekawego, poza obrabianiem kasyna.

 

Ja bym tu chciał albo Vice City, albo coś kompletnie nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by zmienili formułę znaną od pierwszej serii, czyli Liberty City, Vice City i San Andreas ;)

 

Ciekawe co zaprezentują, GTA IV po modach wygląda znacznie lepiej więc ten silnik ma jeszcze duże możliwości. Tytuły takie jak Driver San Francisco i Saint's Row 3 wyglądają już coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oczekuje niczego więcej jak miksu grywalności San Andreas z enginem GTA 4. Jarałem się tym, że 4 jest w Liberty City, a z nudów wybiłem tam nawet wszystkie gołębie, bo oprócz głównego wątku i misji policyjnych to nic ta gra mocnego nie miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Niech wycisną tyle co w przypadku RDR, nic więcej nie potrzeba tej grze. Byle na PC tylko nie przenieśli konsolowych cięć, co zrobili w ostatnich patchach do GTA i w EfLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SA oferował sporo więcej niż VC, mimo że to ta sama konsola. Myślę, że z PS3 można jeszcze trochę wycisnąć i wykonać jakiś postęp względem GTA 4. Ale podobnie jak wy boję się jakości portu GTA:V, na cuda nie liczę, ale niech będzie ciut lepiej zoptymalizowane niż czwórka.

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się właśnie wydaje, że Washington DC może być super.

Zresztą myślę, że po GTA IV (i RDR) - źle nie będzie jakiekolwiek by to miasto nie było.

 

http://kotaku.com/5853279/grand-theft-auto-v-will-be-set-in-los-angeles-may-star-multiple-characters

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z północnego wschodu to już bym Baltimore wolał, genialne klimaty gangsta. Po obejrzeniu serialu The Wire bym bardzo miał ochote na takie coś.

 

 

Ciekawe czy tworzą kolejną alternatywną rzeczywistość, zostają przy tej z IV, czy mże wrócą do ery III. Jakieś nawiązania były by fajne,

 

 

LA? Ich trzecia gra w LA w ciągu czterech lat? To by chyba była obsesja jakaś.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wiem ile w tym prawdy - http://www.gameranx....gtav-leak-1.png

 

UWAGA!!! - drugi post w obrazku zawiera dość istotny spoiler, zakładając że to prawda.

 

Ogólnie nie chciałem San Andreas na tą generację, ale jak widze to co tam ktoś wypisał to praktycznie mam ślinotok. Wątpie żeby mogli przebić fabułę/postacie z pierwszej SA, ale raczej i tak chyba nic lepszego niż co tam jest podane nie mógłbym otrzymać.

 

Jeśli to fake, to ktoś jest naprawdę okrutny.

 

EDIT.

 

:D

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JfBbuMQ_AA8&feature=related

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak LA, i jeszcze na stare konsole, patrząc po wyglądzie - takie ładniejsze GTA 4.

Trochę jednak miałem nadzieję na Washington DC, np. w latach 90 kiedy była tam duża przestępczość, i nieco poważniejsze klimaty, wyższe sfery itp. ;)

Ale i tak wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powala jesli chodzi o grafike. Tzn wyglada nieco ciekawiej jak IV poniewaz kolory sa bardziej zywe, wiec i milsze dla oka. Mozna bylo sie spodziewac ze bedzie to ten sam silnik, poniewaz po co robic nowy skoro tytul ma trafic na konsole ktore jak wiemy juz staja sie stare, za stare zeby robic cos nowego. Ale co tam, nie grafika tu bedzie najwazniejsza, choc powiem ze ta z IV wystarcza i dalej to wyglada wmiare ok. Najwazniejsze zeby gra byla lepiej zoptymalizowana, nie tak bylo w przypadku IV, aby bylo plynnie. Ja czekam z niecierpliwoscia zawsze smigalem w kazdy tytul z usmiechem na twarzy.

 

Rodzi sie tylko pytanie kiedy mozna sie spodziewac tego cuda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak LA, i jeszcze na stare konsole, patrząc po wyglądzie - takie ładniejsze GTA 4.Trochę jednak miałem nadzieję na Washington DC, np. w latach 90 kiedy była tam duża przestępczość, i nieco poważniejsze klimaty, wyższe sfery itp. ;)Ale i tak wygląda dobrze.

 

No grafika nie powala. Cos na takim poziomie by sie przydalo

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OBw0R1AUU64&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce takie info

 

Rockstar has confirmed that Grand Theft Auto V will be set in its fictional world of San Andreas.

 

San Andreas is a fictional U.S Southwestern state which includes three cites based on real U.S cities - Los Santos, (Los Angeles), San Fierro (San Francisco) and Las Venturas (Las Vegas). Rockstar has a habit of tweaking its cities, and GTA V is set in modern day, so it's possible that area names and the city's layout will change.

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/121/1211341p1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...