Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Modder Toddyftw is currently working on a mod for GTA V (most probably an ENBSeries/Reshade mod) and shared some images from it.:

 

http://i.imgur.com/eAz4RAk.jpg?1

http://i.imgur.com/pGREiyA.jpg

 

Reszta fotek:

http://www.guru3d.com/news-story/gta-v-mod-aiming-show-more-photorealistic-graphics.html

 

Nieźle to wygląda :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde po 10 miesiącach (z przerwami) w końcu przeszedłem kampanię w GTA V :D Jak dla mnie dubbing w grze i gra aktorów podkładających głosy zasługuje na Oskara ;] Chyba nie słyszałem nigdy przedtem tak dobrze zdubbingowanej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili stuttering. Grałem tą misję co trzeba zabić kolesia w willi i zrobić mu zdjęcie. Ta misja co jak było dużo policji to gra aż cięła. Ten problem został naprawiony w tym patchu. Do tego naprawili problem ze spadkiem klatek podczas skakanie i wymiany ognia z AI znajdującym się za zasłoną. U mnie całościowo jest jeszcze płynniej niż było.

 

Z innych błędów to naprawili też raportowanie przestępstw do policji przez zwierzęta. Czyli teraz jak jesteśmy na odludziu i kogoś zabijemy to nie wyskoczą nam nagle gwiazdki.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem; update dla mnie ciekawy, byłem nawet bestią. (udało mi się przeżyć). Trochę z innej beczki po wgraniu własnej muzyki do GTA gra zaczeła mi ostro lagować (opóźnienia w doczytach miasta itd) kto ma na ten problem jakieś rozwiązanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem; update dla mnie ciekawy, byłem nawet bestią. (udało mi się przeżyć). Trochę z innej beczki po wgraniu własnej muzyki do GTA gra zaczeła mi ostro lagować (opóźnienia w doczytach miasta itd) kto ma na ten problem jakieś rozwiązanie? 

 

 

Właśnie jak zostać tą bestią? Bo na mapie nigdzie nie widzę tej misji.

 

Tutaj masz temat o problemie z radiem.

http://gtaforums.com/topic/785430-self-radio-stutter/page-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek!! :D Wbiłem na mapę dostałem info że zaraz rozpocznie się event z bestią i gra mnie zapytała czy jestem zainteresowany by nią zostać. Wcisnąłem "E" a po 45 sekundach pojawiła się animacja która wywaliła mnie z helikoptera i przemieniła w bestię. 30 minut max event trwa trzeba odwiedzić 10 punktów będąc bestią (ja zaliczyłem je w 12 z paroma pomyłkami). Epicki moment był gdzie poprostu stałem spokojnie na pasach a obok mnie 5 graczy na zmianę się zabijający jechali w miejsce mojego ostatniego pobytu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż taki słaby ten procesor jest że nawet GTA IV nie odpala się? (sorki musiałem :D) 

Dla bezpieczeństwa sprawdź oficjalne forum ale zdaje mi się że powinno pójść (te gry to 2 różne światy pod względem mechaniki)

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karta graficzna będzie najtańsza ale najlepsza pod GTA V? Mój obecny Zotac 480 GTX świetnie dawał sobię radę z I5 3570K ale po dwóch dniach grania poległ...

 

Stawiałbym na Geforce no chyba że radeon ma w swojej ofercie jakiś best buy do 300-400zl ( w używce oczywiście )

 

660 GTX na pewno da radę ale już tani nie jest , jak to się ma do 560 GTX czy 650 ? Potrzebuje GPU tylko do GTA stąd szukanie oszczędności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie gierka po pierwszym zachłyśnięciu wydaje się nudna, co z tego że możesz kupować fury jak pod domem ich nie można trzymać tylko w garażu, do którego i tak trzeba dojechać, nie raz wykupić z policyjnego parkingu, można ciuchy kupować jak w wątku fabularnym ciuchy z automatu sie zmieniają na inne ... mapy wieją pustką, nie wiem być może za mało się zagłębiłem (jak jest w co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z paczki pisze się na misje z "Lamarem" w niedzielę?  Grałem pierwszą do połowy i w sumie nic nowego oprócz lepszego wprowadzenia filmikowego, niż w innych tego typu misjach.

 

W niedziele po 22 może będę w domu ale mogę być później. O której chcesz grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Grałem dziś sporo w ten nowy tryb oprawcy. Całkiem dobra zabawa. I nie wiem czy to wina ostatnich patchów czy Windowsa 10 ale GTA chodzi niemal idealnie płynnie. Nawet w online nie ma już stutteringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...