Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem info od znajomego, że jednak są i to w każdej sesji jakiegoś spotykał. Tylko chamy kasy nie chcą rzucać :angry: Pierwszego dnia po wyjściu dlc podobno nie było czitów. 

To by wyjaśniało dlaczego nie mogłem grać, nie Makduf? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że przed ostatnia łatka zmieniała fizykę prowadzenia się samochodów. Było trochę ciężej, zwłaszcza muscle cary i klasyki łatwiej latały bokami. Z najnowszym patchem jakoś łatwiej mi się jeździ.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź to jest parodia, idziesz ustrzelić bestię a koleś przeżywa wybuch w samochodzie i biegnie dalej spamując 15k wybuchających postaci wokół Ciebie. Trzeba zbierać kasę na TheDivision(o ile nie zawiedzie) i NFS'a nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie spotkamy się znowu na wspólnym polu walki :) beta zaczyna się od połowy stycznia, alpha wygląda obiecująco, może zaryzykować pre-order?:D GTA V jakby nie miało mnóstwa cheaterów to by może mnie kręciło, bo przyjemnie jest bezwarunkowo postrzelać (oczywiście oprócz bf'a). Poza tym u mnie w kolejce czeka styczniowy resident evil oraz NFS (ale to pewnie dopiero po premierze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ogarniać online i ni cholery, stuttering jak był tak jest na windows 10. Czym dłużej gram, tym gorzej, aż do sytuacji w której gra przestaje być grywalna. Miałem nadzieję, że do tego czasu problem się rozwiąże sam, ze strony patchy do gry, systemu, czy sterowników. Wiele problemów już rozwiązywałem, ale tego nie jestem w stanie ogarnąć. Z tego co pytam to prawie u nikogo nie dzieje się nic podobnego. Tylko z GTA V mam jakiekolwiek problemy na tym systemie, cała reszta gier, jakie bym nie zainstalował, działa poprawnie. Na win 8.1 było wszystko git na prawie najwyższych ustawieniach, a tutaj jak bym nie ciął detali to i tak po jakimś czasie zaczyna czkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda twój plik wymiany?

 

Taptaptap Mlais M52

"Całkowity rozmiar stronicowania dla wszystkich dysków to 1280MB".

Nic nigdy nie było ruszane, ustawione domyślnie automatyczne zarządzanie. Coś dziwnie mały ten plik, pamiętam że jego ustawiało się jako dwu, nawet trzy krotność pamięci RAM. Możliwe, że faktycznie tutaj leży wina. Jak zalecie to ustawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pojawił się kolejny problem z gra otwórz ostatnio gdy włączam grę i robię kilka kroków wywala sterownik bądź robi się czarny ekran i komunikat o braku sygnału dzisiaj zainstalowałem najnowsze stery do grafy czyli wer. 16.1 hot fix . Możecie coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopro widziałeś, że możesz przerobić twój cziterski banshee u Bennyego?

 

Można. Kupiłem i przerobiłem i mam wrażenie, że turbo boost jest mniejszy w nim. Chyba lepiej się prowadzi ale na prostej bez turbo boosta raczej jadą tak samo.

 

Edit: Na prostej jest wolniejszy. Dramat.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacząłem aktywnie grać (po 2-3 godzinki na początek) jeżeli ktoś jest zainteresowany wspólnymi przygodami (znowu). PM MakduFX (rockstar), Maqduf (origin), makduf75 (steam). Jutro w GTA (o ile nie wypadnie nic w BF) będę koło 18-19 Pozdro!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacząłem aktywnie grać (po 2-3 godzinki na początek) jeżeli ktoś jest zainteresowany wspólnymi przygodami (znowu). PM MakduFX (rockstar), Maqduf (origin), makduf75 (steam). Jutro w GTA (o ile nie wypadnie nic w BF) będę koło 18-19 Pozdro!

 

Ja dziś mogę jakiś napad zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy ktoś miał jeszcze taki problem: Wczoraj grałem w Online, komp wywalił mi blue screen i gry już nie odpalałem tylko poszedłem spać. Dzisiaj próbuję odpalić Online, wyskakuje ekran do potwierdzenia polityki rockastar itd. Po wysłaniu potwierdzenia pojawia się komunikat, że gra wykryła logowanie na koncie krzysg4 i czy chce dokonać transferu postaci i wszystkich osiągnięć z tego konta do gry czy stworzyć nową postać. Po potwierdzeniu transferu Online odpala się normalnie, wszystko jest na swoim miejscu kasa, osiągnięcia, auta itd. Po wyjściu z gry jednak sytuacja się powtarza :/ Po kolejnym wyjściu przy próbie odpalenia Online jest komunikat, że najpierw trzeba ukończyć prolog w trybie fabularnym i gra przenosi mnie do trybu fabularnego. Stąd mogę znowu wejść do Online, ale kolejny raz musze potwierdzać politykę i robić transfer postaci i tak w kółko. Nie mogę odpalić trybu online i grać tylko za każdym razem muszę potwierdzać politykę rockstar i robić transfer postaci. Wszystkie główne misje fabularne przeszedłem. Te problemy przeplatają się z problemami z zalogowaniem się do Socialclub. Myślicie, że to chwilowe problemy rockstar przy okazji nowego DLC czy blue screen uszkodził mi grę?

 

EDIT: Rozwiązanie dla potomnych

 

Problem wywołał najprawdopodobniej blue screen, który uszkodził jakiś plik GTA albo Social Club z moich dokumentów. Zaraz po ukończeniu wątku fabularnego zrobiłem backup folderów GTA V i Social Club z Moje dokumenty/Rockstar Games. Podmieniłem je i gra działa. Polecam robić backup ww. folderów!

Edytowane przez Krzysg4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dziwny problem, że  nie grałem z pół roku i teraz nie akceptuje mojego hasła do social clubu :| Wpisuje poprawne bo mam je zapisane w pliku, żeby mieć w razie, gdy zapomnę. Próbowałem zresetować hasło, ale żaden mail z rockstar nie przychodzi, nie wpada do spamu itp.

 

No i klops. Dodatkowo kilka dni wcześniej dostałem maila, który wygląda jak od Rockstara, ale cały po rosyjsku. Z tego też względu od razu go skasowałem, nic nie klikając w linkach.

 

EDIT:

Ok już wiem. Przetłumaczyłem maila i ktoś sobie przywłaszczył moje konto zmieniając adres email przypisany do konta stąd mail po rosyjsku :| Napisałem do supportu żeby mi je przywrócili bo nie ufam linkom, wolę nie klikać tymbardziej, że to ktoś z rosji zajumał konto.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...