Skocz do zawartości
F4lkon

BROTHER DCP-J315W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem właśnie to tanie w użytkowaniu urządzenie wielofunkcyjne i zastanawia mnie jakie tusze polecacie? W internecie jest wiele opinii, które i tak "kręcą się" niedaleko jednego wniosku, mianowicie aby już nie zmieniać firmy produkującej zamienniki gdyż może to spowodować zapchanie się dysz :(. Użytkownicy polecają głównie (zamienniki) firmę Dulin i ActivJet, ja znalazłem jeszcze jednego (taniego) producenta : PRYZMAT - Klik :) .

Jeżeli mogę liczyć na Waszą podpowiedź to z góry dziękuję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz Brothera ( tylko niższej serii DCP j125 ) też miałem podobny dylemat z wyborem zamienników .

Bo kilku artykułach i PM z właścicielami podobnej drukarki wybrałem DULIN i też ci je polece , tusze te mają w sobie rozpuszczalniki więc tak nie zasychają jak inne , do tego mają bardzo dobrą wydajność i pojemność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Active Jet - dlaczego? Pomijam bezstresową jakość wydruku, ale przede wszystkim jeśli producent sprzętu odrzuci Ci naprawę gwarancyjną urządzenia, to AJ przejmuje na siebie odpowiedzialność i płacą za naprawę. Dziwne, ale to działa, jestem naocznym świadkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pryzmat sobie daruj - przereklamowany mocno producent a do tego drogi.

AJ jak najbardziej godny polecenia. My też polecamy TB Print.

 

QrVicH: każdy szanowany się producent powinien postępować tak jak wspomniałeś w swoim poście.

np. my jako producent marki ekoPRINT (tonery) też taką odpowiedzialność bierzemy na siebie.

Niestety znamy polskie realia i masa nawet tych znanych producentów wymiguje się od tego :rolleyes:

 

jakbyś się na coś zdecydował to daj znać na priv a coś załatwimy w db cenie :wink:

Edytowane przez multikom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam powiem jako uzytkownik 357c - stosowalem wylacznie oryginalne orinki - raz u mojego kupujacego nie bylo ich na magazynie wiec wzialem na probe najtansze za 2zl sztuka i.... jakosc identyko - mysle ze spokojnie z 40 kartridzy poszlo a drukarka zostala uszkodzona... ale od upadku ;)

 

moim zdaniem nie ma co kombinowac z markami ale robcie jak uwazacie :) marki maja sluzyc temu ze uzytkownik poczuje sie lepiej jak wyda zamiast 2zl - 5zl na kartridz - a jak mu drukarka padnie to i tak pomysli - ale to nie moja wina przeciez super zamienniki stosowalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...