Jump to content
Sign in to follow this  
Trawienny

Blacharz-Lakiernik

Recommended Posts

Witajcie,

Mam do pomalowania całego Golfa III GT Special 3D 1997 w kolorze LC6P + drobne poprawki blacharskie (tylna klapa przy uszczelce, przedni lewy słupek pod uszczelką, wgniecenie na masce od spotkania z ogrodzeniem, wgniecenie na prawym tylnym błotniku od incydentu parkingowego i kilka ognisk korozji na lewym i prawym tylnym błotniku). Poszukuję więc przede wszystkim dobrego (a dopiero później taniego) blacharza-lakiernika z okolic Katowic i Chorzowa. Autko robię dla siebie i chcę by było na błysk.

LAKIEROWANKO :: Strona Główna

Lakierowanie samochodów :: Strona Główna

popytaj może kogo z polecenia doradzą, tutaj to marna szansa by Ci ktoś pomógł.

powiem Ci tylko, że dobrze wykonana taka usługa będzie kosztowała więcej niż wart jest ten samochód.

Edited by slavOK
  • Upvote 1

Dzieki za linki, na pewno je sprawdze.

Co do ceny to zdaje sobie z tego sprawe. Problem w tym, ze dbalem o autko przez wiele lat i mechanicznie jest w idealnym stanie. Chodzi jak marzenie i pali tylko 4/4,5 litry ON na 100km wiec jest i bardzo oszczedne. I serce mnie boli ze mialbym go sprzedac albo dac sie zezrec przez rdze. Bo wlansie blacha jest w nienajlepszym stanie. Nie jest tragicznie, wiele osob uwaza ze nie trzeba go w ogole robic, ale chce by jeszcze pare lat posluzyl. W zwiazku z tym, ze na dobra sprawdze nic w nim nigdy nie musialem robic (poza normalnym dbaniem i okresowymi wymianami) i jest bardzo oszczedne w uzytkowaniu chce sie odwdzieczyc i niech ma nowy lakier.

Lakiernicy, którzy są niexli w swym fachu to nie są zbyt tani, więc jak komus zależy na dobrej robocie to nie ma co liczyć na mae koszty. Na szczęście tych z tzw. górej półki jest coraz więcej. W Warszawie np. SztukaLakierowania.pl

Edited by WojtasAs

zanim zdecydujecie się na którykolwiek serwis samochodowy rzućcie okiem na ten poradnik.

Ja raz naprawiałem auto w Nova Auto w Białymstoku. Taką chu*nie odjebali, że po 2 latach cała szpachla z nadkola odpadła. Nie polecam!