Jump to content
mpeg-4

Czapeczki z logo ''NY'' jak to naprawdę znimi naprawdę jest?

Recommended Posts

Tak jak w temacie, chodzi mi o czapeczki z logo ''NY'' czy one są przypisane głównie dla środowiska hip hopowców (tj w sensie że tak się ogólnie przyjęło) czy też nie tylko ?. Jak wiadomo skrót ten pochodzi od Amerykańskiej drużyny baseball'a ''New York Yankees'' i są też różne firmy szyjące czapeczki z logiem ''NY'', szyją je zarówno firmy z ciuchami dla hip hopowców ale również szyją je firmy zaopatrujące sportowców i fanów drużyny baseball'a New York Yankees. I teraz zachodzi takie pytanie czy są jakieś kroje tych czapeczek zarezerwowane wyłącznie dla hip hopowców np w takim rodzaju w jakim chodzi w nich TEDE i czy są np jakieś ich inne uniwersalne kroje w których mezaliansu nie popełni ktoś z poza tego środowiska tj nie będzie automatycznie do niego przypisywany/identyfikowany ?. A jeszcze bardziej konkretnie, czy jeśli komuś spoza powyżej wymienionych grup spodaba się jakiś wzór lub dostanie taką czapeczkę (tak jak ja) to może ją sobie spokojnie ubrać nie będąc automatycznie przypisywany do określonych grup czy też subkultur w zależności od fasonu takiej czapeczki ?, albo jeszcze inaczej, czy komuś z jakiegoś środowiska może zwyczajnie nie wypadać zakładać czapeczki z logo ''NY'' bez względu na ich fason ? np kiedy fason jest zwyczajny tj typowy dla czapek baseball'ówek z daszkiem np podoby do takiego :

 

http://media.onsugar.com/files/2010/11/44/0/772/7728778/32b55b9cc35946ff_new-york-yankees-baseball-cap-black.jpg

 

Na metce mojej czapki jest napisane ''genuine merchandise'' a firma jest ''drew pearson international'' tj taka czapka jak powyżej tyle że z tyłu jest lekkie wycięcie i jest zapinana na tzw rzepa .

Edited by mpeg-4
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w ogóle nie widzę problemu. Widziałem niejedną osobę w takich czapkach, które nie wykazywały zainteresowania baseballem czy zamiłowaniem do hip-hopu. Jak dla mnie możesz nosić spokojnie i niczym się nie przejmować ;)

Btw nie mam zielonego pojęcia jak można identyfikować kogoś przynależność do jakiegoś środowiska po samej czapce z daszkiem :D większość nie zwróci uwagi na wzór, póki nie będzie się wyróżniał

Edited by Popiół

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedstawiciele środowiska hip hopowego raczej chodzą w czapkach typu full cap, z prostym daszkiem i bez tej zapinki z tyłu. Ten rodzaj który pokazałeś na zdjęciu też jest popularny aczkolwiek bardziej charakterystyczne są typowe 'garnki'.

Moim zdaniem śmiało możesz nosić taką czapkę, zresztą ważne żeby Tobie się podobało ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile ludzi chodzi z ciuchami z wizerunkiem Che, nie mając pojęcia, że był to zbrodniarz wojenny... <_<

 

Nie ma się co przejmować, akurat logo NY Yankees nie ma takiego "impactu" jak koszulka klubu piłkarskiego, za którą dostałbyś wciry będąc w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to mnie uspokoiliście, bo co prawda nie mam zwyczaju chodzić w czapkach z daszkiem ale jak będzie jakaś lekka mżawka czy jakiś wiatr z piachem to nie bedzie tak po oczach dawać ;). Tylko rozmiar wydaje mi się na mój gust minimalnie za mały tj ''one size'' ale może się nie znam .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...