Skocz do zawartości
takise

HD4550 + 7300GS?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma w mojej okolicy sklepu z nazwą "Proline" w ogóle pierwszy raz o takim czymś słyszę. Są tylko komputroniki ale to w pobliskich miastach:/

Kupiłbym to co mówicie ale zaraz muszę dokupić coś jeszcze co nie kosztuje złotówkę... a jak podajecie coś dobrego to zazwyczaj za drogie...postaw się też w mojej sytuacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup tego fortrona 400WGLN 90zł +20zł =110zł wysyłka ma rozpinany wtyk 24 pin to tylko 10zł więcej ponad budżet tyle chyba możesz dorzucić ?

edit: ja Cię rozumiem tylko za przeporszeniem "z ciach!a bata nie ukręcisz"

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego fortona 400W , tak? Jeśli macie jakieś propozycje to podajcie linki na allegro , tak do 80 -100 zł :)

 

Hmm może coś takiego?:

OCZ ModXStream Pro 500W 2xSLI MODULARNY FV RYBNIK (1793239834) - Aukcje internetowe Allegro

 

Jak chcesz zasilacz za 80-100zł to po co pytasz o zasilacz za 200zł?

 

Wtyk 24 pin spokojnie wejdzie do Twojej płyty. 4 dodatkowe piny będą wystawać z boku. W najgorszym wypadku można te dwa złącza uciupać. Tak się robi jak się nie ma kasy ;)

 

Sprawdź czy Twój dysk ma złącze power sata. Pierwsze dyski sata miały oba złącza zasilania.

 

molexy idą po jednym do dysku i dvd tak?

Nie zadaj takich durnych pytań bo komuś skończy się cierpliwość. Ten komp stoi koło Ciebie i możesz to sprawdzić. Sprawdź też czy możesz zasilić dysk przewodem sata. Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tutaj się zmieniło w tej cenie :D Wczoraj widziałem 70 żł Oo. Ok zaraz sprawdzę to co mi kazałeś. Odp dam tak po 18. To ten forton 400W który podałem styknie?

 

Hmm otóż tak:

Mam 24 PIN (1 kostka 20 dziurek + 1 kosteczka 4 dziurki z boku do tej kości 20 dziurek :D )

Na dysku jest napisane że podłączenie sata coś tam może wywołać niepożądane działania czy jakoś tak.

Dysk ma wpiętego molexa i taki czerwony kabelek z taką malutką końcóweczką ale ona nie idzie do zasilacza tylko do plyty głównej. Więc? :)

Edytowane przez takise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj fortrona podanego przeze mnie i orlontko w płycie masz 24pin, nic lepszego w tej cenie nie ma i nie osłabiaj ludzi podając jakieś kupy typu logic. Temat urósł już do 6 stron a powinien mieć max 2 :mur:

Edytowane przez łopian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dysk ma power sata to można je podłączyć. Nie zaleca się pewnie podłączania podwójnego zasilania (molex hdd + power sata).

 

Masz na płycie gniazdo 24 pin i zastrzeżenia do zasilaczy z wtyczką 24 pin? Wszystko w porządku? Może idź do kuchni i poproś mamę, niech Ci z patelni przyłoży, może pomoże...

 

Coś tutaj się zmieniło w tej cenie Wczoraj widziałem 70 żł Oo

tia, a pierwsza oferta na 197.99 z 31 sierpnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Hmm otóż tak:

Mam 24 PIN (1 kostka 20 dziurek + 1 kosteczka 4 dziurki z boku do tej kości 20 dziurek :D )

(...)

 

Czy ja źle zrozumiałem? Czy reszta źle zrozumiała?

20 pinów ma ta wtyczka podłużna ATX + osobna 4 piny? (zapewne 2 kabelki to niej będą czarne 2 żółte)

Jak to jest? Zobacz na zdjęcia wtyczek w internecie i rozwiąż ten problem SAM bo to nie jest aż takie trudne przecież...

Teraz mam dostęp do takiego internetu że nie będę Ci wyszukiwał obrazeczków bo brak mi cierpliwości ale założe się że znajdziesz wszystko pod hasłami

atx 20 pin

atx 24 pin

Jak dojdziesz do tego jaką masz wtyczkę dobierz odpowiedni zasilacz z wcześniej podanych i skończ wydziwiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...