Skocz do zawartości
takise

HD4550 + 7300GS?

Rekomendowane odpowiedzi

Dopuszczalną obciążalność dla linii 12V (jest jest więcej niż jedna to będzie 12V1, 12V2... ) i model zasilacza. Po modelu zasilacza możesz poszukać zdjęć w google i jeśli znajdziesz identyczny podaj link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj fortrona podanego wcześniej ewentualnie modecom mc 400w, w ostateczności feel 3 ale lepiej nie. Przejściówkę dostaniesz w sklepie komputerowym za ok 10zł, jak będziesz podłączał to najlepiej nagraj to bo może być ciekawie :lol2:

Edytowane przez łopian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ ^ hahahah :D

Siostra była w większym mieście i poszła do komputronika bo ją poprosiłem... gadałęm gościowi przez telefon że chcę przejściówkę z DVI NA VGA...zgadnijcie co mi sprzedał -.- , jutro znowu trzeba wrócić do miasta (bo u mnie nie ma komputronika) i wymienić...o Panie Jezu dopomóż. A co do tego zasilacza to jak mnie najdzie to podłącze , a jak miną mi nerwy to poczekam do 15-go i kupie jakiś zasilacz :D

 

Czyli te 23A na 12V jednak nie da rady?:/

Edytowane przez takise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale nie wiem co to za różnica w tym feel`u 23A czy jakiś forton też 23A?

 

Co za różnica czy napijesz się dobrego wina czy kupisz jakiś tani buzun z biedronki ? :kijem:

Nie jest powiedziane, że się spali od razu, dlatego podłączaj i sprawdź to sam :wink:

Edytowane przez łopian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja , znowu odkopuje ale nie chce zakladac nowych tematow :D

Wiem , wiem niektorzy maja mnie juz dosyc ale mam jeszcze jedna sprawe a wlasciwie zapytanie:

Cichy zasilacz ATX MODECOM LOGIC 500W SATA PCIE (1811989549) - Aukcje internetowe Allegro

 

Czy ten zasilacz styknie? Czy da mozliwosc lekkiego podkrecenia karty? Czy 500W wystarczy?xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz DELTA 400W WROCŁAW (1766041821) - Aukcje internetowe Allegro będzie bardzo dobra.

 

To w końcu ile? 80-100zł czy 220zł z wysyłką?

 

Jeśli ma być nowy z pełną gwarancją to http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/seasonic-ss-400et-80-400w,13827.html

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są tylko z ATX NA BT coś tam.

Nie ma normalnego zasilacza bez tych wszystkich przejściówek?

Ten pierwszy , który podałeś kilka postów wyżej przekracza mój dostępny budżet. Będę wdzięczny jeśli znajdziecie mi coś tańszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 zł + 20 przesyłka...ja podziękuję ;)

http://allegro.pl/cichy-zasilacz-atx-modecom-logic-600w-sata-pcie-i1811989508.html

 

No to może coś takiego?

A czy zasilacz 600W pobiera z gniazdka 600W czy tyle ile potrzebuje komputer? Pamiętam że coś tutaj było wspominane

 

Hmmmm

http://allegro.pl/oryginalny-fortron-400w-atx-pfc-noise-killer-i1817941998.html

A może ten ? :D

Edytowane przez takise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...