Skocz do zawartości
R4dziK

Netbook 9'-12'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie. Potrzebny netbook, wymagania jak niżej:

- matryca 9-12 cali (preferowane 10')

- wejscie VGA

- głośniki 'stereo'

- relatywnie dobra bateria >4h

 

Oprócz standardów typu net, edycja doc, komunikatory, będzie służył do podpięcia pod rzutnik i przedstawiania prezentacji ppt/zdjęć (dlatego wymagane VGA).

 

Bez wodotrysków, filmów HD itp.

Budżet ~500zl, dlatego tylko używki. Na allegro jest dość sporo używanego sprzętu. Będę wdzięczny za informacje co jest godnego uwagi, a które modele to totalna porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI Wind U100 - miałem, polecam. Głośniki ciupkę kijowe, poza tym był całkiem całkiem. Bateria 6 cell potrafiła wytrzymać 5,5h (oglądanie anime przy procku 800 MHz, 50% jasności i wyłączonym wifi).

Podczas normalnego użytkowania spokojnie można osiągnąć czas pracy na baterii ~4h.

Dobre, ledowe podświetlenie matrycy. Niektórym może nie leżeć, ale przy mocnym nasłonecznieniu nieźle się sprawdza, a w normalnym użytkowaniu nawet poniżej połowy mocy daję rade.

Dlaczego zmieniłem? Trafiła mi się ciekawa okazja zamiany na niewiele większego Acera z C2D, w którego później włożyłem jeszcze trochę grosza i zyskał jako taką wydajność.

Co mi nie leżało w Windzie? Niemożność odtwarzania 720p. Pewne legendy głoszą, iż jest to możliwe, aczkolwiek mi w pełni płynnego playbacku materiału w 720p nie udało się uzyskać.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...