Skocz do zawartości
Cziko

Prosty lapek 13'-14' do 2.000 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjezdzam na pol roku za granice i potrzebuje czegos przenosnego. Rozmiar 13 lub 14' bo potrzebuje czegos porecznego zarowno do mieszkania jak i do szkoly. Bede go uzywal do glownie office`a, ogladania filmow, czesto poza domem wiec dobrze gdyby bateria troche trzymala. Nie planuja bawic sie progaramami do grafiki czy tez za bardzo grac. Jako budzet chcialbym nie przekroczyc 2000zl. Nie znam sie zupelnie na laptopach, zawsze mialem stacjonarne piece. W srod jakich firm szukac? Na co zwrocic uwage?

 

znalazlem 2 ciekawie zapowiadajace sie lapki, co myslicie?

 

IBM Lenovo ThinkPad EDGE Intel Core i3 i3-350M 3GB 320GB 14 DVD-RW NoOS (NVPFzPB), Warszawa - Ceneo.pl 3gb i 320gb hdd lenovo

 

Samsung SF310 Intel Core i3 i3-370M 4GB 320GB 13,3 DVD-RW W7HP (NP-SF310-S01PL) - opis, informacje, dane 4gb i 320gb hdd samsung

 

sklanialbym sie ku lenovo, bo wsrod znajomych uzytkownikow przenosnych ma lepsza opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie musi być super wydajnie a bardziej mobilne to może to http://www.komputronik.pl/product/108044/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Packard_Bell_Easynote_Butterfly_S_BFS2_38U4G25NSS.html Procesor dość słaby ale w office,filmach spełni swoją role ,waga 1.75kg.

 

 

Natomiast jeśli może być 2kg to proponuje Samsunga Q330

 

 

Ten IBM Lenovo ThinkPad EDGE fajny ale trudno nazwać notebook który waży 2,2kg poręcznym i mobilnym.

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Samsung calkiem spoko, ale chyba zostane przy lenovo. Taka sama cena, wiekszy ekran, moze mniejszy dysk, ale 320GB spokojnie mi wystarczy zwlaszcza ze nie przewiduje za bardzo uzywac go do gier. Nie wiem tylko czym rozni sie wifi b g n od wifi pre-n. Oprocz lenovo chyba wszystkie sa w tym 1szym ukladzie. Lacznosc bezprzewodowa to dla mnie bardzo istotny aspekt, dlatego musze wiedziec czy nie bedzie z tym zadnych problemow za granica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączę się do pytania, mam niemal identyczne potrzeby, ale szukam czegoś lekkiego, ponad 2KG odpada. Nie chcę również nic na platformie AMD, bo niestety nie mają żadnej ciekawej oferty, albo bardzo słabe procki, albo trochę szybsze i bardzo prądożerne, raz im zaufałem i się przejechałem na tym.

Oto co mnie interesuje:

http://www.x-kom.pl/p/65976-notebook-laptop-13,3-asus-u31jg-rx186v-i3-380m-4gb-320-7hp64.html

Acer AS3830T (LX.RFN02.043) - Ceneo.pl

ACER TIMELINEX 3820TG i3 2,4GHz 3GB 500GB W7 do 8h (1751181402) - Aukcje internetowe Allegro

 

Zaczynam studia w tym roku więc potrzebuję czegoś małego, lekkiego i co potrzyma na baterii przynajmniej 5h (wi-fi). Czasami może odpalę gimpa czy coś takiego z nudów, gier nie przewiduję, więc integra intela będzie wystarczająca (chyba że się cenowo zmieszczę z czymś lepszym). Chętnie wysłucham opinii o powyższych lapkach i czekam również na inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...