Skocz do zawartości
zalOst

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny mały minus moim zdaniem to soundtrack - przynajmniej na razie nie porywa. Kawałek z "jedynki" z okolic Firestone to jeden z moch ulubionych motywów w grach.

 

o ile się nie mylę to nad soundtrackiem pracowali ci sami ludzie co przy jedynce, więc powinno być całkiem nieźle

 

osobiście czekam aż trafi do mnie moja kopia, ale nie wiem czy wytrzymam do następnego tygodnia Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ci sami, ale jakoś "jedynka" moim zdanie lepiej im wyszła, przynajmniej w kwestii wpadających w ucho kawałków ("Welcome to Fyrestone" na przykład).

No ale to drobiazg - ważne, że reszta jest ok. Jak dla mnie Borderlands to najfajniejsza seria/uniwersum ostatnich lat. Na pewno w kategorii oryginalnych bohaterów i wyrazistych NPCów, braku Quick Time events i przesadnej ilości cutscenek które z konsol włażą do gier pecetowych (dlatego m. in. odpuściłem 2 Wiedźmina) i przede wszystkim humoru. Do dziś pamiętam jak rozwaliło mnie wprowadzenie mini-bossa Nine Toes z pierwszej części ("Also, he has 3 balls!") albo imię kolejnego czyli D-Fault haha. Mistrzostwo świata!

 

No i rzecz najważniejsza - szacun dla Gearbox za świetne wyczucie co właśnie gracze (na pewno ja) polubili w pierwszej części i nie ruszanie tego w drugiej oraz dopracowanie gry już na starcie i solidny pomysł na to w którą stronę ją rozwijać. To przytyk do Diablo 3 oczywiście - jak słyszę kolejne pomysły Jaya Wilsona to jestem chory...

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy wersji pudełkowej. Zamówiłem Pre-order, ale nie ma mnie w kraju. Chciałem żeby ktoś z rodziny wysłał mi CD key, ale podobno nie mogą znaleść.

Jak to jest aktywowane w takim razie że nie ma cd key'a w pudełku? I jak się aktywuje Premiere Club?

 

Wiem, mogłem na steamie kupić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klucz do gry jest na tyle instrukcji, a klucz do premiere club jest na takiej jakby ulotce, tez z tylu. oba klucze wpisujesz w Steam'ie - Aktywuj produkt czy jakos tak.

 

Jak dla mnie gra jest za trudna, jestem na 14 lvl w misji z robotami, mam uwolnic rolanda i szlag mnie trafia bo ciagle gine. Nie gram nalogowo stad pewnie i poziom dl mnie za wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram zero i ustawiam skille w prawym drzewku. Niewiem jak moglbym je poprzestawiac zeby bylo lepiej. Dla mnie ten poziom trudnosci jest dla jakichs maniakow FPS. Mam teraz misje z rozwaleniem duzego robota na lodowisku z wagonami i po 5min gry szlag mnie trafia bo lataja te naprawiadelka, jeszcze gun loadery i rozwal BOSSa. No pogielo ich chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Mam już klucze. Teraz tylko reinstall i będzie git.

 

Zaraz będę robił tą misje i jak do tej pory grało mi się dosyć łatwo. Gram Mayą, na podobnych skillach do poprzedniej części jak na razie.

Ta gra to mistrzostwo świata, typowo poprawiona jedynka. Na to czekałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Gram zero i ustawiam skille w prawym drzewku. Niewiem jak moglbym je poprzestawiac zeby bylo lepiej. Dla mnie ten poziom trudnosci jest dla jakichs maniakow FPS. Mam teraz misje z rozwaleniem duzego robota na lodowisku z wagonami i po 5min gry szlag mnie trafia bo lataja te naprawiadelka, jeszcze gun loadery i rozwal BOSSa. No pogielo ich chyba.

 

Ta gra jest zaprojektowana do co-opa. Fajnie, ale singiel też powinien być przemyślany, a wygląda na to że nie jest, tak samo jak jedynka. Najgorsze jak są hordy, nieważne że w singlu mają mniej energii, jednak atakują tylko naszą postać i przez to jest czasem przesrane.

 

Ja na szczęście całą grę przejdę ze znajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo w tym wątku zaroi się od porad, gdzie farmić, żeby przyzwoite itemy wypadły :-P

 

Jest trudniej, to prawda, ale za to frajda większa jak się już uda. Przez "jedynkę" przejechałem jak walec (z małymi wyjątkami), tutaj idzie wolniej a nieraz całkiem wolno - tradycyjnie gram jako Sniper i wszystkie punkty ładuję w to drzewko, więc w ciasnych pomieszczeniach bywa różnie. Ale z tego co widzę, tutaj używanie danego typu broni chyba nie przekłada się na wzrost dmg jak to było w pierwszej części i biegam z kompletem sniper rifle+ pistol + assault rifle + SMG bo amunicji lubu braknąć w najgorszym momencie.

 

Fajny też ten nowy pojazd (Bandit Technical??) w wersji z wyrzutnią beczek - trudniejsze do opanowania niż rakiety, ale jak już "wrzutka" wyjdzie, to w zasadzie pozamiatane.

 

logimen - widzę, że poszedłeś w drzewko Melee, więc nie pomogę, bo to nie mój styl gry, może ktoś tu jeszcze bawi się w krojenie to podpowie co i jak. Dzisiaj pewnie dojdę do wspomnianego robota - ciekaw jestem rezultatu starcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że bronie są mniej celne niż w jedynce, przez co gra jest faktycznie trudniejsza, ja naszczęście przechodzę z kumplami, więc zawsze to jakieś ułatwienie, ale momentami i tak jest trudno. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbijałem Rolanda na 15lvl. Po drodze zgarnąłem fioletowe SMG z elektro i te roboty padały dosyć łatwo. Ostatni boss po może 2min.

Mam +76% do obrażeń z SMG i drzewko Syreny rozwijam pod jak największe obrażenia jak na razie.

 

Chwila przerwy żeby lapek ostygł i gram dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy Zer0 z czasem zaczyna się coś więcej odzywać? Przyzwyczaiłem się do tego, że Mordecai z pierwszej części dość fajnie komentował headshoty itp. a tu kupa.. tylko czasem jakieś stęknięcie przy podskakiwaniu ;-) Może to część jego tajemniczości, sam nie wiem...

 

Jak wypada Salvador i reszta ekipy w porównaniu do bohaterów z jedynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Początek nudny jak flaki z olejem. Ja naprawdę chciałbym mieć możliwość przeskakiwania do najbliższego sklepu czy do zleceniodawcy. Nabiegałem się już do rzygu w jedynce i tutaj mnie to po prostu wkurza. Tym bardziej że gram solo, więc gameplayu nijak by to nie zaburzyło - z resztą mogliby dać teleport jak w diablo albo nawet lepiej - ten z Unreal Tournament.

Edytowane przez Aquarium
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Borderlands okazało się całkiem udaną strzelaniną pierwszoosobową, łączącą w sobie cechy zarezerwowane dla typowego hack'n'slash i dodatkowo oferującą miodny tryb multiplayer. Gdyby ktoś zadał mi teraz pytanie - co chciałbym zmienić w oryginale, zapewne odparłbym - nie wiem. Twórcy musieli jednak trzymać kilka asów w rękawie, skoro niespełna trzy lata po debiucie jedynki oddają w ręce graczy pełnoprawnego sequela. Spodziewać należy się raczej ewolucji niż rewolucji, niemniej nawet pomimo śladowej ilości zmian Borderlands 2 budził spore zainteresowanie gawiedzi. Z jednej strony to dobrze, że zamiast eksperymentować postawiono na dopracowanie sprawdzonych rozwiązań. Z drugiej - otrzymujemy tylko więcej tego samego, co może niektórych zniechęcić. Pewne jest natomiast, iż druga odsłona zwariowanego shootera przyciągnie przed monitory zwolenników radosnej, bezkompromisowej i krwawej sieczki. Wszystko zostanie podane w komiksowej oprawie oraz okraszone szczyptą czarnego humoru... Pandora znów serdecznie wita przybyszów!

Recenzja Borderlands 2 - Miodne połączenie Diablo i Quake

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...