Skocz do zawartości
zalOst

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem 2 albo 3, też wykorzystałem jak tylko była okazja bo nie kapnąłem się o co chodzi. Ale to tylko szansa na dobry loot, nie ma się czym podniecać.

Wkurza mnie trochę, że te kody wydają tylko na 2 godziny, Randy rzuca na twitterze, kto by to co chwila sprawdzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś zaczałem grać po długiej przerwie. A to za sprawą kodów na FB i Twiterze :)

Co prawda przegapiłem dwa rzuty, ale i tak 6 kluczy się uzbierało :D

 

Trochę ciężej się gra w pojedynkę niż w pierwszą część, ale dobrze, trzeba trochę wachlować broniami żeby uzyskać dobre obrażenia przy niektórych przeciwnikach, ale za to przyjemniej się gra. A i kasy jak by mniej wpada [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram z kumplami, z którymi zrobiliśmy jedynkę kilka razy + wszystkie DLC. Trochę nam trudno w tej chwili pograć więcej niż jakieś 4h na raz, ale powoli sobie ciupiemy. W moim odczuciu bardzo dobrze się gra, jest dużo ciężej niż w jedynce, ale nadal nie niemożliwe do ogarnięcia. Jest większy nacisk na co-op, widać szczególnie na arenach, gdzie jak przytrafił mi się lag i byłem tylko obecny na arenie bardzo szybko na 3 rundzie nas wyoutowały moby. Tak samo poza arenami, jak nie idzie się co najmniej po dwóch w jakieś nowe miejsca to jest mało przyjemnie. Animacja respienia się jest tak tragiczna, szczególnie ten gest na koniec z dotykaniem gleby...

Optymalizacja, chyba gorzej niż jedynka, chociaż z innej strony na stacjonarce grałem FHD, a teraz na lapku 640x480 (słaba grafa Dołączona grafika) Ale jak kumpel mówi jak grał na 800x600 med a teraz 640x480 u niego jest niegrywalne przez 50% czasu to coś to jednak mówi.

Poza tym jest fun i fabularnie dużo lepiej.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, ponieważ potrzebuję Waszej pomocy Dołączona grafika

Nie potrafię przejść pewnego etapu gry Borderlands2 (dodatek).
Chodzi o to, że nie wiem co mam zrobić, aby zaliczyć nastepującą misję:

1.

Misja jest opisana na ekranie (fotki) w prawym górnym rogu.

Pisze, że mam coś zniszczyć w prasie, ale nie wiem co i jak Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Proszę o podpowiedź Dołączona grafika

2.
Misja wymaga zebrania kodu otwierającego magiczne drzwi i wiem gdzie są owe kody, ale nie potrafię wejsć na skałę, na której znajduje się tabliczka.
Kamienie, które się wysuwają, nie pozwalają mi na wskoczenie na ostatni głaz i ciągle spadam.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Proszę o podpowiedz Dołączona grafika

Dziękuję.

 

EDIT:

 

Dobra... już to opanowałem Dołączona grafika

Ważna jest broń, jakiej się używa, a to musi być pistolet z glutem specjalnie do tej misji wyznaczony (nie wiedziałem).
Później trzeba puknąć 5 gostków z tej pukawki i sprowokować ich, żeby weszli pomiędzy zgniatacz.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Druga misja jest też zrobiona i tutaj trzeba się wykazać nerwami, bo po prostu trzeba spaść kilka razy i w końcu pojawi się trap prowadzący do punktu docelowego.

Dołączona grafika

To tak dla kogoś, kto będzie się tak samo męczyć, jak ja dzisiaj XD

Dobre pół dnia kombinowania XD

Edytowane przez leven
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - da się jakoś ustawić zapisywanie zapisów z postaciami na serwerze steam/chmurze lub w folderze steam ? straciłem po formacie ostatnio profilm z wysokim lvl i nie chce mi się od nowa nabijać lvl jak się okaże że kiedyś go stracę bo zapomnę zrobić backupa .... 

zresztą według mnie skoro głównym zamierzeniem tej gry jest gra coop online to dziwne że profil zapisuje się na kompie a nie np na serwerze zewnętrznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - da się jakoś ustawić zapisywanie zapisów z postaciami na serwerze steam/chmurze lub w folderze steam ? straciłem po formacie ostatnio profilm z wysokim lvl i nie chce mi się od nowa nabijać lvl jak się okaże że kiedyś go stracę bo zapomnę zrobić backupa .... 

zresztą według mnie skoro głównym zamierzeniem tej gry jest gra coop online to dziwne że profil zapisuje się na kompie a nie np na serwerze zewnętrznym

 

Zobacz czy masz zaznaczoną opcję (nie sugerować się B1 ;) 

 

post-2619-0-75241200-1384020394_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem z etapem gry, a przecież to podstawka BR2 :P

 

Chodzę w kólko od paru godzin i nie wiem co mam podnieść.

 

Tu jestem i mam podnieść jakieś "mutated Varkid samples" :P

 

Proszę o podpowiedź, bo zaraz mnie coś trafi :P

 

2970009100_1411414631_thumb.jpg 3323980500_1411414633_thumb.jpg 1563522800_1411414634_thumb.jpg

 

Help !

 

Dzięki.

 

Aha....  gram na steamie, ale w singla, bo w zespole nie mam szans ukończyć całej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zasiadłem do Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep.

Jakoś wcześniej nie miałem kiedy. Ta gra mnie zadziwia. Chyba najlepszy DLC.

Momentami w kopalniach, czuję się jakbym cofnął się do lat gdy grałem w WoW ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak varkidy czyli te komary zleca na ziemie i zrobia kokon to musi do niego podejsc szybko i wcisnac przycisk ktory ci sie wyswietli. Wtedy wyjdzir zmutowany robal, silniejszy od reszty. Masz zabic takie 4 sztuki jak dobrze pamietam.

 

 

Dzięki.

 

Właśnie o to chodziło.

 

Ojej, a ja łaziłem i nie mogłem sobie poradzić, a to takie proste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na Steamie i mam coś takiego:

Captain Scarlett and Herpirate's

Creature Dome

Creature Slaughterdome

Mr. Torque's Campaing of Carnage

Sir Hammerlock's Big Game Hunt

:wink2:

 

GOTY? Zaraz sprawdzę.

Nie masz najnowszego DLC, Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj: http://www.gearboxsoftware.com/community/articles/1203

 

Klikając na swoją postać w grze (mam Axtona) pojawia się taka fotka i są kody do "skina":

 

8752319200_1411465021_thumb.jpg

 

 

Czy na dzień dzisiejszy można ten kod wykorzystać ?

 

Jeżeli tak, jak to zrobić ?

 

Dzięki.

 

 

EDIT: jak już tu jestem,  proszę mi powiedzieć, kiedy dostaje sie klucz do tej skrzynki, bo od miesięcy nie widzę ani jednego.

 

Jedyny użyłem dawno temu i od tej pory pusto.

 

A może płatne są te klucze ?

 

7933125300_1411472443_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej skrzynce i tak nie ma cudow. W zasadzie te klucze dostawalo sie w ramach dziwny akcji Gearbox. Wiem ze ludzie jakis plik sobie edytowali zeby miec 99 tych kluczy non stop. Tak samo jak to ze w jednorekim bandycie zawsze ci dropnie legendarny item l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i to dawno temu.

 

Mam nie wiele godzin garnia, bo tylko 306, a Ty ?

 

Może trzeba grać wszystkimi postaciami pokolei ?

 

Ja tylko żołnierzem gram :P

 

 

Wystarczy podpowiedź, od czego zależy - jeżeli tak jest - przydział kluczy do tej magicznej skrzynki   :)

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem ci że klucze były dodawane do kont w czasie jakis eventów Gearboxu, Ja mam godzin 80 ale grałem w B2 od praktycznie samej premiery więc tych eventów z kluczami było mnóstwo. Normalnie nie jestes w stanie tych kluczy kupić czy znaleźć. Ja gre ukonczylem na 3 poziomach trudnosci soldierem, gunzerkerem i assasynem. Z tym ze nie grałem w żądne DLC. Posiadam je ale zanim je kupiłem, gra mi sie przejadła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...