Skocz do zawartości
bosch

Myszka klawiatura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić klawiaturę,myszkę i podkładkę pod mysz.Cenę jaka chce przeznaczyć to 500zł.Proszę o pomoc w wyborze,myślałem o takim zestawie:

Myszka:COOLER MASTER CM STORM INFERNO

Klawiatura:Microsoft Sidewinder X6

Podkładka:STEELSERIES QCK

 

lub

 

Zestaw Logitech MK710 klawiatura + mysz

 

Proszę o propozycje.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez bosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mi nikt nie pomoże muszę zmienić na inne forum bo to jest chu...e.

Żadnych propozycji a ni nic jedna osoba mi zaproponowała jeszcze taki chłam co takom klawiaturę mogę kupić za 20zł a nie za 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doucz się na temat konstrukcji klawiatur, a potem komentuj. Wybrałeś najbardziej świecącą i przebejarowaną klawiaturę z pokrętłami, jaką można znaleźć w sklepie i myślałeś że jest dobra? :) Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś do czego Ci właściwie ten zestaw.. A Twoje własne propozycje są z dwóch różnych bajek.

 

Sidewindery (klawiatury) odradzam. Do swojej po prostu nie mogłem się przyzwyczaić. Grało się ok, wręcz świetnie. Ale pracować się nie dało (durna długa spacja).

 

Z zestawów bezprzewodowych logitech (które szczerze polecam) mogę Ci zaproponować nieco inną kombinację:

-Logitech K800 (ceny różnie - nawet poniżej 300zł)

-Logitech MX1100 (za 150zł spokojnie znajdziesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...