Skocz do zawartości
JORDAN 23

Soczewka toryczna POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!!

 

Założyłem może dość nietypowy temat odnośnie szkieł kontaktowych (torycznych) ale potrzebuje Waszej pomocy, opinii cokolwiek. Ze względu iż posiadam dużą wadę astygmatyzmu muszę mieć cylinder powyżej -3,25 stąd od zawsze zamawiałem soczewkę ciba vision dura soft 3 torric mto - niestety soczewka wyszła już z obiegu nie produkują już ich. I teraz pytanie do Was: być może macie podobny problem co ja i nie wiecie w jaka soczewkę zainwestować? Na próbę nosiłem soczewkę miesięczna proclear torric z dość dużym cylindrem bo -3,25 lecz soczewka dziwnie zachowywała się na oku (pływała po oku, zmieniała swoje położenie stąd chyba nie mogę ich nosić) więc pozostają roczne, TYLKO JAKIE: Proclear tailor made torric, omniflex torric, zero 6 torric, optima torric, weflex 55 torric ? być może ktoś z Was ma przyjemność używania jedną z tych marek. Bardzo proszę o radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest już temat o soczewkach Soczewki Kontaktowe - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

btw. może coś znajdziesz tutaj Forum Soczewki Kontaktowe. Forum dyskusyjne. Soczewki forum

 

i przy okazji jest parę wyników na google, warto spróbować, np. What is the best contact lens for astigmatism? | Ask The Contact Lens Guy

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest już temat o soczewkach Soczewki Kontaktowe - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

btw. może coś znajdziesz tutaj Forum Soczewki Kontaktowe. Forum dyskusyjne. Soczewki forum

 

i przy okazji jest parę wyników na google, warto spróbować, np. What is the best contact lens for astigmatism? | Ask The Contact Lens Guy

 

Pozdro

 

 

dzięki za odpowiedź, tak znam tę stronę bo sam zakładałem temat

:) interesują mnie jedynie soczewki roczne :) gdyż mam cholerną wadę (duże cylindry) i niestety soczewki miesięczne odpadają ;( a NAJGORSZE JEST TO, ŻE Z ROCZNYCH NIE MA SOCZEWEK PRÓBNYCH ... (dlatego może WY mi coś polecicie...(soczewki są w granicach od 600 zł do 1200zł.... więc pasuję się wstrzelić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...