Skocz do zawartości
ath

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam poczatki... zestrzeln juz kilka zaliczylem...

Za szybko sie tylko zarabia kase ;]

 

Dzisiaj chyba czas zakupic jakiegos P-51

 

Ogolnie dziwna sprawa ze zliczaniem statystyk... w ogole mi nie nalicza celow naziemnych ;/

Player Profile PPCjonathan | World of Warplanes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie trwa zamknięta beta, żeby się dostać, to albo WG musi mnie przyjąć, albo muszę wpisać kodzik i teraz pytańko, kody były rozdawane przez serwisy czy może ktoś z obecnych testerów może mnie zaprosić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglaszac sie mozna bylo na ich stronie a pozniej mailem dochodzilo zaproszenie. Zagralem 3-4 bitwy i takie spostrzezenia:

- sterowanie z du**, ktore jest najbardziej denerwujaca sprawa w tej grze

- drzewko technologiczne tez jakies nie za bardzo w obsludze, nie mowiac o tym ze nie moglem sam sobie dobrac modulow do samolotu - nie dziala jeszcze czy co?

- b. malo ludu na becie - znikome zainteresowanie?

 

Sterowanei zniechecilo mnie do dalszej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na problemy ze sterowaniem jest rada - obniżyć czułość do minimum , jak grałem to dużo to dawało - dało się jako tako latać .

 

Co do drzewka i niemożności dobrania wyposażenia - może to pozostałość po alfie , jak będzie mass beta to może to zmienią .

 

Tak samo z ilością ludu .

 

Konkurencja ( War Thunder aka World of Planes ) jest lepsza , przynajmniej pod względem sterowania , ludu także mało , w drzewku możemy tylko rozwijać kolejne samoloty , bez modułów ; albo jeszcze do tego nie dotarłem .

 

WT ma fajny motyw - czasami można wrócić od razu do tej samej bitwy po zniszczeniu naszego samolotu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... a wiesz, że nie próbowałem...? Dołączona grafika Mimo wszystko nie wyobrażam sobie sterowania w pionie na kierownicy. Na myszy jest, ehm... słabo (patrząc bardzo przychylnym okiem), może na joyu jest lepiej, chociaż ludzie pisali na forum że niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie latałem jeszcze ale chyba włączę zobaczyć. Na WOP latało mi się całkiem przyzwoicie.

 

Gra daje 300 golda dziennie za wygrane. Za każdą 50 i za zrobienie 5 kolejne 50. Kolejny uzależniacz ;) ale za to po dwóch tygodniach można kupić samolot premium.

 

Pięć gier pięć wygranych i mam już wszystkie samoloty 2 poziomu ;) Co prawda w sumie zestrzeliłem 3 szt.

 

Warto zmniejszyć dpi na myszce. Mam o tyle wygodnie, że jest przełącznik. Do czołgów używałem 2000, tu się nie da, kursor lata jak szalony. Dałem 1200 i jest ok.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby odświeżyć temat...:P

to konkurencja ma otwartą bete, tj warthunder z ganja entertejment czy jakoś tak

6,85gb na dysku

grafa gniecie wowp aż miło

kontrolsy gniotą j.w.

ba, glupi tutorial gniecie...

bardzo ładnie chodzi, płynnie, grafa extra, efekty spoko, sterowanie klawa plus mysz o wieeele lepiej rozwiązane niż tu...(lecz też cza czułość mychy zmniejszyć)

jedyny minus to sie ciut czeka aż sie uzbiera gromadka do pogrania stąd...apel by pozostawić trupa wg(patrząc na posty w tym temacie chyba wiecie ocb..) i przerzucić się na warthundera :)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, pograłem dosłownie moment i powiem, że WoWp na tle War Thunder prezentuje się jak Maluch na tle Lamborghini Aventador. Chodzi to 100 razy lepiej od WoWp, sterowanie jest również w cholerę lepsze. Aż mnie ciekawi jak im czołgi wyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to oni chcą zrobić konkurencję WG, czyli czołgi, samoloty, statki.

 

Kiedy War Thunder ma mieć premierę? Czy może będzie szedł tak jak WoT i WoWp czyli wersję 1.0 zobaczymy za kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby odświeżyć temat...Dołączona grafika

to konkurencja ma otwartą bete, tj warthunder z ganja entertejment czy jakoś tak

6,85gb na dysku

grafa gniecie wowp aż miło

kontrolsy gniotą j.w.

ba, glupi tutorial gniecie...

bardzo ładnie chodzi, płynnie, grafa extra, efekty spoko, sterowanie klawa plus mysz o wieeele lepiej rozwiązane niż tu...(lecz też cza czułość mychy zmniejszyć)

jedyny minus to sie ciut czeka aż sie uzbiera gromadka do pogrania stąd...apel by pozostawić trupa wg(patrząc na posty w tym temacie chyba wiecie ocb..) i przerzucić się na warthundera Dołączona grafika

 

Grałem w otwartą warthundera czy wop jak to się tam zwie. Kicha jakich mało, do wowp nie sięga do pięt pod względem grywalności. Słabo. Wowp po poprawieniu sterowania klawą jest ciekawy i choć mi nadal lepiej gra się w czołgi to ma na to wpływ też to, że tam grałem sam, raz się zdarzyło spotkać żulika chyba, ale nie graliśmy razem.

 

Gra jest trochę trudniejsza niż wot, ale nie aż tak, aby ją skreślać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba graliśmy w rózne gry

http://www.youtube.com/watch?v=htxjvRJxycw&feature=player_embedded

Nie wiem co masz na mysli mówiąc o grywalności, bo w wowp gram latającą stodołą ktora by sie znaleźć za przeciwnikiem musi mieć kupę szczęscia(manewrowość cegły, w każdym przypadku), a by coś ubić to trza wypstrykać 300-600 pocisków...

Bombowce jakoś lepiej pełnią swą rolę...walą z pułapu 4km lub więcej i bomby robią piekiełko na gruncie...

Jak dla mnie to przy WT WoWp leży i kwiczy.

Graficznie

Poziomem realizmu(blah, to było wiadome, realizm w grze WG)

Fizyką lotu(każdym samolotem naprawdę inaczej się lata, różne promienie skrętu, masa, przeciążenia)

Grywalnością

Detalami(statki, czołgi, artyleria pplot, szczegółowość terenu)

 

Grając w WT jakoś mniej się stresuję jak przegrywamy...mimo że nie zawsze cokolwiek uda mi się namodzić...mój rekord to na 4 tierowcu 5kili w meczu. Ludzie jakoś ogarnięci...

I lepszy samolot niekoniecznie oznacza że nie ma szans....spitfire mogę ubić dwupłatowcem poziomu 0...i niekoniecznie taranując go....pokaż mi coś takiego w produkcji WG

 

Ta gra to trup o czym świadczy zainteresowanie tematem, jest ono zabójcze po prostu...

Fakt, że ze względu na bazę WoT to mogą mieć więcej graczy, dodatkowo walną reklamę...ale jakoś nie czuję by powtórzyli sukces WoT

 

Ha wczoraj grając stockiem nacją japan czy brit, czyli 2 płatowce dostępne dla każdego z 7.62mm zestrzeliłem w trybie arcade 12 samolotów, 5 kill streak, w WoWp tak sie nie da....

Edytowane przez Gregu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...