Skocz do zawartości
ath

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie zmiany naprawdę idą w dobrym kierunku. Sterowanie myszką stało się bardzo wygodne i inyuicyjne. Obecnie podobnie jak w czolgach trwa gruba promocja. Fajne premium samoloty za pol ceny. Z racji bety dają golda za pierwsze 5 wygranych bitew w danym dniu, więc szybko się można dorobić.

 

Polecam jako odskocznię od WoT.

 

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno do WoWp i gra odmieniła się całkowicie, do czasów zamkniętej alphy nie ma co porównywać, to zupełnie inna gra, teraz na myszy jest co najmniej tak przyjemnie jak w tankach i zanim gra wejdzie do wersji "release", powinna być jeszcze bardziej dopieszczona. Warto odświeżyć sobie temat, szczególnie jeżeli ktoś się tak jak ja zraził całkowicie alphą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed oficjalna premierą oczywiście full wipe tak jak to było w czołgach.

Ci którzy grali w alfę/betę zostaną odpowiednio nagrodzeni wg. zasług:

 

 

Podsumowując, starsi weterani wersji alfa oraz oblatywacze wersji alpha, którzy odbyli przynajmniej 700 bitew przed oficjalną premierą gry, otrzymają łącznie 3 samoloty, uczestnicy zamkniętej wersji beta, którzy odbyli przynajmniej 700 bitew przed oficjalną premierą gry, otrzymają 2 samoloty, a uczestnicy otwartej wersji beta, którzy odbyli przynajmniej 700 bitew przed oficjalną premierą gry, otrzymają 1 samolot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oblatywacze zostaną podzieleni na dwie grupy: piloci, którzy wylatali łącznie przynajmniej 100 bitew oraz piloci, którzy wzięli udział w ponad 700 bitwach w ramach całego okresu testowego (od wersji alfa po premierę gry). Pierwsza grupa otrzyma ekskluzywny emblemat i medal w grze, natomiast druga otrzyma dostęp do trzech unikatowych samolotów, których parametry pozostaną na razie tajemnicą! Dość powiedzieć, że maszyny te pochodzą z flot radzieckich, niemieckich i amerykańskich. Dwa z nich to myśliwce, a trzeci jest samolotem szturmowym. Wszystkie trzy maszyny są bardzo wartościowymi prezentami, które na pewno dadzą wiele radości swoim właścicielom. Typ oraz liczba przyznawanych samolotów będzie zależeć od etapu, na którym oblatywacz przystąpił do testów: wersji alf, globalnej wersji alfa, zamkniętej wersji beta lub otwartej wersji beta.

 

Chyba nie ma znaczenia kiedy trzeba zrobić te 700 bitew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałem czas tylko na bitwę szkoleniową i kilka sekund normalnej bitwy(bo gra się wyje...) ale zauważyłem, że mam sporo więcej FPS'ów niż kilka wersji temu, co jak dla mnie jest dużym argumentem, żeby dać nową szansę, no i jakoś lepiej się lata na myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusilem sie. Rozergralem kilka bitew, dosc szybko doszedlem do tier 3 i rzeczywiscie gra chodzi duzo plynniej niz na poczatku bety. Niestety dalej mam problem z ogarnieciem kuwety. Niemal 17k bitew na WoT zrobilo swoje i nie potrafie zrozumiec tego interfejsu i dlaczego jest tak bardzo inny od WoT. Gdzie sa baraki i statystyki pilotow? Dlaczego w widoku modulow nie da sie odkryc nastepnego samolotu tak samo jak moduly (tak jak w WoT)? A ten caly samouczek/trening to jest jakis zart - ani nic na temat pilotowania (jak unikac przeciagniecia lub jak zawezic nawrot) ani na temat techniki strzelania (jak strzelac i kiedy strzelac) nie mowiac juz o krotkim objasnieniu interfejsu. A i tak wciaga.. cholerny WG :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są ale w powolnym tempie. Pamiętam jak jeszcze był podły interface, nie było załogantów, perków itp. i wtedy gra zniechęcała na max. Póki co jeszcze model lotu trochę odstaje od WT, ale i tak mi się bardziej podoba jako całość.

 

Wysłane z SGS@cm 10.1 / Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje największy fun? Pytam bo tak jak na czołgach tak i na samolotach się nie znam. Nie wiem co najlepiej nadaje się na walkę powietrzną. Z pojęciem myśliwca pokładowego spotykam się pierwszy raz, więc panowie w co którą klasę iść, żeby najlepiej radzić sobie z innymi samolotami(cele naziemne nie dają takiego funu)? ZSRR zapewne znowu będzie OP.

 

Swoją drogą fajną miałem dziś bitwę, gość chciał mnie wymanewrować, żebym skończył na skałach, a sam się o nie rozwalił xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cele naziemne to imo easy target, bo to cpu, ja wolę karać graczy. ;> Dlatego coś szybkiego pokroju zwykłego myśliwca jest fajne, taki odpowiednik czołgu średniego w wot. O rodzajach myśliwców poczytaj na guglach, dla mnie też do końca to nie było znane do póki nie zaznajomiłam się z tematem, tak samo WoT, wystarczyło pograć i nagle stajesz się ekspertem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...