Skocz do zawartości
ath

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś już pogra to prosiłbym o opinie czy samoloty nadal zachowują się jak cegły ;]

 

Powiem tak - po przesiadce z WT możesz mieć takie wrażenie, bo tam sterowanie jest na prawdę bardzo uproszczone, ktoś napisał, że samoloty latają jak przyczepione sznurkiem do kija od szczotki. ;> Tutaj jest trudniej, opanowanie samolotu wymaga większej wprawy dlatego WoWP bardziej mi się podoba od WT i mam zamiar popykać przez jakiś czas po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki chciałbym zacząć grę w World of Warplanes przede wszystkim w celu zdobycia żetonów do premki w WoT ale mam nadzieję też przekonać się do tej gry. Jakie przydatne na początek rady mielibyście dla całkowitego nowicjusza w samolotach? Chodzi mi odnośnie rozgrywki. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Edytowane przez bokus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek proponuję pobawić się samolotami szturmowymi / bombowymi np. ruskie Kochyerigin TSh-1 / Tsh-3 czy słynne IŁ-y . 

 

Wg. mnie przyjemniej się gra niż myśliwcami , przynajmniej na niskich poziomach .

 

Szczególnie jak atakujesz cele naziemne / nawodne , choć jak masz szczęście to jakiegoś nadgorliwego fightera też zdejmiesz .

 

Kwestia uszkodzeń to tak jak w WoT , liczą się dmg a nie uszkodzenia krytyczne jak w WT . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbiorę 2-3 miechy premki + samolocik premium, który pojawił się w dzisiejszym patchu. ;> Dzisiaj wyjątkowo zgarnąłem całą pulę, bo dawali x2 żetony także już się poświęciłem. :D A normalnie to 10 celów + 3 fragi + 3 win i wychodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialbym 4280 ale 2500 juz wydalem na premke Dołączona grafika.

 

Swoja droga cos zwalili w patchowaniu i musialem calego klienta na nowo sciagac.

 

Ale za to odkrylem, ze na srednich detalach mam 140 fps :D

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie po aktualizacji - co oni zrobili z grą , nie  da się w ogóle grać - ile razy trafiam do gry to od razu gleba .

 

Dziś zagrałem jeszcze raz i gra się tak jak się grało , IL-2 daje radę ; przy okazji można trochę kaski zarobić sprzedając nie potrzebne maszyny .

 

@Michaelius 

 

Chodzi ci o problemy z launcherem , ruskim lektorem i dziwnymi napisami ?

 

Bez launchera można się obejść . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu podwójne żetony za bombardowanie

 

http://worldofwarplanes.eu/pl/news/3/battle-missions-special/

 

Misja bojowa 1: Bomby poszły!

Od 8:00 we wtorek, 8 października do 7:30 w piątek, 11 października

Zyskajcie podwójną liczbę żetonów za 1., 3. i 10. zniszczony cel naziemny.

 

Misja bojowa 2: Liczba zwycięstw

Od 8:00 we wtorek, 15 października do 7:30 w piątek, 18 października

Zyskajcie podwójną liczbę żetonów za 1., 3. i 10. zniszczony samolot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo na EU ludzie się rzucili na WG i już nie ma śladu po tym. Chodziło o to, że jeśli rozegra się od dzisiaj 75 dostajesz 2,5k golda, za 250 bitew 5k golda i za 350 bitew 10k golda po premierze. Ofc. był dopisek, że musi być czynny udział w bitwie. Pewnie bali się, że ludzie na EU za bardzo się wkurzą i zamiast EU dać podobny specjal to wywalili całkiem.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dom1n.com/newsy/wowp-event-na-us/

 

Kiedyś tam jak były targi to dawali złoto dla US, żeby serwery się zapełniły na czas "prezentacji" a tutaj by mieli dać znowu tylko US za samo wylatanie iluś tam walk, bez żadnego ukrytego celu ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...