Skocz do zawartości
ath

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki, zreszta po zagraniu paru bitew sie to wyjasnilo.

20 zetonow za 3kille

20 zetonow za 3 zwyciestwa

 

cele naziemne  jeszcze nie wiem jak niszczyc, ale pewnie tez 20 za 3 zniszczenia? to na razie wszystko za co sie je otrzymuje?

 

Poczatek gry raczej malo zachecajacy. Trening niby poszedl gladko, ale w bitwie juz gorzej. 1-2min i mnie nie ma, a nawet nie wiem skad strzelaja. Do tego dlugi czas czekania na bitwe- 2-3min.

Ale sie pogra sie zobaczy, moze jeszcze podskilluje troche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 żetonów za 1 kill/zwycięstwo/cel naziemny i adekwatnie 20 za 3 sztuki, 50 za 10 sztuk.

Cele naziemne rozwalasz albo tak samo jak samoloty czyli karabinami/działkami albo zrzucasz bomby - dany samolot musi mieć taką opcję i przy okazji odkryte/zamontowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cele naziemne to najlepiej niszczyć samolotami szturmowymi czy ciężkimi myśliwcami jak np. premiowe IŁ-2 Mod czy BF-110C .

 

Do tego zwykłe IŁ-y czy niemiecka linia ciężkich myśliwców , mają z reguły dużą siłę ognia ( choć w zestawieniu ogólnym DMG wliczane też jest DMG tylnego strzelca - gdzie czasami jest dość mocne działko ) . 

 

Taktyka ataku - zależnie od mapy starasz się atakować lecąc jak najwolniej ( najlepiej to się robi na mapach morskich - duża przestrzeń ) , waląc do celów ile wlezie z działek i km-ów , w miarę możliwości używasz też bomb i rakiet , polecam załadować do działek amunicję ppanc-zapalającą , rośnie szansa na pożar celu - parę razy mi się zdarzyło że cel miał 20-30 % w momencie kiedy nad nim przelatywałem i płonął , po kilkunastu sekundach spalał się całkowicie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrocilem do WoWP - mysle zerkne co pozmieniali

Pierwsza mysl" Kurde gdzie moje BF109 tki"

Pozniej zerkam co tam mam.. atu z nikad:

- XF4F-3

- Curtiss Model 81A-1

- Curtiss P36C Hawk

- XF4U-1

- BF-110C-6

- I-5 shKAS

- I-15 bis DM2

- IŁ-2 mod.

- Ki-33

- Supermarine type 224

- MIles M.20

 

Co oni sie tak rzucili tymi maszynami premium?

 

Dalej jednak brakuje mi troszke dynamiki w tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był wipe po closed becie.

Dali samoloty premium w celu przetestowania jakby ktoś miał ochotę kupić po premierze.

Dla mnie brak dynamiki z WT, gdzie kręcisz w ciągu sekundy dwie beczki i robisz uniki niczym w quake3 to tylko i wyłącznie zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak misiu, grając w trybie HB jest dokładnie jak w q3. Trzy beczki w ciągu sekundy i strejfujesz na boki Dołączona grafika
Wyrabianie sobie opinii po grze w trybie arcade i krzyki że wowp ma lepszy model lotu to już pod herezje podchodzi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo w WT w różnych trybach i oceniam ten, w którym gra najwięcej osób Wiem, że jest też tryb sim, ale jak mam już wyciągać joya to na pewno nie do tej gry, jak już to odkurzę starego iła2. Ja szukam gierki arcadowej i dla mnie WoWP w tej chwili ma najlepszy balans jeśli chodzi o te dwie. Jak cię piecze pewna część ciała na myśl, że komuś się może przyjemniej grać w konkurencję dla twojego WT to polecam maść. MISIU Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra (7:00) do czwartku (6:30) podwójna ilość żetonów za wszystko, czyli cele/fragi i zwycięstwa. Na siłę mi wciskają te pół roku premki za free. Dołączona grafika

http://worldofwarplanes.eu/pl/news/3/special-tokens-pilots-best-friend/

 

 

Hm, jeśli zacznę dziś to powinienem jeszcze się załapać na miesiąc premki.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież open beta jest od lipca i od tamtego czasu można było zbierać żetony, także licząc już w zaokrągleniu te 4 miesiące x 30 dni x 140 żetonów to wychodzi 16800 żetonów za mój plan minimum. :)

Nie liczę żetonów z konkursów, promocji x2 itp. bo wpadło tego na prawdę sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żetony można było farmić od 28 sierpnia. Wcześniej zdobyte żetony zostały zamienione na kredyty. Od tego czasu do premiery jest 77 dni (liczę do 12.11). Dalej matematyka jest prosta.

 

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na luzie - max na 1 dzien to 240.

 

Dzis i jutro robisz 480 to potem tylko 1540 do dobicia zostaje do 12 listopada wlacznie (z tego co pamietam premiera 13)

Tak, tylko trzeba mieć jeszcze czym to wbić. Na nowym koncie niskie tiery + jakies premiumy, cienka załoga i noob pilot :(

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żetony można było farmić od 28 sierpnia. Wcześniej zdobyte żetony zostały zamienione na kredyty. Od tego czasu do premiery jest 77 dni (liczę do 12.11). Dalej matematyka jest prosta.

 

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

 

Nie farmiłem od samego początku także nawet nie wiedziałem, ale bez większego trudu na pół roku i samolocik zebrałem, tylko ja w konkursach trochę zgarnąłem żetonów i złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...