Skocz do zawartości
ath

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdążyłem napisać przed wyjściem do pracy. 10 strąceń, 10 naziemnych zrobiłem w niecałe 2h razem z samouczkiem... jw. parę zwycięstw się zostało do zrobienia na dziś.

pzd

 

 

...właśnie się zalogowałem, aby dokończyć. 10 wygrana wpadła z bitwy którą opuściłem tuż przed pracą Dołączona grafika

 

...a, o której jest reset ?

 

**  **  **  **  **  ** **  **

 

Farma tokenów idzie w najlepsze :) Właśnie zakupiłem FW 57, całkiem przyjemna maszyna, w końcu wychodzę cało czołówek ;)

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, już myślałem, że tokeny x2 znowu...szkoda bo wyliczyłem, że do wtorku 12 listopada (mam nadzieję, ze nie będzie żadnego maintenace...czy lepiej w poniedziałek wydać ? )  będę ich miał 4155, a do 5k przydałoby się dociągnąć na 2 miesiące premki.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam tyle samozaparcia.Dołączona grafika

 

ps. już mam dane http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/20917-premiera-world-of-warplanes-%E2%80%93-harmonogram-odpalenia-serwerow/

ps1. za 1250 żetonów wykupię 7 dni PA, zostanie 1205 nie wiem czy kupić F2A-1 i za resztę znowu PA

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zostanie mniej niz 250 zetonow na koncie to zostanie ich ilosc zakraglona do 250 i automatycznie dodany 1 dzien premium :)

 

Fajna sprawa, mi chyba 5 zetonow zostalo i jeszcze za nie dziem premium wpadnie :P

 

Ale tak szczerze to mi nie podeszla ta gra, gralem tylko zeby wyfarmic to premium do WoT. Czuje ze po premierze włącze raz, zobacze ze nic sie nie zmienilo i wylacze na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to nie wątpię, Me210 ma 2x20mm dzaiałka natomiast Bf ma 1x30mm to jest różnica. Natomiast HF linie niemicką będę opracowywał więc 5 tier premium sie przyda.

 

2x20mm z szybkimi pociskami i większym zasięgiem i o wiele lepiej dopasowanej prędkości pocisków do uzupełniających kmów.

Premiumowy BF110 jest gorszy niż wersja non premium.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP. To możliwe, w OB opracowałem tylko Me110E. Obecnie także już go posiadam i nabijam exp w tej linii.

 

ps.qufa włączyła się blokada sprzedaży a Me109B tuż tuż, bedzie musiał do jutra poczekać

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przy okazji zapraszam wszystkich użytkowników forum PurePC na polskie forum poświęcone World of Warplanes.

http://forum.wowp.pl

Chętnie podyskutujemy z Wami na wszelkie tematy, odpowiemy na pytania i  pomożemy.

 

Forum niedługo skończy 2 lata i cały czas się rozwija. Niestety nie mamy na forum dużej aktywności, gdyż nie ma tematów, na które można by dyskutować, dlatego zapraszamy Was.

Na prawdę z miłą chęcią będziemy udzielać Wam odpowiedzi.

 

//Jeśli reklama narusza regulamin, proszę o jej wymoderowanie, z góry przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo małej popularności gry mój syn bardzo chce sobie polatać akurat w to coś. Problem w tym, że po zainstalowaniu odpaleniu gra się zatrzymuje na pasku ładowania gdzieś w okolicy końca i już dalej nie idzie. Nie dochodzi nawet do wyboru maila czy hasła. Po prostu stoi. NIe jest zawieszona, da się zminimalizować lub wyłączyć w leci sobie muzyka z gry. Ale nie rusza dalej.

wersja 1.1.2 pl

 

Wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...