Skocz do zawartości
ath

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe że miałeś ustawiony serwer US lub RU .

 

Trzeba uważać na serwery przy logowaniu - sam się tak naciąłem z goldem swego czasu i złotko za 75 zł poszło do krainy wiecznych pancerniaków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem, ale się szczególnie nie martwię, bo czasu brak. Dajcie screeny jak włączycie :) a najlepiej filmik, jeżeli macie taką możliwość.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie

ciezkawe to tylko, zastanawiam sie czy nie odkurzyc joya albo choc pada jakiegos nie podpiac

 

ogolem mm lipa na razie, w dwuplatowcu spotkac me odrzutowego....

malo graczy, czas oczekiwania ponad minute...

samoloty smieszne ceny maja, nie wiem czy to dlatego ze beta

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz cele naziemne, zbiorniki z ropą(paliwem) masz mysliwce przechwytujace, nurkujace itp do rozwalania ich. Atakowanie bazy i mysliwcow droga do zwyciestwa...

na razie mam tier 3, 200 sreber, 1000 za 6 tier jest i 5 za 10, sprawdze po bitwie

 

wygrana(nurkujace rozwalily obce instalacje) =709sr

 

edit - nie mozna mysliwcem rozwalac instalacji, pociski maja za małą moc

 

w mag ma sie 5-7k ammo

 

okk mam me109, zobaczymy jak tera

btw, za blisko ziemi nie mozna latac, raz ze mozna cos trafic(slup) dwa ze mozna zostac trafionym, arty pplot...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma kluczy, dostajesz mail z linkiem do klienta, logujesz z kontem wot(jesli dales taka opcje przy rejestracji) i sie sciaga. I tyle. Potem login jak launcher sciagnie giere tak jak w wot

 

dla odmiany kupilem Ił 2, zobacze jak toto lata. W bf109 mialem 2 rodzaje ammo btw.

 

4 min czekania...ciekawe cze rus ma wieksze wziecie...

 

ok il2 ma na sobie strzelca pokladowego, zdjelem 3 mysliwce wcale w nie niestrzelając :), no i 5 instalacji naziemnych

 

niestety przegrana, nasz ostatni mysliwiec zamiast kryc mi tylek probowal rozwalac instalacje bazy wroga i sie wbił w grunt...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...