Skocz do zawartości
ath

World of Warplanes

Rekomendowane odpowiedzi

Te 5GB to waży sama instalka , gotowy folder gry waży ponad 14GB ( ponad 20GB jak ktoś nie czyści katalogu update ) . Ja ten katalog czyszczę w WoT po każdym update .To samo się tyczy WoWP ( ten sam silnik i struktura plików/folderów ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalka ważyła 5gb a katalog z grą 24gbDołączona grafika updates 10gb. wszystko fajnie ale wyskakuje komunikat Login/status/Login_rejected_registration_not_allowed i kiszka, najlepsze że na stronie wowp(żeby aktywować) i wot nieda sie zalogowaćDołączona grafika takze nici z grania narazie...

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie wygląda i działa o wiele lepiej niż kiedyś , rozgrywka też lepsza niż u konkurencji .Szturmowcem fajnie się lata - to praktycznie PvE , rzadko na ogon siada ci ktoś z przeciwnej drużyny i truje 4 litery .Miła odskocznia po tym co się czasami dzieje w WoT .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie wygląda i działa o wiele lepiej niż kiedyś , rozgrywka też lepsza niż u konkurencji .

Masz na myśli war thunder? Bo jeśli tak, to chyba mówimy o dwóch różnych grach. W WoW wszystko ssie porównując z WT - fizyka, model lotu, hitboxy i balans jednostek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nei wiem, wróciłem do tej gry 2 dni temu i jednak nie przekonała tak samo jak WT w które gram tylko od tygodnia. Plus jednak drzewka są tutaj biedniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście w WT nie podoba się mechanika gry, tzn. sloty na samoloty, wspólna załoga, możliwość zagrania kilkoma maszynami w tej samej walce, respown danego samolotu za kasę itp. Graficznie i model lotu może w WT jest lepszy, ale patrząc w jakim tempie zmienia się WoWP to mam nadzieję, że zmiany będą i to na lepsze.

WT to nic innego jak przerobiony wings of prey także za dużo się nie napracowali, gościa z wargamingu robili swoją grę od podstaw i mimo to niektórym się bardziej podoba od konkurenta.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw czytam że WoWP<->Wings of Prey,  teraz że to WT jest na nim zrobiony, zgłupieć idzie :D A obie gry w miarę okey biorąc pod uwagę ich stadium.
Jakiś maintenance dziś w WoWP? Chciałem klienta pobrać ale strona wisi martwa, nie ma jakiegoś directdwl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście w WT nie podoba się mechanika gry, tzn. (1) sloty na samoloty, (2) wspólna załoga, (3) możliwość zagrania kilkoma maszynami w tej samej walce, (4) respown danego samolotu za kasę itp. (5) Graficznie i model lotu może w WT jest lepszy, ale (5)patrząc w jakim tempie zmienia się WoWP to mam nadzieję, że zmiany będą i to na lepsze.

WT to nic innego jak przerobiony wings of prey także za dużo się nie napracowali, gościa z wargamingu robili swoją grę od podstaw i mimo to niektórym się bardziej podoba od konkurenta.

 

1, 3 - Co kto lubi.

2 - Wolisz za każdym razem przeszkalać załogę na nowo i zapominać jak się lata starym samolotem?

3 - Może lepszy? Tu nawet nie ma co porównywać.

4 - Fakt, mogli by to wywalić, ale i tak prawie nikt tego nie używa.

5 - Patrząc na to ile rzeczy dodano do WT w ostatnich miesiącach, śmiem wątpić że to lekko zmodyfikowany Wings of Prey. Nie sądzę też żeby tempo rozwoju WoWP było szybsze od WT.

 

Co mi się nie podoba w WoWP:

1. małe mapy

2. sterowanie dalej dla mnie nie działa

3. prymitywny model lotu

3. mało elastyczne drzewka

4. jestem karany za to że trafiam do słabszej drużyny (tak samo jak w WoT)

5. grindowanie samolotu żeby doprowadzić go do stanu używalności

6. załoga zapomina jak się lata starym samolotem po przeszkoleniu, nie można łatwo wrócić do starszego samolotu

Mógłbym jeszcze coś dodać, ale biorąc pod uwagę stopień rozwoju tej gry nie ma to sensu. Jednakże większość z tego co wymieniłem to problemy odziedziczone po WoT które raczej nie zostaną nigdy rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=TkPDMpEmCrs

 

Przypomina bardziej WT czy WoWP ? Przecież to ta sama gra, dodali tylko interface pod "mmo" i gra gotowa. Grałem swojego czasu trochę w WoP i wiem co mówię, nawet ta sama firma jest wydawcą.

 

WestCoach - mi odpowiada mechanika z WoT i dlatego odnajduję się w WoWP. Bardziej mi odpowiada tryb zręcznościowy, jakbym chciał pograć w sima to wybieram IŁ-2 itp. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że gra mocno przypomina WT, jednak mówić że to ta sama gra, to tak jak mówić że Win XP i Win 7 to to samo tylko interfejs odświeżony.

 

Już z tego krótkiego filmiku widać choćby jak zmieniło się sterowanie, gość gra na klawiaturze i rozpyla pociski po całym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samoloty od WG mają asa w rękawie. Zunifikowane konto. Co się z tym wiąże?

 

 

Reminder: during open beta (at later stages) there will be a chance to "farm" in-game gold in WoWP and spend it acquiring unified/single premium account for all (currently 2) WG games.

 

http://overlord-wot.blogspot.cz/2013/07/wowp-going-open-beta.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz mi że to co teraz dodają do WT to rzeczy, które już były w WoP, a teraz dodają je na nowo.

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy ulepszyli:

- damage model - chyba kilka razy

- flight model - ciągle są jakieś zmiany

- dodano pasy z amunicją

- dodano sporo nowych samolotów

- masę innych drobniejszych rzeczy

 

Co do WoWP, po zmianie klawiszy, sterowanie jakoś ujdzie (domyślnie nie ma kontroli nad lotkami Dołączona grafika ). Nadal uważam że sterowanie myszką jest drewniane. Walka jest strasznie chaotyczna i sprzyja samolotom które dobrze skręcają. Nie wyobrażam sobie istnienia w takim środowisku samolotu takiego jak FW 190.

 

edit: @radiergummi Jeśli mnie pamięć nie myli to w WT też tak będzie.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina że piszesz mętnie.

 

Nawet jak WoWP zyska sporo na popularności dzięki temu rozdawaniu golda to:

a) WT na tym specjalnie nie ucierpi

b) większa popularność WoWP sama w sobie nic graczom nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie jakby to był konkurs w którym tylko jeden gracz zostanie na scenie. Obie gry rozwiną się w swoim kierunku, konkurencyjnym dla siebie zapewne. I dobrze, bo brak konkurencji dla WoT zrobił z niego potwora niegrywalnego na wysokich tierach. Myślę że można spokojnie cieszyć się obiema nie walcząc o to która jest "lepsza"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że War Thunder będzie oferował tryb "World War" czyli połączone zmagania czołgów, lotnictwa i okrętów. W randomach będzie pewnie różnie z kooperacją, ale na poziomie klanowym kombinowane ataki lotnictwa pokładowego i okrętów na flotę przeciwnika będą miażdżyć ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś... być może... Dołączona grafika

Na pewno szybciej, niż cokolwiek zmienic się w WoW.

Myślę, że nie ma sensu się tutaj wykłócać o to który tytuł jest lepszy. Dla mnei w WoW zdecydowanie brakuje dynamizmu rozgrywki, w ogóle nie czuć tego że uczestniczy się w powietrznych starciach. Podczas gry w WT jednak mam niesamowitego banana na twarzy kiedy siadam komuś na ogonie i zaczyna się powietrzny taniec, to co się dzieje natomiast w WoW kompletnie do mnie nie przemawia. No ale każdy ma swoje gusta i tyle.

Elo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...