Skocz do zawartości
_bartx

Potęzna ilość spamu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj od 9.44 dostaje potężne ilości spamu na gmail.com - 5-6 maili na minutę z prośbą o potwierdzenie założenia konta na jakiś forum (fora przeróżne, w tym polskie, chińskie i arabskie). Jest jakiś sposób by temu zaradzić, czy mam już sobie założyć nowego maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczekaj ten okres, może w końcu przestanie spamować :). Mam skrzynkę na AOL i nie dostaję żadnego spamu 8O.

 

To nie zależy od tego... Choćbyś miał nie wiem jaką skrzynkę i gdzie postawioną to jak udostępnisz ten adres na jakimś forum w formie jawnej wpisując go np. w wiadomości (jak ja zrobiłem kiedyś) to i tak nic Ci nie pomoże i przyjdzie 12315135534643 maili... Niestety, boty czuwają 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczekaj ten okres, może w końcu przestanie spamować :). Mam skrzynkę na AOL i nie dostaję żadnego spamu 8O.

 

Od 16 do teraz już tylko 100 maili ;) Widzę, że przestaje przychodzić. To nie jest zwykły spam, wygląda to, jakby jakiś bot rejestrował konta na forach na mój adres mailowy:

 

Dołączona grafika

 

Jest jakis sposób. Po prostu nie zaglądać do katalogu SPAM w gmailu.

 

Jakby to się samo filtrowało to pół biedy, ale to wygląda dokładnie tak samo jak mail z forum, kiedy się rejestrujesz i gmail tego nie filtruje, co jest logiczne. Wyobraź sobie moje zdziwienie, kiedy miałem 700 nowych wiadomości w skrzynce odbiorczej pomieszane z normalnymi emailami, z których część była dla mnie dość istotna.

 

To nie zależy od tego... Choćbyś miał nie wiem jaką skrzynkę i gdzie postawioną to jak udostępnisz ten adres na jakimś forum w formie jawnej wpisując go np. w wiadomości (jak ja zrobiłem kiedyś) to i tak nic Ci nie pomoże i przyjdzie 12315135534643 maili... Niestety, boty czuwają 8O

 

Wiem dokładnie o czym mówisz. O ile dobrze pamiętam, nie zrobiłem czegoś takiego. Normalnie dostaję spam, ale to jest kilka wiadomości dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...