Skocz do zawartości
ath

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO warto Dołączona grafika gra się mi znacznie milej niż w source-a. Scena 1.6 chyba też już się ostatecznie przesiądzie na CSGO bo po pierwsze baza CSGO jest naprawdę bardzo fajna, a przywrócenie chwały CS na scenie e-sportu to cel Valve, więc będą słuchać feedback-u i rozwijać to dynamicznie non stop, a nie w tempie CSS... po drugie już są turnieje a same pule nagród przewyższają to co było i "jest" w 1.6 no i po trzecie wiele zespołów już się zdeklarowało do przesiadki Dołączona grafika

Edytowane przez ojejku
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również się skusiłem i niestety na razie jestem chłopcem do bicia Dołączona grafika dawno nie grałem już w fps i łape mam jak z drewna. jednak nie poddaje się i będę ćwiczył skillora Dołączona grafika

jakby ktoś chciał mi pokazać jak się gra i owni to chętnie dołącze i pogram. Mogę lecieć jako mieso armatnie xD

moj acc name: majkel_dzekson

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra. Mechanika gry bliższa do 1.6 niż do CSS. Ładnie gra wygląda (nie licząć de_kupa_nuke), kod sieciowy na razie wydaje sie lepszy jak w css. Ogólnie na plus ale trzeba się jeszcze wkręcić. Fajnie ze gunggame jest oficjalnie - fajny jest też tryb demoliton. Ogólnie na plus ;).

 

Btw udało się wam wpaść na jakiś fajny serwer z max 16 playerami ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Czy jest na świecie jakaś sieciowa strzelanina popularniejsza od Counter-Strike? Wielu graczy zapytanych o swój typ z pewnością odpowiedziałoby skrótem odnoszącym się do dawnej modyfikacji Half-Life. Po pewnym czasie potencjał nowego tworu został dostrzeżony przez studio Valve, dzięki czemu powstała oddzielna gra korzystająca jedynie z silnika swojej "matki". W przeciągu kilku lat tytuł urósł do formy kultu, zaś w sieci pojawiło się kilkadziesiąt (jeśli nie kilkaset) klanów i zrzeszeń graczy skupionych wokół CS. W 2004 roku tytuł uległ gruntownej modernizacji i nabrał nieco okrąglejszych kształtów, a poprzednia wersja oznaczona numerem 1.6 jest dziś nazywana "Tetrisem"... Zmiany wprowadzone przez silnik Source było widać gołym okiem, a gracze niezbyt przywiązani do poprzedniej odsłony zaczęli masowo przechodzić na CS: Source. Późniejsze włączenie produkcji do paczki The Orange Box i zmiany przez to poczynione wywołały grymas niezadowolenia na twarzach wielu graczy. W głowach twórców zaczął tworzyć się zresztą nowy pomysł na serię Counter-Strike, którego efekt obserwujemy już od jakiegoś czasu dzięki wersji beta. Połowiczne odejście od pierwotnych założeń nieco szokuje i starzy wyjadacze muszą przygotować się na mały zawał serca. Jak więc wygląda zapowiadany od dawna Counter-Strike: Global Offensive?

Recenzja Counter-Strike: Global Offensive - Nowe szaty króla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że w demo na PC nie zagram ? Chciałbym to jednak wypróować przed zakupem. Chodzi o to że dawno nie grałem w CS. A fizyka w CS:S i sam gameplay jakoś mi średnio podszedł w przecwieństwie do CS 1.6. Ahh te czasy spędzony w kafejkach internetowych przy CS 1.0. Coś pięknego ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka się przyjemnie i gra ma potencjał na lata. I chociaż w Source'a praktycznie przestałem grać to teraz z GO znów wpadnę w nałóg.

Obecnie gra dużo przypadkowej wiary, która nie wiedzieć czemu wybiera klasyczny tryb turniejowy nie mając pojęcia o mapach i waleniu HS :lol:

Po weekendzie zajmę się zrobieniem jakiegoś publica na G4G.pl co by można było pograć na poziomie.

 

Tap tap tap - SGS 2

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jak dla mnie ten model strzelania jest beznadziejny w takiej postaci. Widzę w nim tylko losowość tego gdzie latają kule. Ideałem byłoby dla mnie przeniesienie starego z 1.6. Jak grałem kilka godzin to sporo osób narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy CS GO będzie działał na moim komputerze? Zastanawiam się nad kupnem tej gry, ale mam obawy czy będzie dobrze chodzić.

 

Komputer:

 

AMD Athlon 64 Processor 3000+

1.80GHz, 1,5 GB RAM

System XP Home Edition

GPU: Radeon X1600 Series

 

Z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem chyba z 5 lat w CS'a - a kiedyś grałem godzinami Dołączona grafika jak zobaczyłem, że wyszedł nowy to się napaliłem jak szczerbaty na sucharki.

 

Niestety po starym skillu zostały tylko nawyki w obsłudze sklepu i bieganie z nożem żeby było szybciej Dołączona grafika

 

Ogólnie leją mnie jak małe dziecko i nie podoba mi się to - dodatkowo pierwszy raz odczuwam dyskomfort gry przed TV na kanapie, wychodzi na to, że w CS'a najlepiej gra się zgarbionym i z nosem 30cm przed monitorem ;] Niestety stare czasy nie wrócą i trzeba sobie jakoś radzić - dla mnie pomimo wielu porażek i negatywnego ratio CS:Go jest całkiem w pytkę Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak, warto czy nie? Dołączona grafika Nie ma jak przetestowac a 5 dychami tylka nie podcieram. (Dodam ze jestem z obozu tych gdzie cssource>cs1.6)

 

WTF?! "Mimo upływu lat, nie zmienia się filozofia rozgrywki - nadal do czynienia mamy z drużynową grą akcji. Klucze wymyślam sam i nie są one do niczego przydatne , wyżej jak i poniżej zamieszczam opis gry Counter Strike Global Offensive "

 

Kolejny gimbus z uposledzeniem umyslowym. Niech sie koncza te wakacje bo mam ich serdecznie dosyc

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobał ci się source to cs;go powinien przypaść ci du gustu. Mapy są mocno zmienione względem 1.6 ,ale nie tak bardzo jak w source. Ogólnie gra robi dobre wrażenie. Mi jedynie trudno jest ogarnąć model strzelania i zazwyczaj jadą mnie na całego. W poprzednich edycjach po paru godzinach gry jako tako już szło ,a obecnie nie widzę porpawy w skilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recoil podobny do tego z 1.6 co dla mnie jest na +

Denerwują mnie czasem ścinki, ping ok pakietów nie gubię a czasem na jakby laga i cofa mnie np. przy biegu o ok 2-3 metry, no i te nowe menu kupowania?! Za ch. nie mogę się przyzwyczaić, rozumiem że wygląda jak wygląda z uwagi na konsolowców ale mogli dać do wyboru jakie chce gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bindowanie klawiszy - zapisywanie jakiejś akcji (np. Kupowanie M4) na danym klawiszu. Zapisanie swoich broni, etc. pod dane klawisze usprawnia kupowanie co sprowadza się do tego iż kupowanie zajmuje nam raptem sekundę.

 

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

 

Naprawdę? Spoko, fajny jesteś...

 

@pocahontas

M4 bez tłumika? Może jeszcze seria HSów w biegu z AWP? Rwamać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz, definicją na definicje!

 

Pytanie retoryczne - figura stylistyczna i retoryczna; pytanie zadane nie dla uzyskania odpowiedzi, lecz w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń na określony temat, podkreślenia wagi problemu; ewentualnie pytanie, którego odpowiedź jest oczywista.

 

Odnośnie samej gry, pograłem kilka godzin w bete i szczerze mówiąc taki typ rozgrywki już mi nie pasuje. Za młodu grałem w 1.6 i CSS, ale jakoś z tego wyszedłem, starość nie radość. Przynajmniej cena bardzo atrakcyjna, gorzej jak zrobią kiedyś z tego F2P i naleci dzieci neo jak w TF2.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz, definicją na definicje!

 

Pytanie retoryczne - figura stylistyczna i retoryczna; pytanie zadane nie dla uzyskania odpowiedzi, lecz w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń na określony temat, podkreślenia wagi problemu; ewentualnie pytanie, którego odpowiedź jest oczywista.

 

 

Spójrz na temat i posty. Spójrz na pytającego, post wcześniej i odpowiedź. Ja wyczuwam ironię w pytaniu bo wątpię żeby użytkownik z >1k postów wypowiadający się w temacie o CS nie wiedział czym jest bind w fps'ach.

 

mega failure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dam wam parę cennych rad cobyście niczym wiesiek jedzący czereśnie naku*****i 500 heczotuf zza rogu.

 

rate 80000cl_cmdrate 128cl_updaterate 128cl_interp 0cl_interp_ratio 2

Powyższe unieście sobie w pliku o nazwie autoexec.cfg (katalog z grącsgocfg...)

 

W głównym pliku config.cfg dopiszcie:

 

fps_max 135net_graph 1net_graphpos 2exec autoexec.cfg
Na końcu ustawcie we właściwościach pliku "Tylko do Odczytu".

 

Oczywiście, żeby całość ładnie grała akceleracja myszy OFF, v-sync OFF i to chyba tyle.

 

Może komuś się przyda Dołączona grafika

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...