Skocz do zawartości
ath

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

gralem w csa od wersji 1.0 przez jakies 7-8 lat, GO to dla mnie totalna porazka. scena przestawi sie teraz na ta wersje ze wzgledu na pogon za pieniadzem. sam neo nawet stwierdzil, iz woli LOL'a niz GO, no ale niestety - kasa... CS byl genialnym multiplejem, porownywalnym do Q3. GO jest najzwyczajniej szmelcem!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie opinie są bezwartościowe.

Wiadomo każdy przyzwyczajony do Tetrisa czy Source zaliczy na początek ciężkie chwilę GO. Normalna sprawa. Siła przyzwyczajeń. Nie dziwie się, że leniwa scena będzie narzekać bo w końcu muszą się uczyć "czucia" gry od nowa. Komu się nie będzie chciało to wypada. Ile można grać w kwadraty. Dołączona grafika

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz mowia nam co jest lepsze dla nas. Wiekszosc graczy jeden szesc nie chce zeby GO zdominowal scene. Ok, mogli wypuscic nastepce css i dorzucic lige. Niestety ale cs skonczyl sie z 1.6. W go nie ma czucia, jest przypadek

 

Tapatalk @ Galaxy Nexus

Edytowane przez yeyoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w csa od wersji 1.0 przez jakies 7-8 lat, GO to dla mnie totalna porazka. scena przestawi sie teraz na ta wersje ze wzgledu na pogon za pieniadzem. sam neo nawet stwierdzil, iz woli LOL'a niz GO, no ale niestety - kasa... CS byl genialnym multiplejem, porownywalnym do Q3. GO jest najzwyczajniej szmelcem!

 

Jesli juz jestesmy przy temacie kasy to ty myslisz ze ten caly Neo dlaczego przeszedl na LOL'a ?

 

Pomyśl. Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to bindy ale tworzenie 6-7 wg mnie mija się z celem. Problem jest co kolwiek szybko kupić. No i ten brak skrotu do wyposazenia/granatow... Poza tym nie jest źle i pisze to zatwardzialy tetrisowiec od czasow 1.0 do 1.6 , przezucam się na GO jak nic nie spapraja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrali mi betę, oryginału na razie kupować nie mam zamiaru, ale pograłem w obecną wersje chwile dzisiaj.

 

1. To już było w becie i widzę zostało w "pełnej", jak można wymieszać radio comm? To jakiś skandal. Tyle lat, nawet w CSS radio było nie zmienione, a tutaj pomieszali i mam się uczyć na nowo? Trochę słabo.

2. Recoil widzę znowu się zmienił, na gorsze tym razem. Na becie miałem ponad 100 godzin i jakoś w tym niewielkim gronie z zamkniętej bety na serwerach Valve'owych spokojnie sobie otwierałem, później jak weszły community serwery nadal po zmianie recoila byłem sobie gdzieś w top 5 serwera, dzisiaj biły mnie płaczki i krzyczki więc zastanawiam się czy to coś ze mną, ale kochany Tetris udowodnił, że to nie łącznik klawiatura/mysz szwankuje. Co to ma być grzecznie pytam?

Do menu kupowania się przyzwyczaiłem, ale lata gry nauczyły mnie deptania na początku rundy , i .

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie opinie są bezwartościowe.

Wiadomo każdy przyzwyczajony do Tetrisa czy Source zaliczy na początek ciężkie chwilę GO. Normalna sprawa. Siła przyzwyczajeń. Nie dziwie się, że leniwa scena będzie narzekać bo w końcu muszą się uczyć "czucia" gry od nowa. Komu się nie będzie chciało to wypada. Ile można grać w kwadraty. Dołączona grafika

 

Czyli dla Ciebie każdy sequel jest lepszy bo ma ładniejszą grafikę ? Też przymierzałem się do kupna GO, ale na szczęście w porę dostałem bete i mogłem przekonać się na własnej skórze że to żaden postęp tylko wyciąganie kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie problemem jeśli chodzi o CS:GO to brak powtarzalności strzałów. Recoil może i jest mniejszy niż w 1.6, co akurat uznaję za plus, ale co duel to inaczej trzeba mychę wyprowadzać, obojętnie czy chodzi o pojedyncze strzały czy o fullauto. Mam nadzieję, że to poprawią, bo gra zapowiada się co najmniej dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas całej mojej kariery w CS:S nie dostałem bana za czity, aż tu w GO na jednym serwerze jakiś podrzędny Admin zbanował mnie za WH. Najlepsze, że bez demka. Świat parszywieje.

 

BTW. Zauważyliście, że podczas grania temp na procu idzie mocno, wręcz nienaturalnie do góry. Specjalnie śmigam na fps_max 135 by nie kręcić zbędnych klatek, a proca mi wygrzewa jakbym prime go katował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się dobrze gra. Minus jest taki ze map mało. Nastały nowe czasu a tutaj same remake'i... Mam nadzieje ze kolejne mapy jakie dadzą to bedzie coś nowego a nie np assault albo "cheatu" itp... Niech się wysilą i zrobią nowe mapy. Podobno updatety map, modeli itd miałbyć dużo częstsze niż te w source. Na razie jakoś nic o tym nie wspominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce nieoficjalnych Dołączona grafika. Znaczy chce ale tylko te najlepsze. Już przez tyle crapu i to nie dla DM czy GUN game sie przebiłęm ze głowa boli. Chce mieszanke dobrych map custom ale aby było kilka oficjalnych nowych. Plus niech dodadzą kilka map gun game - teraz mamy 2 oficjalne tylko a customy które wyglądają jak z source już mi sie przejadły Dołączona grafika.

 

EDIT

Gracie coś w demolition ? Mi się ten tryb bardzo podoba i mapki na prawdę fajne - szybko bez kasy - ciekawie jest.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pyka w GO jakoś teraz? Od jakiegoś miesiąca mam już oficjalnie na liście gier i muszę powiedzieć, że gra nieco ewoluowała. Zmiana raczej na gorsze, ale na szczęście odwracalna. Kluczem do tej sytuacji jest cfg z pewnymi tweakami, ale po kolei.

Na serwerach FFA/TP można grać na wszystkim ustawionym spod menu. To zapewnia z automatu jakąś połowę stawki jeśli miało się do czynienia, którąkolwiek z poprzednich odsłon. Jednak dla mnie, to było mało, szczególnie po tylu latach z 1.6. Zmusiłem się i odpaliłem kulejącego Dziadka (btw, why valve? ;( ), zacząłem porównywać co mi pasi. No i tak doszedłem powoli do rzeczy jak kiwanie się broni, wielkość huda, celownik. Zacząłem mieszać w cfg, szczególnie chodzi tu o umiejscowienie broni na ekranie i jej wielkość, kiwanie się celownika w przypadku AWP. Efekt, od razu top3 co mapę.
Jak w 1.6 liczył się skill, tu jednak ważne jest dostosowanie gry pod siebie.

Bardzo podoba mi się ta opcja mixowania z ludźmi z całego świata w competetive game, minusem jednak są serwery z TR64 (...), a także jak ma się pecha i gra się z kimś z pingami 10ms, a sam dysponujesz ~60ms. Niby jest to grywalne, ale full auto nie wchodzi za Chiny Ludowe. Przy niższym pingu bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grą Counter Strike Global Offensive, zaraz po włączeniu (już w menu) gra ma ogromne klatki które uniemożliwiają nawet wejście do gry. Czytałem gdzieś, że ta gra ma problem z procesorami AMD serii FX. Czy klatki mogą pojawiać się z tego powodu ? Na drugim komputerze gra działa płynnie przy czym sprzęt ten posiada procesor AMD Phenom X3 i grafikę GTX 650 1GB DDR5 wydania Leadtek. Chciałbym odpowiednio skonfigurować mój komputer pod tą grę i dlatego muszę się was poradzić co mógłbym wymienić: procesor czy grafikę, aby gra działała płynnie. Ewentualnie słyszałem coś o fixach pod procki FX. Chętnie pomogę i odpowiem na wszelkie pytania.
 

Sprzęt:
system: win7 64bit
procek: amd fx 4100 quad-core 3.6GHz
ram: kingston hyper x 8GB
grafika: GeForce GTX 560ti zotac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj nowszego biosu do płyty głównej.

 

A tak po prawdzie to do grania w CS:GO musisz mieć Intela.

Przed wczoraj znajomemu pomagałem składać komputer. z Athlona X4 635 przesiadł się na i5-4570. Grafa została stara: Radosław 6870.

Jak miał spadki do 60-70 tak teraz zamyka budzik i ma 250-300 FPS przy max detalach.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o dużą ilość fps tylko o klatkowanie gry. Przełożyłem katrę graficzną z drugiego komputera i lagi nie znikneły więc będzie to raczej wina procesora. Dzisiaj spróbuję jeszcze rady kolegi o aktualizacji biosa ale nie orejntuję się za bardzo t tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, żeby ci zniknęły lagi to sobie internet lepszy załatw. Ewentualnie naucz się poprawnej terminologii i napisz jeszcze raz z czym masz problem.

 

Z góry napiszę, że jeśli chodzi o csgo - to żeby mieć płynność rozgrywki i żeby nie czuć input laga na myszce to trzeba mieć minimum 100 fps i wyłączony vsync (jeśli gramy na monitorze 60hz).

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest coś nie tak z samym sprzętem (lub ze sterami) bo na takim PC ta gra powinna normalnie chodzić. Inne gry działają normalnie? Załóż sobie oddzielny temat odnośnie tego problemu bo zaraz zrobi się tutaj śmietnik

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie nowego tematu bo już był to mi tu go wrąbali. Inne gry działają normalnie, bez żadnych ścinek na najwyższych detalach, komputer miał też małe problemy z saints row 3 i deus ex human revolution co nie powinno mieć miejsca. Szukam informacji czy te gry także mają problem z procesorami fx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie nowego tematu bo już był to mi tu go wrąbali. Inne gry działają normalnie, bez żadnych ścinek na najwyższych detalach, komputer miał też małe problemy z saints row 3 i deus ex human revolution co nie powinno mieć miejsca. Szukam informacji czy te gry także mają problem z procesorami fx.

 

Masz jakieś oderwane od rzeczywistości wyobrażenie o możliwościach swojego zestawu. Twój procek to kanał, a grafa dni swojej świetności miała już ładnych parę lat temu.

FX nie nadaje się do gier a w CS: GO jego słabość uwidacznia się najbardziej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś oderwane od rzeczywistości wyobrażenie o możliwościach swojego zestawu. Twój procek to kanał, a grafa dni swojej świetności miała już ładnych parę lat temu.

FX nie nadaje się do gier a w CS: GO jego słabość uwidacznia się najbardziej.

 

Ale cep chyba nie jest tak wielkim trupem że w menu ma <20fps? Czy może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa dni swojej świetności miała już ładnych parę lat temu.

 

Gtx 560ti miała premierę w styczniu 2011 roku więc nie wiem o jakiej świetności piszesz parę lat temu, sam korzystam z gtx570 i starcza do nowego deus exa, saints row 3, bioshocka infinite, itd w maks detalach a tym bardziej do csa. Procesor kolega ma przeciętny, ale grafiki bym się nie czepiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecinek2340 -> Skończ już ten offtopic, dowiedziałeś się, że to problem ze sprzętem a nie z grą, więc załóż osobny temat w odpowiednim dziale (Podstawowe zagadnienia), a nie w grach, bo Twój problem nie dotyczy gry, jak widać. "wrąbałem" Ci temat ja, bo nie czytasz regulaminu : 1 gra = 1 temat , słyszałeś o takiej terminologii ? Koniec OT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...