Skocz do zawartości
Dziewica

Polska vs Szwecja vs 90 minut + doliczony czas gry vs pilka

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie a moze troszke pofantazjowac : )

7 : 3 dla Polski

 

Polska :

 

1 minuta Glowacki odbiera pilke napastnikowi ze szwecji po czym podbija ja i uderza z pieknej przewrotki pilka nabrawszy predkosci swiatla nie tylko trafia w siatke przeciwnika ale takze rozrywa ja i niszczy bramke

17 Zewlakow z karnego sila uderzenia jest tak mocna ze przebija bramkarza na wylot (zgon)

35 Dudek z karnego piekne uderzenie pieta

44 WIchniarek z rzutu wolnego (47metrow od bramki)

79 Kryszalowicz z pol obrotu ( potrojny toe loop)

89 samobojcza ktoregos ze szwedow :)

90 Dudek po solowym rajdzie

 

Szwecja :

14 Dudek samobojcza po tym jak wykopal pilke nagle wiatr zawial nieprawdopodobnie mocno cofajac ja do naszej siatki

67 Kryszalowicz ( a wlasciwie kibic) Kryszalowicz dosrodkowuje ale pilka trafia w przelatujace stado gesi spada na glowe jednego z kibicow i wpada do naszej brameczki

78 Dudek wykopuje pilka z naszego pola karnego ta odbija sie od poprzeczki bramki przeciwnika i wraca wpadajac do naszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak realnie to modle sie zeby bylo mniej niz 3:0 dla szwedow. Z taka gra to mozna naszych wyslac na eliminacje do kataru albo trinidadu i tobago. Sa jakby to ujac: CHU-JO-WI!.

Opracowalem nawet dla nich 2 strategie adekwatne do ich pooziomu umiejetnosci:

1. Stanac w kolo trzymajac pilke w srodku i sie nie ruszac - tylko pilnowac by zaden szwed nie zabral bo prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e...

2. Bardziej bolesna stanac murem w bramce a szwedzi sobie beda strzelac a nasi wszystko przyjma na morde (tudziez na jaja). Tylko trzeba trening wytrzymalosciowy przeprowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie mozna postawic za dudkiem w bramce szybe z wytrzymalego szkla .. ktorej nie byloby widac albo jakies dmuchawy za bramka co by zmienialy trajektorie lotu pilki Dudka oczywiscie przywiazano by jakimis cienkimi niewidocznymi linkami

hmm

trzeba imac sie kazdego sposobu

1 pktto bardzo duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tym naszym "piłkarzą" radził zaopatrzyć sie w koła ratunkowe bo nadciąga potop szwedzki i jeszcze się biedaki potopią Dołączona grafika buhahahaha... 4:0 do szwedów [to za ten internet Dołączona grafikahehe... dżołk]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:0 dla szwedow; mecz rozpocznie sie z opoznieniem bo jak sie okaze 5min przed pierwszym gwizdkiem ktos ukradl wszystkie pilki; przylapani polacy wytlumacza sie kleptomania jednego z rezerwowych pocieszajac ze za kare nie wybiegnie na boisko;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na to, ze mecz sie nie odbedzie bo murawa bedzie za bardzo zmarznieta  :twisted: wiecie szwecja i ich klimat  :lol:

w tym co mowisz musi byc jakas prawda ale jak sie odbedzie to raczej p.r.z.e.p.i.e.r.d.o.l.i.m.y jakies 2 do zera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz niedlugo sie okaze kto mial racje :P A ja licze na to, ze wygramy :wink: :D Zaskoczymy Szwedow nowa super taktyka Janasa :P Dudek strzeli im bramke glowa ze swojego pola karnego ;P

A tak na serio to marnie widze nasze szanse na awans do ME 2004... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o yeah jest zajebiscie

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a stawialem na 1:3 dla szwedow ale patrzac na nasza gre watpie zebysmy strzelili gola. jak patrze na gre polakow to az zal dupe sciska

BTW jak to jest mozliwe ze <span style="color:red;">[ciach!]</span>a ze tyle naszy podan jest niecelnych :/ !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEZU!!! Mamy naprawdę świetną Reprezentację .... no i PZPN wszyscy tylko pierd.olą i chcą wszystko dla siebie...

<span style="color:red;">[ciach!]</span>A nie ma osoby która by sie tym zajęła :-(

 

Engela zwolnili bo przegrał jeden mecz w MŚ, ale tego że doprowadził właśnie tam Reprezentacje to już nikt nie zauważył

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>A <span style="color:red;">[ciach!]</span>A <span style="color:red;">[ciach!]</span>A <span style="color:red;">[ciach!]</span>A <span style="color:red;">[ciach!]</span>A <span style="color:red;">[ciach!]</span>A <span style="color:red;">[ciach!]</span>A <span style="color:red;">[ciach!]</span>A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le za<span style="color:red;">[ciach!]</span>a polska reprezentacj oni kórwa wogóle nie umieją grać !!! po<span style="color:red;">[ciach!]</span>leńcy jedni !!!

 

ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le wreszcie szaranowisz powiedział coś z czym się zgodze a piechnieczek przestań <span style="color:red;">[ciach!]</span>lić bo to jest śmieszne !!! i streyla'u w dupe se wsadź te "doskonałe" podania !!! polska "piłka" ^$%#@! !!! :[

 

... a wogóle bez komentarza bo już nie wytrzymam :[

 

POLSKA "PIŁKA" [piłką bez " " tego nie można niestety nazwać] %#^@%!*!^$%!*@& !!! :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...