Skocz do zawartości
abnormal

USB 3.0 w starszej obudowie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad zmianą obudowy - wybór padł na Coolermaster 840 ATCS. Jak wiadomo obudowa ta nie posiada USB 3.0 a w przyszłości chciałbym z tego portu korzystać. Moje pytanie brzmi, czy ktoś orientuje się czy możliwe jest wymiana tych portów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć, że plte też będę zmieniać na taką korą bedzie miała dodatkowe złączę na USB 3.0

 

Jeśli będziesz zmieniał graty na s.1155 to weź asrocka pod p67 i tyle, bo zakup płyty na stary socket to wydawanie kasy w *oj, wtedy lepiej sprzedać swoje graty i dołożyć do sandy i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz zmieniał graty na s.1155 to weź asrocka pod p67 i tyle, bo zakup płyty na stary socket to wydawanie kasy w *oj, wtedy lepiej sprzedać swoje graty i dołożyć do sandy i tyle :)

 

Taki jest plan, ale nie chcę się ograniczać tylko do Asrock'a bo ma frontową stacje z USB 3.0. Moje pytanie brzmi: czy możliwe jest zamiana portów USB 2.0 w obudowie na 3.0.

Edytowane przez abnormal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest plan, ale nie chcę się ograniczać tylko do Asrock'a bo ma frontową stacje z USB 3.0

 

ASUS też ma ;)

http://pl.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8P67_DELUXE/

- tylko trochę droższy ten model. W niższych modelach, albo mi się wydaje, albo też widzę wyprowadzenia (więc panel powinno się dać dokupić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...