Skocz do zawartości
Szawel

Mysz bezprzewodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Logitech M510 będzie dobrym zakupem do codziennego użytku?

Jako stacjonarkę mam lapka, którego często biorę gdzieś ze sobą. Z uwagi na to istotny jest dla mnie ten mikro USB.

Myślałem o wielu innych gryzoniach, ale albo są za małe i musiałbym to trzymać w samych palcach, albo mają przekaźniki wielkości pendrive.

 

Interesuje mnie też czas pracy na baterii, z uwagi na to wybrałem wstępnie Logi, gdyż ponoć dość długo można na nich popracować.

 

Czy w podobnej cenie znajdę coś innego spełniające moje wymagania (przekaźnika, rozmiarów, pracy na baterii) ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo dobra, ale jej wadą jest 1000dpi, jeśli używasz programów CAD lub PS to możesz to czasem odczuć. Z kolei producent dopuszcza pracę na jednej baterii tak, by ją odciążyć. Sam zastanawiam się między nią a Natec Falconem. Wybrałbym inną standardową Logitecha, ale żadna w cenie do 100zł z nowych nie ma bocznych przycisków ;/ a nieco starsze Refrubished jak Lx8 mają duży nadajnik (mikro, nie nano)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić ta myszkę (Logitech M510). Mam ją od ponad roku i jestem w pełni zadowolony. Cały czas działa na tym samym zestawie baterii. Jest bardzo wygodna co było moim priorytetem.

Edytowane przez S4racen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym wolał dołożyć do niewiele droższej M705, ze względu na microgear. W tym momencie nie potrafię się już bez tego obyć.

 

jest bardzo dobra, ale jej wadą jest 1000dpi

To ma być za mało czy za dużo do PS i CADa? Maksimum w większości myszek to 1600DPI. A dla wielu ludzi to i tak za dużo żeby precyzyjnie operować myszą. Sam lubię szybkie ruchy, ale w PS zdarzało mi się zjeżdżać do 400DPI na moim MX1100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...