Skocz do zawartości
ath

World of Warships

Rekomendowane odpowiedzi

Kacimiierz, może pluton? :D
Moja żona się zapisała do testów i też dostała a ona ma na koncie z czołgami tylko 1 tiery ;) jak ktoś bardzo chce to może pożyczyć to konto na testy, bo zapisywała się awaryjnie jak byśmy z synem nie dostali ;) jak by ktoś się bardzo do tego konta przywiązał to może przekazać, o ile ten ktoś opłaci sobie zmianę maila, bo niestety jest na ważnym mailu.
Piszcie na prv

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie złapiesz w grze to czemu nie. Z godzinkę jeszcze dzisiaj pogram. 

Jakieś duże zmiany zaszły w porównaniu do ostatniego beta weekendu? 

 

//

Wszyscy dostają coś koło 70k free expa i z 2,7mln srebra? Bo jakoś strasznie dużo ludzi na 2 tierach. Odkupiłem sobie cleveland i nie ma z kim grac na tym tierze.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niszczyciele to fajne zabawki.

Taka mała pchełka zatopiła bez trudu dwa BBki i jednego dość poważnie uszkodziła.

tc73Rmc.jpg

Kwestia tylko poczekania aż zaczną do siebie strzelać, na razie każdy jest tak skupiony na celowaniu, że nie zawraca sobie głowy sprawdzaniem co się w okół niego dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niszczyciele to fajne zabawki.

Taka mała pchełka zatopiła bez trudu dwa BBki i jednego dość poważnie uszkodziła.

tc73Rmc.jpg

Kwestia tylko poczekania aż zaczną do siebie strzelać, na razie każdy jest tak skupiony na celowaniu, że nie zawraca sobie głowy sprawdzaniem co się w okół niego dzieje.

Jak BB jest zajęty strzelaniem to często nie zwraca uwagi na takie malutkie coś jak DD :) http://imgur.com/a/VYz7S

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten japoński 5 tier jest fajny, 40 sec przeładowania 6 torped, można wyrzucić rybki, przepłynąć za skała i rzucić kolejną salwę. Przy założeniu, że ma się nieskończoną ilość amunicji to jest trochę OP. Za to 6 tier to lekkie rozczarowanie, minimalnie większy dmg, tyle samo torped za to reload ponad dwa razy dłuższy. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei odkrywam uroki klasy Kongo, po miernym Myogi to naprawdę rewelka.

wsMAOjJ.jpg

 

Nie mogę za to rozgryźć japońskiego krążownika Kuma, niby krążownik, a zachowuje się jak przerośnięty niszczyciel, którym nie jest (nie ta zwrotność). Any tips?

 

 

Aha, i tak na marginesie: puszczenie sobie w tle jakiejś dobrej kompilacji Two Steps From Hell podnosi grę na poziom awesome ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o systemie opancerzenia "all or nothing" to ci się trochę rozjaśni. Tak w skrócie, to pancernik składa się z potężnie opancerzonej cytadeli, w obrębie której jest wszystko co istotne (wieże, magazyny amunicji, kotłownie itd.), a cała reszta ma tylko symboliczny pancerz i nic istotnego tam nie ma. Tak więc przebicia pancerza liczą się najbardziej w części środkowej, a przebicie pancerza cytadeli to już poważny cios dla okrętu.

 

EDIT: tak, Kongo to jest pływające awesome :D

JIIb71J.jpg

 

Kille byłyby 4 ale o mały włos spudłowałem w St. Louisa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej wiem o co chodzi z pancerzem. Zastanawiam się tylko jak dokładnie jest rozłożony ten pancerz.

Z navyfield jestem przyzwyczajony do rozkładu deck albo belt armor, deck armor najlepiej działał przy maksymalnym zasięgu kiedy pociski spadały na pokład. Im mniejsza odległość tym częściej trafiało się w burtę i wtedy w grę wchodził belt armor. 

Natomiast tutaj w czasie cbt weekend nie raz strzał z 6-8km potrafił wejść za 1000-1500 dmg na salwę co przy 50 000 hp i 40-50s przeładowania jest śmieszne.

 

A tak w ogóle to wczoraj przypadkowo znalazłem ciekawą rzecz, strzelając z działa lub torpedy przy pomocy kółka scrollu włącza się tryb śledzenia pocisku, kamera podąża za wystrzelonym pociskiem.

Nie wiem jeszcze do czego konkretnie miało by się to przydać...zwłaszcza przy torpedzie, która do celu czasami płynie po 50-60 s ale bajer dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej wiem o co chodzi z pancerzem. Zastanawiam się tylko jak dokładnie jest rozłożony ten pancerz.

Z navyfield jestem przyzwyczajony do rozkładu deck albo belt armor, deck armor najlepiej działał przy maksymalnym zasięgu kiedy pociski spadały na pokład. Im mniejsza odległość tym częściej trafiało się w burtę i wtedy w grę wchodził belt armor. 

Natomiast tutaj w czasie cbt weekend nie raz strzał z 6-8km potrafił wejść za 1000-1500 dmg na salwę co przy 50 000 hp i 40-50s przeładowania jest śmieszne.

 

A tak w ogóle to wczoraj przypadkowo znalazłem ciekawą rzecz, strzelając z działa lub torpedy przy pomocy kółka scrollu włącza się tryb śledzenia pocisku, kamera podąża za wystrzelonym pociskiem.

Nie wiem jeszcze do czego konkretnie miało by się to przydać...zwłaszcza przy torpedzie, która do celu czasami płynie po 50-60 s ale bajer dobry.

 

No i spoko, póki co jest ok. Tylko że takie trafienie za 100-1500 to albo nieprzebity pancerz, albo przebity bez dodatkowych efektów (czyli poszedł pancerz zewnętrzny bez dodatkowych uszkodzeń, albo w rejonach które są poza cytadelą i nie mają znaczenia dla zdolności bojowych okrętu).

Dla porównania, przebita cytadela to kilkanaście tysięcy dmg (mój rekord to coś pod 16k).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie jakiś "powiew świeżości" od gry jest całkiem fajna się wydaje po  kilku bitwach. Mam pytanie w co iść i bać się torped?

 

Moja pierwsza bitwa i porażka chyba Nelsonem nie będę :D

post-202670-0-30126100-1435923338_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra OK, ale czemu ja seria zabieram max 2000HP a jak dostane serie to mi znika 8000hp, wybucha pożar, mam zniszczony ster i wieże??? Jakieś pociski premium? Czy taka duża przepasc miedzy 2 i 3 tierem po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...