Skocz do zawartości
ath

World of Warships

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywam HE, zadają połowę obrażeń co HP i nie robią krytyków, dlatego zrezygnowałem. Na 7-8km ciężko wycelować w coś konkretnego.

 

No coś na pewno robie źle :P

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zaufania do oficjanej ekipy WG zajmującej się gamplayami, jednak znalazłem kanał http://www.twitch.tv/nephilimer. Zorientowałem, się że kluczem do dobrych wyników jest trzymane dystansu i walka zawsze 1vs1. Już wiem co to torpedy :sad: . Spróbowałem niszczyciela 2t USA i zastanawia mnie jak mam używać torped kiedy mają zasięg 4,5km, a skrócenie dystansu do innego statku do 5km skutkuje zgonem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własne.

zmieniłem na max to i AA zmieniło się na maksymalne. reszte sam pozmieniałem spowrotem na własne ustawienia. AA jest max, ale nadal na szaro. no nic. liny nadal wygladają paskudnie ;] 

w sumie to nie nie pierwsza gra w której tak szatkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio koleś świetnie mnie zrobił, postawił zasłona dymna i wypuścił torpedy, problem w tym że torpedy widzialne był dopiero przy kadłubie wiec nie miałem żadnych szans na manewr, wiec polecam ta zagrywkę dla niszczycieli. Nie daje żadnych szans pancernikom.

 

 

Gra fajna, gracze tępi jak słup telegraficzny, oczywiście matoły zawsze są w mojej drużynie i tak grając po 2-3 bitwy ginę ostatni a nie wygrałem nic od tygodnia. Czyli wady i zalety innych gier tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo, niech koledze będzie że łatwo. Więc proszę wytłumacz mi rozbieżnośc twoich wyników z 3 fotkami moich ( lamię w tą gre jak diabli) http://imgur.com/a/YdVdM#0

Gram bez premki i flagi. Możliwe że podałeś wynik bitwy z botami, wtedy exp i kasa jest sporo mniejsza. _HarDy to oficjalnie przepraszam :)

  Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio koleś świetnie mnie zrobił, postawił zasłona dymna i wypuścił torpedy, problem w tym że torpedy widzialne był dopiero przy kadłubie wiec nie miałem żadnych szans na manewr, wiec polecam ta zagrywkę dla niszczycieli. Nie daje żadnych szans pancernikom.

 

 

Jeszcze jakbyś mógł podać odległość, z której odpalał torpedy. Jeszcze niczego takiego nie zaobserwowałem na własnej skórze.

 

 

@Turkina

Nie ogarniam jak można dobrze grać na Chikuma i Tenryu. Gratulacje teraz czekam na wyniki z legendarnej Furutaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo też grałem w kooperacyjne, aż w jednej bitwie wyskoczyły na mnie 3 okręty o tier wyższy (dystans 4km) i dałem radę im uciec. Od tej pory zacząłem coś węszyć i odkryłem że system domyślnie ustawił z botami. Wszyscy wyżej mają racje - zacznij grać w losowe kooperacyjne to strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie patrząc na to jak szybko można zdobywać expa na losowych bitwach .

 

Z innej beczki - mogli by dać bardziej sensowne umiejętności dla dowódcy choćby coś na kształt BiA z WOT-a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak od strony graficznej chodzi wam gra .

 

Bo u mnie na detalach minimalnych + rozdziałka 1280x800 mam miejscami ściny , szczególnie jak dużo się dzieje .

 

Sprzęt z podpisu tyle że nie kręcony + SSD i 4GB ramu , gra siedzi na SSD .

 

WoT z tego co grałem parę m-cy temu to tak się nie tnie a tutaj mamy ten sam silnik i czasami ilość fps spada prawie do zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...