Skocz do zawartości
ath

World of Warships

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co wkracza na OP to CV.

 

Chłopaki wysoko zawiesili poprzeczkę po 5 min było 5-0.  Nie ma to jak płynąć trzema krążownikami w kupie przesmykiem na wielkim wyścigu (zginęli w ciągu 1,5 minuty :D). Wynik byłby lepszy ale potem lotniskowce nie dały do siebie podejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo po wot takich gier nie da się balansować i co patch będą coś zmieniać i tak cały czas. :D

To znerfią to zbuffują i później na odwrót dlatego sporo czasu trzeba spędzić na czytaniu patchnotes, graniu na test serverze żeby być z tym wszystkim na bieżąco. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co wkracza na OP to CV.

 

Chłopaki wysoko zawiesili poprzeczkę po 5 min było 5-0.  Nie ma to jak płynąć trzema krążownikami w kupie przesmykiem na wielkim wyścigu (zginęli w ciągu 1,5 minuty :D). Wynik byłby lepszy ale potem lotniskowce nie dały do siebie podejść.

Za głupotę się płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod można było zrealizować do 2 w nocy dnia dzisiejszego .

 

Zresztą sam okręt wart jest nie wiele , zasięg ognia trochę ponad 6 km do tego mało dział ( 6x152 mm ) .

 

Na tym poziome są lepsze okręty niż Albany , okręt zaraz po zrealizowaniu kodu sprzedałem - darmowe 350 kk i miejsce w garażu .

 

Choć sama kasa tak nie cieszy patrząc po tym ile kasy dostajemy od devsów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli nagrody za bitwy, czy coś mnie ominęło?

 

Jak dla mnie to największą zaletą Albany jest darmowy slot, poza tym ten okręt to padaka, normalne jednostki na tym poziomie są dużo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnia niegrania w WoWs i jak się gra przymila

 

post-202670-0-45221100-1444158670_thumb.jpg post-202670-0-42326600-1444158882_thumb.jpg

Tylko mnie irytuje zbyt krótki czas bitwy? Często czas upływa a zostaje kilka statków (tym razem został Hosho i płonący Arkansas czyli jakieś 30k dmg ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod zaproszeniowy do Wordl of Warships:

 

TERVC-UXMV5-HWC5C-GB2EF

 

brytyjski okręt Campbeltown (Tier 3)
miejsce w porcie
kapitan (złoty - 3 umiejętności)
7 dni premium

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...