Skocz do zawartości
ath

Path of Exile

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś gra? Jakieś ciekawsze zdobycze? Jak ocenianiacie system, a raczej brak systemu kupowania scrolli? za maly plecak? Brak srodka platniczego (zlota)?

Czekam na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję zainteresowanych, że w okresie od 30 marca do 1 kwietnia 2012 r. beta PoE będzie otwarta dla wszystkich.

Kto nie grał niech próbuje. We wspomniany weekend udostępniony zostanie także nowy patch 0.9.8. równoważący balans, dodający nowe umiejętności i inne usprawnienia.

Autorzy chcą zobaczyć jak m.in. obciążenie serwerów wpłynie na grę i przyszłą betę w wersji otwartej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już klient-a mam :) Oby tylko serwery nie padły, ale na 99% padną taka istota stress testów, chyba że małe zainteresowanie będzie. Na początku kwietnia ma być chyba open beta w końcu 0.10.0. Może ktoś ma jeszcze dodatkowy klucz lub znudził się grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już klient-a mam :) Oby tylko serwery nie padły, ale na 99% padną taka istota stress testów, chyba że małe zainteresowanie będzie. Na początku kwietnia ma być chyba open beta w końcu 0.10.0. Może ktoś ma jeszcze dodatkowy klucz lub znudził się grą?

 

Jakis czas temu dostalem od Macieqqq'a ale ja juz nie gram, wiec chyba sie nie obrazi jak Ci go odstapie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie i gram dzisiaj i powiem, że potencjał ogromny. Gdyby był to produkt komercyjny, mieli by kasę na fabułę itd z prawdziwego zdarzenia to byłby wypas. W akcie 1, w więzieniu normalnie klimaty z d1, szkoda tylko że takie małe to więzienie, no i na końcu boss którego Butcher z d1 by się nie powstydził :P Podoba mi się także drzewko umiejętności, jest ogromne i będzie można pewnie ogromną ilość build-ów robić. Klimat jest mroczny i takich lochów typu więzienie aż się prosi :) Z minusów technicznych, to szkoda, że ściany nie robią się przeźroczyste jak się koło nich staje, przeszkadza to czasami strasznie jak wroga się nie widzi. Uświadomiłem sobie właśnie jak ja tęsknie za diabełkiem, ciekawe czy mnie nie rozczaruje po tym jak spróbowałem PoE.

 

Gram templariuszem i próbuje na początku w podobną ścieżkę iść jak tutaj

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest free weekend (jeszcze przez 1 dzień i 10,5h, wystarczy się zarejestrować i pobrać grę.

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialem sobie dzisiaj ze mam konto PoE. Loguje sie i widze:

 

Joined: 20 sierpnia 2011 12:27

Last Visited: 26 kwietnia 2012 23:08

 

Tyle czasu czekam na klucz do bety. Dluzej niz na klucz do D3 beta... wtf? Jedyna beta dop jakiej sie dostalem ostatnio to Drakensang ale szybko odrzucil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem wybulić 33.33 zł paypalem i nie żałuję. Póki co mam masę radochy z zamkniętej bety. 5 postaci równolegle katuję i sprawdzam różne buildy. Jest oczywiście sporo niedoróbek, ale mechanika gry jest dość ciekawa. W czerwcu powinny być większe zmiany, kiedy uruchomią otwartą betę. Najbardziej mi się podoba levelowanie gemów umiejętności i wymiana między moimi postaciami, o ile są na podobnym poziomie. Najważniejszą rzecz jaką muszą teraz zrobić to fabuła i więcej map. Gra ma ogromny potencjał. Wg mnie temat powinien się zmienić - to Diablo 3 będzie rozgrzewką przed pełną wersją Path of Exile :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka dni i gra jest nawet wciągająca. Stylem rozgrywki przypomina tą z Diablo 2, co daje mase radochy. Dobre jest też to że uporali się z nic nie wartym złotem (wspominając tu D1 i D2). Ogólnie, gra dobra - ale zostanę przy Diablo 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest świetne w PoE, większość rzeczy która denerwuje jest już oficjalnie w manifeście bety. Jedyne co jej brakuje to obszarów i jak sam twórca gry mówi "fabuły", a głównie voice actingu itd. Mam nadzieję, że z open bet-ą, która zmierza w czerwcu zmieni się to.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, w weekend kolejna open beta dla zainteresowanych. W środę wychodzi wersja 0.9.9 i w końcu ogłosili nową 6-stą klasę "Shadow". Wygląda na to że drzewko skill-i będzie przebudowane, zatem pewnie przerzucą istniejące postacie. W środę będzie jeszcze zablokowana ale od weekend-u będzie można nią grać. Fajnie, czas wyczekiwania na diabła szybko zleci :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...