Skocz do zawartości
ath

Path of Exile

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam pogrywałem do wydania putcha. Nawet nieco ambitniej, bo wiedźmą (92 lvl) natrzaskałem ponad 600 godzin. Niestety w tej chwili szukam jakiegoś sensownego builda żeby wykorzystać ten sprzęt co mam wyfarmiony i zwiększyć swoje szanse na mapkach wyższego levelu. Nie chce mi się od zera klepać, bo to zjadacz czasu straszny ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale znam to miejsce. Niestety ja szukam czegoś co chociaż częściowo wykorzysta moje graty. Szkoda mi sixlinka i kilku kamyczków. Niestety obecnie dostępne buildy są jakieś takie mało atrakcyjne albo przekombinowane. Nie chce mi się spędzać kolejnych 600 godzin na klepanie postaci. Poza tym czekam na jakieś promo żeby kupić sobie zakładki premium do konta, bo miejsca brakuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w poe nałogowo ;) W lidze warbands mam jedną postać, po nabiciu 94lvl-a ubrałem się stricte pod MF, 300% iir, build pod PA.

 

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/ojejku/characters- BrokenSionGirl postać z obecnej ligi, z gearem pod MF.

 

Wyfarmiłem już łącznie ponad 150 ex w sprzęcie/walucie + empower gem lvl 4 wszedł, także da się od 0 do bohatera w POE, jednak wymaga to obszernej wiedzy i poświecenia czasu. Na standardzie postaci 90+ mam wiele, poradą mogę służyć, odezwijcie się w grze.

 

Jeśli macie już te kilka ex (3-4) i chcecie coś fajnego to z nowych bulidów (2.0) polecam kupno whispering ice, za darmo macie 7L, levelowanie z tym jest świetne, end game też 

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj sam coś wykombinować, skoro inne buildy Ci nie pasują, nawet nie musisz od zera, weź coś podobnego i działaj. A co tam za kamyczki masz, może ktoś coś doradzi.

Rzecz w tym, że nie bardzo mam na to czas. Poza tym drzewko postaci jest tak rozbudowane, że zwyczajnie nie mam ochoty się przez nie kolejny raz przebijać. W dodatku efekt końcowy może być taki sobie. Dlatego szukam sobie jakiegoś gotowca, który oszczędzi mi nieco czasu i cierpienia ;). PoE traktuję jako chwilę rozrywki żeby bezmyślnie poklikać i po 20 minutach wyłączyć. Chwilowo nie mam miejsca żeby rozłożyć się ze sprzętem do latania, więc to taki przerywnik :).

 

Bazowałem na tym:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/909650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1366826

No tutaj masz coś podobnego, crit + shock da Ci dobry dmg, acro + phase acro to całkiem dobry bonus do obrony, wprawdzie życia trochę mało, ale w sumie jakiś tam odstęp zachowujesz od potworków, więc powinno być ok, swoją drogą jestem zaskoczony, że tak po szybkim przeglądnięciu forum, znalazłem tylko jeden build po Glacial Cascade. Po za tym grasz na standardzie, więc kupno potrzebnych do tego buildu unikatów to raptem kilka chaosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, niedługo wrzucę trochę ciekawostek odnośnie najnowszego dodatku Fall of Oriath, wszystko w formie artykułu.

Edit: Tak jak zapowiadałem mam tu artykuł na temat PoE Orbs - Dokładniej na temat Exalted Orb
https://odealo.com/articles/poe-exalted-orbs-faq
Myślę, że dla początkujących graczy będzie jak znalazł :-)

Edytowane przez Gliniany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

pacjent to RX480. Przy ustawieniach ultra na FHD śmiga dobrze, ale po 40-60min temperatury wbijają tak wysoko, że wentylatory tworzą tunel nadprzestrzenny i komp potrafi się zrestartować. Czy są tam jakieś opcje tak mega niszczące GPU? Dziwne, bo gra chodzi płynnie bez zająknięć. Komp z opisu.

P.S. mam też anomalię na sterownikach. obecnie najnowsze 19.1.1 a krzyczą ciągle, że jest nowsza aktualizacja 18.x.x

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

jest tylko global illumination, zadbaj o chlodzenie obudowy i wyczysć kompa, to nie bedzie problemu z temperaturkami.

 

jesli chodzi o stery to byl bug w samych sterownikach - juz tego nie ma.

 

PS: amd userzy nie zapomnijcie ustawic opcji shader cache dla poe w sterownikach na on - nie ma za co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...