Skocz do zawartości
maka69

Laptop do 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje szybką porade co do kupna laptopa do 4000 zł, ogolnie zalezy mi na duzej matrycy, z tego co patrzylem to 18,4 cala to jest maximum, i to jest mooj priorytet(ale 17 cali tez moze byc) a drugim jest bardzo dobra karta graficzna, najlepiej jakies konkrety no ale przyda sie kazda rada.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lapek tej wielkości do transportu raczej nie będzie się nadawał. Dlaczego nie bierzesz pod uwagę stacjonarki, która będzie dużo wydajniejsza? W lapku grafy nie wymienisz, rozbudowa będzie droższa i bardzo ograniczona, a max matryce - sam widzisz, jakie "duże" są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_OskaR - dalej nawracasz ? Ile to już lat :P

Co do twojego pytania maka69 zaproponuję ci:

MSI GT780 - cena ok 4400 za nówkę, ale można szukać okazji

- grafika GTX560

 

ASUS G73JW - cena ok 3,5 - 4 tyś

- grafika GTX460

 

i pochodne. Jeżeli zależy ci na grach to szukaj minimalnie z Radeon 5870, GF GTX560/460 lub wyżej... :P

 

ps. Rozumiem że ktoś potrzebuje laptopa nawet jako stacja robocza. Sam jestem w takiej sytuacji że laptop mimo iż leży w jednym miejscu to nie mam innej opcji na stacjonarkę. Praca na dwa domy, oraz częste wyjazdy i nocki w robocie... Niestety mocny laptop kosztuje krocie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...