Skocz do zawartości
Gemtin1

Myszka do laptopa GRY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że męczy mnie ciągle odłącznie myszki od mojego PC do laptopa oraz użeranie się z kablem zdecydowałem się na zakup nowej myszki do Laptopa.

Myszka głównie z nastawieniem do Gier wszelkiej maści, dla gracza praworęcznego. Najczęściej w swojej G9 używam 1600dpi, a czasami przeskakuje na 2000dpi np w BF2 gdy używam czołgu lub na granice 800 trzymając w łapie snajperke. Zawsze używałem podkładek materiałowych, np QCK steelpad i nie zamierzam tego zmieniać po doświadczeniach z podkładkami twardymi ala plastikowymi. Najczęsciej stosuję Palm grip zmieniając czasami na Fingergrip oraz lubię myszki szerokie i wysokie, głównie chodzi mi o myszki masywne jak np. Logitech G9 czy myszka msi dodawana do laptopów gt725. Najważniejsze jest to by myszka była.. bezprzewodowa. Wiem że dla graczy myszka bezprzewodowa nie jest polecana ale tak jak mówię jest to myszka do laptopa a plątanina kabli mnie zwyczajnie denerwuje. Chciałbym też aby "czujnik" który wsadzam do usb laptopa od myszki nie był wielkości komórki i nie odstawał na 10cm od laptopa, a był jak najmniejszy. Budżet? Myślę że nie więcej niż 150zł a im mniej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dużo wymagań i mało funduszy....

 

problem polega na tym że myszki bezprzewodowe są małe :/

do grania można polecić ROCCAT PYRA WIRELESS albo RAZER OROCHI WIRELESS...

 

RAZER MAMBA będzie zdecydowanie większa ale ponad dwukrotnie droższa niż to co chcesz wydać i nadajnik do niej jest na kablu z ładowaniem ale DUZY...

 

całkiem ciekawie wygląda jeszcze A4-TECH G10-660L ale nie wiem jak to się będzie zachowywało w grach...

mam zestaw A4-TECH do MediaCenter a dokładnie GL-6630 i działa bardzo fajnie ale nie próbowałem grać na nim w żadne strzelanki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...