Jump to content
Sign in to follow this  
mpeg-4

Krzysztof jackowski uczy jasnowidzenia

Recommended Posts

Tak jak w temacie, poniżej jest nagrana audycja gdzie Krzysztof jackowski uczy jasnowidzenia, sprawdźcie może i wy macie w sobie tą zdolność .

Archiwum nagrań

• Upvote 2
  • Downvote 2

No mnie też tą wizją nieco zdenerwował, a tym bardziej że przepowiadanie przyszłości nie jest tą jego najmocniejszą stroną (a to są już bardzo mocne słowa które mogą spowodować niepokój i poważne obawy o przyszłość), najmocniejszą stroną Krzysztofa Jackowskiego jest znajdywanie nieżywych i wskazywanie okoliczności zbrodni.

Poniżej są dokumenty, gdzie jest udokumentowane że Krzysztof Jackowski będąc pierwszy raz w Japonii, opisał szczegóły otoczenia w jakim dokonano przestępstwa.

Kliknij od samej góry na pobierz plik. (gdzie indziej tych materiałów już nie ma, bo zostały usunięte ze względu praw autorskich)

http://chomikuj.pl/Aniulek21/K.+Jackowski/Krzysztof+Jackowski+w+japo*c5*84skiej+telewizji+TV+Asahi,366339321.flvhttp

http://chomikuj.pl/Aniulek21/K.+Jackowski/Krzysztof+Jackowski+opowiada+o+swoim+pobycie+w+Japonii,366339459.flv

Dokumenty policyjne poświadczające trafne wizje Krzysztofa jackowskiego:

Krzysztof Jackowski – jasnowidz

Wielki mi jasnowisz 'polska upadnie' 'unia upadnie', sam to wczesniej przewidziałem...

ciach!ły i tyle.

• Upvote 2

Znowu upadki, kataklizmy i końce świata?

To ten koleś, który pomaga Policji szukać zaginionych? Chyba dla odstresowania się wymyśla po godzinach takie bzdury. Listopad, ta. W grudniu, kiedy oczywiście nic się nie stanie, powie że miał na myśli lipiec. 2054 roku.

• Upvote 1

Myslisz, ze jest sens ciagnac temat? Jezeli kogos to interesuje to zapewne sobie doda do ulubionych jakiegos nautillusa czy inna nawiedzona strone... ;)

Myslisz, ze jest sens ciagnac temat? Jezeli kogos to interesuje to zapewne sobie doda do ulubionych jakiegos nautillusa czy inna nawiedzona strone... ;)

No tak, ale ta stronka radia z pierwszego linka co na niej Krzysztof jackowski aktualnie się udziela, to raczej nie była zbyt znana a jak kogoś interesują wskazówki i rezultaty działań Krzysztofa jackowskiego to mógłby to przeoczyć.

Edited by mpeg-4
  • Upvote 1
  • Downvote 1

O !, widzę że jakaś zmasowana zorganizowana akcja bombardowania minusami miała tutaj miejsce. Najpewniej to są jacyś zatwardziali fanatycy biorący wszystko ściśle ideologicznie że to grzech itp. Ja tam staram się na wszystko patrzeć obiektywnie ale co by nie mówić to Krzysztof Jackowski ma na tyle duży procent odnalezień ludzi (w tym w Japonnii gdzie kompletnie nie znał topografii a potrafił określić w jakim otoczeniu została popełniona zbrodnia) że nawet ludzie mający naukowo obiektywne podejście do życia mogą przynajmniej z ciekawości śledzić statystyczną trafność przewidywań kogoś kto ma wymierne rezultaty w odnajdywaniu ludzi.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Dobra, co mogłem to naprawiłem. Kryptohejt to nie hejt, dajcie spokój :>

Sam Krzysztof Jackowski ani mnie ziębi ani grzeje, może dlatego, że (odpukać) jak dotąd nikt z rodziny tajemniczo mi nie zaginął. Trafność przepowiedni - cóż, na wieszczeniu zagłady narodom i państwom nikt się jeszcze nie przejechał: Imperium Rzymskie, Bizancjum, Hunowie, Hunowie 2 a.k.a. ZSRR, teraz ZSRE i US & A. To musi zadziałać.

Ja zadzwoniłem do pana Krzysztofa i przepowiedział mi, że w dzień w którym przyszedłem na świat wypada w moje urodziny ! Skąd on to wiedział ?!  WOW ! Niesamowity facet !

• Upvote 1