Skocz do zawartości
mpeg-4

Krzysztof jackowski uczy jasnowidzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ma być kolejna audycja z Krzysztofem Jackowskim, a tymczasem Krzysztof Jackowski przepowiada upadek Polski :

 

http://radiobc.pl/aktualnosci/

 

Znany jasnowidz: Polska upadnie w listopadzie - Onet Biznes

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też tą wizją nieco zdenerwował, a tym bardziej że przepowiadanie przyszłości nie jest tą jego najmocniejszą stroną (a to są już bardzo mocne słowa które mogą spowodować niepokój i poważne obawy o przyszłość), najmocniejszą stroną Krzysztofa Jackowskiego jest znajdywanie nieżywych i wskazywanie okoliczności zbrodni.

 

Poniżej są dokumenty, gdzie jest udokumentowane że Krzysztof Jackowski będąc pierwszy raz w Japonii, opisał szczegóły otoczenia w jakim dokonano przestępstwa.

 

Kliknij od samej góry na pobierz plik. (gdzie indziej tych materiałów już nie ma, bo zostały usunięte ze względu praw autorskich)

 

http://chomikuj.pl/Aniulek21/K.+Jackowski/Krzysztof+Jackowski+w+japo*c5*84skiej+telewizji+TV+Asahi,366339321.flvhttp

http://chomikuj.pl/Aniulek21/K.+Jackowski/Krzysztof+Jackowski+opowiada+o+swoim+pobycie+w+Japonii,366339459.flv

 

Dokumenty policyjne poświadczające trafne wizje Krzysztofa jackowskiego:

 

Krzysztof Jackowski – jasnowidz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu upadki, kataklizmy i końce świata?

 

To ten koleś, który pomaga Policji szukać zaginionych? Chyba dla odstresowania się wymyśla po godzinach takie bzdury. Listopad, ta. W grudniu, kiedy oczywiście nic się nie stanie, powie że miał na myśli lipiec. 2054 roku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze jest sens ciagnac temat? Jezeli kogos to interesuje to zapewne sobie doda do ulubionych jakiegos nautillusa czy inna nawiedzona strone... ;)

 

No tak, ale ta stronka radia z pierwszego linka co na niej Krzysztof jackowski aktualnie się udziela, to raczej nie była zbyt znana a jak kogoś interesują wskazówki i rezultaty działań Krzysztofa jackowskiego to mógłby to przeoczyć.

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O !, widzę że jakaś zmasowana zorganizowana akcja bombardowania minusami miała tutaj miejsce. Najpewniej to są jacyś zatwardziali fanatycy biorący wszystko ściśle ideologicznie że to grzech itp. Ja tam staram się na wszystko patrzeć obiektywnie ale co by nie mówić to Krzysztof Jackowski ma na tyle duży procent odnalezień ludzi (w tym w Japonnii gdzie kompletnie nie znał topografii a potrafił określić w jakim otoczeniu została popełniona zbrodnia) że nawet ludzie mający naukowo obiektywne podejście do życia mogą przynajmniej z ciekawości śledzić statystyczną trafność przewidywań kogoś kto ma wymierne rezultaty w odnajdywaniu ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, co mogłem to naprawiłem. Kryptohejt to nie hejt, dajcie spokój :>

 

Sam Krzysztof Jackowski ani mnie ziębi ani grzeje, może dlatego, że (odpukać) jak dotąd nikt z rodziny tajemniczo mi nie zaginął. Trafność przepowiedni - cóż, na wieszczeniu zagłady narodom i państwom nikt się jeszcze nie przejechał: Imperium Rzymskie, Bizancjum, Hunowie, Hunowie 2 a.k.a. ZSRR, teraz ZSRE i US & A. To musi zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...