Skocz do zawartości
mikaelus

Win 2000 z sp3 czy Win XP Pro??? Hilfe....

Ktory wybrac?  

  1. 1. Ktory wybrac?

    • Win 2000 sp3
      13
    • Win XP Pro
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, potrzebuję waszej szybkiej opinii. Będę jutro reinstalował system i nie wiem na co zmienić. Będę na nich pracował, ale również chcę sobie pograć (także w stare, DOS'owe gierki). Który system wybrać? Który stabilniejsz, szybszy - lepszy?

 

:?

 

Aha, XP Pro dlatego, że Home po prostu nie mam i nie będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze..... ten temat byl walkowany setki, jak nie miliony razy... taki stary uzytkownik i tego nie zauwazyl ;) no chyba oczywiscie ze win xp prof :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście win2k i sp3, xp to taki win ME w nowym opakowaniu, nawet przywracanie systemu jest, nie mówiąc już o przywracaniu sterowników, to taka opcja dla speców :) bo oni korzystają z tego aby podnieść wydajność i stabilność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście win2k i sp3, xp to taki win ME w nowym opakowaniu, nawet przywracanie systemu jest, nie mówiąc już o przywracaniu sterowników, to taka opcja dla speców :) bo oni korzystają z tego aby podnieść wydajność i stabilność :D

:lol: to pogrubione zdanie mnie zabilo :lol: wiesz czym jest XP :?: w2k w nowym opakowaniu :lol:

 

a co do tematu to polecam w2k, stabilnosc (xp ja stracil :?), szybkosc...... i gierki tez dzialala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2000 nie jest tak napakowany bajerami. Szybszy i mniej wymagajacy. Mniej pamieci i mniejsca na dysku. A jak kozystasz z sieci, cos przeliczasz, sciagasz to jego stabilnosc docenisz. U mnie 2000Pro chodza nieraz po 80 godzin bez reseta i jest luzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, w czym wy widzicie wieksza stabilnosc w2k od winxp, mialem obydwa systemy, obydwa byly jednakowo stabilne, zero zwiech i w ogole fajnie, teraz mam winxp, bo jest nowszy i sie szybciej uruchamia, przesiadlem sie z w2k i jakos bardziej mi sie podoba,

 

winxp pozera wiecej ramu, a widze ze masz 256 MB wiec moze lepiej w2k :?:

 

no nie wiem, ankieta na razie idzie leb w leb; wiec zaden z nich nie jest lepszy, kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Win 2k+sp3... moze zrob tak jak ja :) Win2k+sp2 (nie mam stalki, a tak mi qmpel przepalil plytke wiec i tak dobrze;]) i 98 z czego 98 tylko do staroci:)... WIN 2K-NAJLEPSZY SYSTEM MS EVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z Was narzekają na stabilność XP... Używam go odkąd wyszedł, z tego na jednym kompie stoi bez reinstalki już ponad rok i nie ma ŻADNYCH problemów. Właściwie to nie przypominam sobie kiedy ostatnio system zaliczył jakąś zwiechę. Zatem - oddaję swój głos na XP 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...