Skocz do zawartości
RalfButton

TP-LINK TD-W8910G - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak w temacie. Dostałem lapka służbowego z Win 7 na pokładzie i mam problem z otwieraniem niektórych stron np allegro

Objaw - strona zaczyna się otwierać i nigdy nie kończy

Mogę spingować dany adres.

Jeżeli tego samego lapka podłączę do netu z wykorzystaniem telefonu jako modemu to te same strony się ładują. Stąd moje podejrzenie pada na router.

Nie udało mi się do mojego Routera z Modemem ADSL Annex A znaleźć nowego firmware'u.

 

Pytanie - czy ktoś spotkał się z podobnym problemem (może z tym samym sprzętem)?

Czy warto szukać i kombinować czy może ze względu na to, że wspomniany TP-Link ma już swoje lata, należy go wymienić na coś nowszego/lepszego (na co?)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też walczyłem ostatnio z tym routerem. Swoją drogą badziewie rzadkie. Udało mi się znaleźć nawet nowszy firmware, ale na stronie tureckiej Tp-linka. Najciekawsze jest to, że jak napisałem maila z pytaniem o dostępność aktualizacji do tego urządzenia, to odpisali, że nie jest już wspierany. Chyba jakiś żart, skoro we własnej firmie taką dezinformację mają.

 

Tu jest najnowszy soft dla wszystkich tych którzy mają ten model. http://www.tp-link.com/tr/support/download.asp?a=1&m=TD%2DW8910G

Mam nadzieję, że przyda się komuś ta aktualizacja, bo ten firmware bardzo ustabilizował modem. Przestał się w końcu wieszać a szukałem chyba z miesiąc.

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...