Skocz do zawartości
kamar59

Windows 8 - Oficjalny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że podałeś chociaż link do strony.

 

Windows Metro Style Apps Developer Downloads

 

Są trzy wersje do pobrania :

1 - Windows Developer Preview with developer tools English, 64-bit (x64) (4.8 GB)

 

Sha 1 hash - 6FE9352FB59F6D0789AF35D1001BD4E4E81E42AF

 

All of the following come on a disk image file (.iso). See below for installation instructions.

 

  • 64-bit Windows Developer Preview
  • Windows SDK for Metro style apps
  • Microsoft Visual Studio 11 Express for Windows Developer Preview
  • Microsoft Expression Blend 5 Developer Preview
  • 28 Metro style apps including the BUILD Conference app

2

- Windows Developer Preview English, 64-bit (x64) (3.6 GB)

 

Sha 1 hash – 79DBF235FD49F5C1C8F8C04E24BDE6E1D04DA1E9

 

Includes a disk image file (.iso) to install the Windows Developer Preview and Metro style apps on a 64-bit PC.

 

3 - Windows Developer Preview English, 32-bit (x86) (2.8 GB)

 

Sha 1 hash - 4E0698BBABE01ED27582C9FC16AD21C4422913CC

 

Includes a disk image file (.iso) to install the Windows Developer Preview and Metro style apps on a 32-bit PC.

 

System Requirements

 

Windows Developer Preview works great on the same hardware that powers Windows Vista and Windows 7:

 

  • 1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
  • 1 gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)
  • 16 GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)
  • DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver
  • Taking advantage of touch input requires a screen that supports multi-touch
Windows Dev Center Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak postawie go na VirtualBoxie to dam znać :) i powiem jak to "działa"

 

Edit:

Zassałem 32bitową wersje, najnowsza wersja VirtualBox i są jaja, ściąga się właśnie 64bit, zobaczymy...

Parę screenów ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System zainstalowal sie na VirtualBoxie bez problemu.

Kilka szybkich zrzutow:

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Imo manager zadan jak najbardziej na plus.

Pasek start nie do ogarniecia na razie.

 

Hmm ciekawostka - widze obsluge aplikacji 16-bitowych.

 

@M1siek

Oracle VM VirtualBox 4.1.2 r73507

WindowsDeveloperPreview-32bit-English.iso

 

A maszyna:

CPU: 2

RAM: 1024

GPU: 128

Chipset: PIIX3

Audio: AC97

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chcialem zainstalowac sobie win8 x64 ale juz na samym poczatku prosi mnie o sterowniki i nie pozwala pominąć tego kroku. O jakie sterowniki mu konkretnie mu chodzi? Do wszystkich urządzeń?

Chwilowo mam dysk SSD w trybie IDE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. działa wam sieć ? bo mi ta z virtual boxa niestety nie chce chulać;/

 

edit: zrobiłem i sieć już działa :) jakby ktoś miał problem to wybrałem w opcjach virtual boxa tryb bridge i swoją kartę wifi i zmieniłem typ karty na intel desktop

Edytowane przez Serekzolty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś jest nie tak. Mowa o Virtualboxie.

 

System chodzi u mnie jak kiedyś XP bez sterowników do grafy. Czyli tnie. Po drugie większy problem mam ogólnie ze "sprzętem", bo nie mam neta, i system nie widzi karty sieciowej. W opcjach maszyny ustawiłem mostkowaną i niżej wybrałem swojego Realteka. I nic. Może ma to związek z usb, które mi również nie działa, nie wykrywa mi urządzeń usb, i wyskakuje błąd "nie udało się uzyskać dostępu do podsystemu usb." i ogólnie nic nie mogę zrobić nie mając dostępu do neta i Windows update.

 

Chyba będę musiał "normalnie" zainstalowac tego Windowsa, czy macie jakieś pomysły? może coś źle skonfigurowałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/photo/my-images/535/10285499.png/

 

Coś się porąbało i nie moge edytować posta i jego treśc zniknęła więc piszę tutaj.

Ja mam ustawienia jak na screenie i działa wyśmienicie,net jest.A co do efektu jak bez sterowników od grafy na XP to mam dokładnie to samo,też ścinki są.

Edytowane przez Serekzolty
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał "normalnie" zainstalowac tego Windowsa, czy macie jakieś pomysły? może coś źle skonfigurowałem?

 

pobierz wszystkie najnowsze sterowniki od płyty głównej oraz karty graficznej pod win 7 i zainstaluj je na 8'semce ze zgodnością z Windows 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest tryb emulacji, i nie mam realnego przętu w wirtualizacji więc i sterów nie da sie zainstalować. Ale porada od kolegi Serekzolty okazała się pomocna, czyli zmieniłem w maszynie kartę na Intel PRO/1000 MT i działa ;) także dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo :) mam problem z instalacją frameworka 3.5 gdyż jest wymagany do tej aplikacji do przełączania widoku menu start na klasyczny.Wyskakuje jakiś błąd i z szybkich googli wynika że to błąd aktywacji.Da się jakoś aktywować system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najgrubszą wersję na netbooku z siga. Przyznam, że odnoszę wrażenie, jakoby system działał płynniej i był bardziej responsywny niż windows 7. Aplikacje uruchamiają się szybciej, firefox działa płynniej. Zobaczymy jak z pracą na baterii. Co do szybkiego uruchamiania, to jeszcze nie odkryłem jak zrobić boot w kilka sekund. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez go zainstalowalem wydajnosc jest taka sam jak na win 7 vantage 3d wynik ten sam co w win 7 no i gralem 10 h w EndWat Toma Cacyka zasowa pawde mowiac to tylko dodano nakladke dla urzadzen dotykowych (metro) a tak to nadal win 7

 

Asus Crosshair 4 F Phenom 955 4 GB ram 2x250 gb raid 1TB dane 2x9600gt w sli hack

 

Dołączona grafika

Edytowane przez BAKROL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalować tą 8 "obok" windowsa 7, mam wydzieloną czysta partycję i chciałem go tam zainstalować bo na VirtualBoxie trochę muli.

Uruchamiałem instalacje pod 7 ale boje się że podmienia mi się systemy i stracę dane (zostają tylko konta użytkowników i ustawienia) ale podobno jest także możliwość instalacji własnie obok 7, wie ktoś jak tego dokonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalujesz na 2 partyci i podczas startu masz wybor pomiedzy oesami jak juz ci sie znudzo to wormatujesz 2 partycie i usowasz wpis do in 8 w bootloaderze

Edytowane przez Orgiusz
Rażące błędy ortograficzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tyle że liczyłem na bardziej szczegółową instrukcje, podczas instalacji przynajmniej na początku nie ma do wyboru dysku na którym chce instalowac 8, a później to już cos sie zaczyna instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest wybor miejsca instalacji no

 

nie dajesz uaktualnij czyli upgrade czylko clean instalation

 

jak masz problem lub sie boisz to zrob sobie acronisem kopie partycji systemowej i na niej zainstaluj sobie win8 a potej mak sie znudzisz to przywroc kopie win 7

 

http://www.youtube.com/watch?v=qCfV6DafYt4

 

PS ta 8 to nadal win 7

 

jak masz dysk WD Caviar to aplikacje masz darmowa na stronie WD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...